PDA

View Full Version : Czas tury

Wiosmen
09-20-2013, 04:11 PM
Witam

Czy można skrócić czas tury do 1 minuty dla graczy powyżej 500 elo? Denerwujące jest czekanie 2 minuty na złośliwca, który czeka cały ten czas co turę licząc na to, iż zrezygnuję i się poddam.

Cerrs
09-20-2013, 04:14 PM
Było wałkowanie 1000 razy.
Na pewno się nie da i tego devowie nie zrobią.

Najlepsza metoda to czytać coś sobie/albo pracować w drugim oknie i alttabować
ostatecznie przestań grać jakimiś durnymi deckami opartymi o wszelkie locki i ludzie przestanią się wkurzać, że sobie grasz w pasjansa i marnujesz im zabawę, więc przestaną długo myśleć.

Wiosmen
09-20-2013, 04:32 PM
Jak widzę czytanie ze zrozumieniem sprawia nadal spore trudności. Dlatego użyję przykładu:
http://ifotos.pl/zobacz/Schowek01_nshsqer.jpg/
Jak widać rozegrałem 2 rundy, przeciwnik 3. Zadałem 10 obrażeń, 1 straciłem używając asasyna. Przeciwnik jak widać czekał 3 rundy, żadnych stworzeń, brak rozwoju bohatera. Klarowniej? Gra trwała aż 4 minuty i 18 sekund, z czego przeciwnik zajął 4 minuty ...

Adderdin
09-20-2013, 05:50 PM
Jak widzę czytanie ze zrozumieniem sprawia nadal spore trudności. Dlatego użyję przykładu:
http://ifotos.pl/zobacz/Schowek01_nshsqer.jpg/
Jak widać rozegrałem 2 rundy, przeciwnik 3. Zadałem 10 obrażeń, 1 straciłem używając asasyna. Przeciwnik jak widać czekał 3 rundy, żadnych stworzeń, brak rozwoju bohatera. Klarowniej? Gra trwała aż 4 minuty i 18 sekund, z czego przeciwnik zajął 4 minuty ...

Tak, czytanie ze zrozumieniem bywa problematyczne. Naprzykład przeczytanie informacji o zakazie umieszczania imion graczy w screenshotach z gry w celu ich upokorzenia itp.

Wiosmen
09-20-2013, 06:26 PM
A po co miałem usuwać swoje dane? I tak każdy wie, iż zostałem upokorzony przez złośliwego gracza, który przez 2 tury czekał po 2 minuty, a gdy jego bohater otrzymał obrażenia uciekł.
Ewentualnie zróbcie opcję dla takich graczy: 1 walka ma + 500 elo i się cieszy. Przecież o to im chodzi.

Adderdin
09-20-2013, 08:16 PM
A po co miałem usuwać swoje dane? I tak każdy wie, iż zostałem upokorzony przez złośliwego gracza, który przez 2 tury czekał po 2 minuty, a gdy jego bohater otrzymał obrażenia uciekł.
Ewentualnie zróbcie opcję dla takich graczy: 1 walka ma + 500 elo i się cieszy. Przecież o to im chodzi.

Tak, miałeś racje, czytanie ze zrozumieniem jest problematyczne.