PDA

View Full Version : Propozycja zmian w Jackpot

MastaBlastaX
10-13-2013, 10:26 AM
Hej, jak powszechnie wiadomo, aby zaistnieć w jackpocie należy grać jedną z wiadomych talii- inne generalnie nie mają wstępu na wysoki tier- i to jest złe, premiuje wtórność, zniechęca do szukania alternatyw- moja propozycja to zmiana przyznawania nagród- tiery niech będą pogrupowane wg. bohaterów- tzn. top 1% Ammarów jest w tier1, jak i top 1% Zygfrydów- osłabi to parcie na top decki, a zwiększy zabawę innymi taliami

Rivulec
10-15-2013, 06:48 PM
Tylko wtedy też musiałaby być "blokada" na jedną talie i nie można by było jej zmieniać tak jak jest to w przypadku turniejów szwajcarskich.

ElkazFATE
10-15-2013, 07:03 PM
Masta wiesz, że obecnie mamy około 50 bohaterów? Wyobraź sobie, że jesteś w grupie shaar, gdzie gra tylko 100 graczy. Powodzenia w zdobywaniu t2, bo o t1 można zapomnieć w ogóle;p

MastaBlastaX
10-16-2013, 08:22 AM
Ja to widzę tak: żadnych blokad, grasz danym bohaterem, nabijasz punkty dla danego bohatera- zaczynasz grać innym- zaczynasz nabijać punkty innemu. Czyli teoretycznie mógłbyś w turnieju wystartować wszystkim bohaterami oddzielnie. Pytanie o nagrody, to inna sprawa :) .
Machowanie rozgrywki powinno być takie jak do tej pory- czyli walczysz ze wszystkimi, nie ma znaczenia że masz wąską grupę- dzięki temu masz większą szansę na wysoki tier w danej grupie przy niskich punktach- co siłą rzeczy przyciągnie graczy do gry zapomnianymi deckami

Jarema03
10-17-2013, 07:15 PM
a ja myślę, że to byłby niezły motyw na nowy turniej. Może niekoniecznie każdy bohater osobno. Ale można by zrobić dwa nowe rodzaje turniei (jakoś cyklicznie):

1. Turnieje frakcji: gra o bycie najlepszym graczem necro, akademii, twierdzy itd.
2. Turnieje bohaterów: turniej między Poszukiwaczami (tylko tacy bohaterzy dozwoleni), Invokerami, Callerami (sorry, nie pamiętam polskich nazw). Np. turniej między Czempionami - mogą dołączyć tylko decki na Siegfredzie, Xornie, Fleshbanie, Acamasie, Takana Osore i Myrandzie. Byłyby nowe mety, inne dla każdego rodzaju turnieju, co spowodowałoby rozwój nowych interesujących decków

Dodatkowo, mogłoby to być źródłem nowych osiągnięć: zdobądź tytuł najlepszego gracza Nekropolii, zostań najlepszym Czempionem, itd.

Nisevaros
10-18-2013, 09:57 AM
Witam,

Bardzo dziękuję za wszystkie uwagi. Zostaną one przekazane twórcom gry. Pozdrawiam.

PS: Wątek został przeniesiony do właściwego działu na forum.