PDA

View Full Version : Propozycja jawnego poziomu (i narodowości)

falvin007
10-16-2013, 12:19 AM
Jako że zbijanie elo jest nadużyciem i przez to zjawisko odchodzi wielu nowych graczy (kilku znajomych z tego powodu zrezygnowało z gry), chciałbym, aby doszła nowa opcja, by po kliknięciu w nick użytkownika wyświetlały się dodatkowe informacje:
1. Poziom doświadczenia
2. Narodowość

Ta druga nie powinna być obowiązkowa (każdy by sobie ustawił w ustawieniach), ale fajnie by było móc rozmawiać w swoim języku z drugim polskim graczem.

Wysokość lvlu byłaby dodatkowym dowodem do zgłoszenia farmienia. Obecnie trzeba wysłać zaproszenie, żeby móc zobaczyć poziom.

PS: Kiedy pojawi się możliwość raportowania wulgaryzmów, obrażania, farmerów i ew. bugów bezpośrednio z gry? Była chyba kiedyś o tym mowa.

LunaSkarpeciara
10-26-2013, 05:15 PM
Popieram pomysł co do poziomu doświadczenia. Niestety bardzo mało gram w Duele (już chyba z 10razy usuwałam gre z dysku :P ) głównie z powodu, że 1/3 gier na już 500elo+ to same osoby albo posiadajace wypasione komplety i farmią na noobach jak ja, albo osoby poddajace sie przed pierwsza runda ;/

Pokazywanie poziomu doświadczenia przynajmniej by mi pokazało czy ktoś miał farta do kart czy po prostu zbił elo dla łatwej farmy i czy moje klnięcie pod nosem jest uzasadnione :D
Dodawać takich ludzi nie chce po grze - nie zbieram pokemonów.

Flaga narodowości może być, ale nie jest to takie konieczne.

falvin007
11-08-2013, 02:33 PM
Dodawanie przeciwnika po grze żeby sprawdzić lvl nie jest obligatoryjne, tzn. nie musisz mieć ich na stałe na liście. Po zaproszeniu i sprawdzeniu poziomu (wyświetla się w oknie wysłanych zaproszeń) można od razu anulować zaproszenie.

Co do narodowości, mogłyby dzięki temu powstać rankingi krajowe, jak to było w zamyśle w becie. Później to zniknęło, nie wiedzieć czemu... :(

qwert1221
11-09-2013, 07:23 PM
popieram

Nisevaros
11-11-2013, 04:05 PM
Witam,

Propozycje rozbudowy strony profilowej gracza zostały już przekazane twórcom gry jakiś czas temu. Według posiadanych przeze mnie informacji jest to element, który będzie rozwijany w przyszłości. :)

Sephitsu
11-12-2013, 12:14 AM
Ja tam nie potrzebuje naradowości, w wielu grach się po polakach jeździ. A tak przynajmniej mnie traktują na równi z innymi.

tryt1
11-12-2013, 11:08 AM
Ja tam nie potrzebuje naradowości, w wielu grach się po polakach jeździ. A tak przynajmniej mnie traktują na równi z innymi.
Pewnie polacy :P
Nie tylko polacy maja złą opinię...

Słabo znam język angielski i znajomośc narodowości drugiego gracza była by bardzo pomocna. Szczególnie biorąc pod uwagę wielkośc polskiej społeczności graczy.