PDA

View Full Version : Ołtarz Życzeń - Nowy sposób na pozyskanie kart!

Nisevaros
09-12-2013, 03:17 PM
Drodzy Czempioni!

Wasze marzenia właśnie stały się rzeczywistością! Obejrzyjcie ten wyjątkowy wywiad z Jaredem Pearsonem, projektantem gry, który opowiedział o działaniu Ołtarza Życzeń, czyli nowego sposobu na pozyskanie pożądanej karty!

http://www.youtube.com/watch?v=QgnuSHscAP4&feature=youtu.be

Ołtarz Życzeń zostanie wprowadzony już wkrótce wraz z następną aktualizacją gry!

Grethold
09-12-2013, 03:32 PM
Dzikie karty dostaję się za osiągnięcia, ale za te które już zrobiłem przed dodatkiem też dostanę dzikie karty? Chyba że będą jakieś nowe osiągnięcia za które otrzymujemy te karty.

falvin007
09-12-2013, 04:03 PM
Ciekawe, ciekawe. Na pewno dużo lepsze rozwiązanie niż bezpośredni handel kartami między graczami, który by po prostu zniszczył grę (boty->farmy->wymiana->allegro -.-). Cieszę się, że powstał taki system, z tymże fajnie by było, gdyby dzikie karty były przyznane w jakimś stopniu za zdobyte już osiągnięcia, niejednokrotnie trudne do zdobycia.

Akurat jestem w trakcie zbierania kart premium z Powstania Pustki do osiągnięcia z Phriasem, więc chyba poczekam z kolejnymi zakupami do rozszerzenia. :D 53 kupony turniejowe pewnie dalej będę zużywał na szwajcara, ale taki zapas przyda się też na kolejne turnieje szwajcarskie (gdzie pewnie będzie królowały nowe talie Akademii :P).

Jednym słowem super! Jestem ciekaw, jak to będzie powiązane z nowymi osiągnięciami (i mam też nadzieję, że ze starymi również). Może Nisevaros ma jakieś dodatkowe informacje na ten temat? :)

Azheal
09-12-2013, 04:38 PM
Matko 53 kupony?:D ja mialem najwiecej 12:p a co do tematu bardzo mnie ciekawi co z turniejem jackpot czy rowniez beda jakies szanse na wygranie dzikich kart?

ElkazFATE
09-12-2013, 04:42 PM
Świetny system, który odciąży nerwy graczy polujących na epickie karty:) Jeśli pominął jackpota to widocznie nie będzie możliwości zdobywania dzikich kart biorąc w nim udział.

falvin007
09-12-2013, 05:54 PM
Matko 53 kupony?:D ja mialem najwiecej 12:p a co do tematu bardzo mnie ciekawi co z turniejem jackpot czy rowniez beda jakies szanse na wygranie dzikich kart?

Do momentu wydania Herolda Pustki nie grałem w ogóle w szwajcary, bo nie czułem się na siłach - słabe talie. Później zacząłem grać i już zacząłem wygrywać szwajcary. Doszły po Heroldzie nagrody codzienne, a w nich przeważnie co tydzień po 8 kuponów. Także się uzbierało, pomimo, że gram regularnie (nie licząc ostatniej 3 tygodniowej przerwy). :)

Świetny system, który odciąży nerwy graczy polujących na epickie karty:) Jeśli pominął jackpota to widocznie nie będzie możliwości zdobywania dzikich kart biorąc w nim udział.

A też jestem tego ciekaw, ale skoro twórca systemu nie wspomniał o tym w filmiku, to wątpię, by w jackpocie były te karty do wygrania. :/

WhiteRoman
09-12-2013, 11:35 PM
Świetnie. Teraz z niecierpliwością czekamy na aktualizację.

Undefeatable88
09-13-2013, 10:08 PM
Dobra a po polaczkowemu to jak to będzie?
Bo za dużo z tego filmiku nie zrozumiałem
Przesunął bębniarza i dostał bębniarza..jakieś 87 zmieniło się na 85 i tyle...co to te 87?
Jeśli na 190lv nadal nie mam da to znaczy że nadal nie będe go miał bo żeby mieć 2nd musze najpierw włożyć pierwszego ?
I jak to się ma do wyjęcia np x3 tego samego jak mam coś tylko 1 ?

falvin007
09-13-2013, 10:54 PM
Dobra a po polaczkowemu to jak to będzie?
Bo za dużo z tego filmiku nie zrozumiałem
Przesunął bębniarza i dostał bębniarza..jakieś 87 zmieniło się na 85 i tyle...co to te 87?
Jeśli na 190lv nadal nie mam da to znaczy że nadal nie będe go miał bo żeby mieć 2nd musze najpierw włożyć pierwszego ?
I jak to się ma do wyjęcia np x3 tego samego jak mam coś tylko 1 ?
Przecież wszystko jest jasne. :o Są napisy po polsku... To co widziałeś na filmiku to jest z serwerów/kont testowych, nie sugeruj się kartami, ich ilościami i wartościami. Pokazali tylko jak mniej więcej to wygląda w grze. 87 to jest ta nowa waluta - Dzikie Karty.

No ale generalnie chodzi o to, że będzie nowa waluta Dzikie Karty.
Na początku w Ołtarzu Życzeń będą dostępne tylko karty z podstawowej serii.
Kolejne serie kart do kupienia na Ołtarzu Życzeń będą odblokowane wraz ze zdobyciem kolejnych osiągnięć.
Dzikie karty są gwarantowane przy zakupie pakietów za pieczęcie i pudełek.
Szansa na Dziką kartę przy pakietach za złoto.

O co Ci dalej chodzi, to nie mam pojęcia, bo niby polskie słowa, ale po polsku nie piszesz, trochę bełkot. Jak napiszesz pełnymi, polskimi zdaniami, to rozwieję Twoje wątpliwości. :)

arotto1
09-14-2013, 06:34 AM
teraz pytanie, zakładamy że pakiety zostają tak jak są. To za golda lepiej kupić pakiet 2 kart z (6 razy) z szansą na trafienie kryształu w każdym czy kupić 1 pakiet posiłków z szansą na trafienie kryształu? w tym momencie chyba pakiet 2 kart jest bardziej opłacalny jeśli to jest losowe

fasola308
09-14-2013, 11:13 AM
teraz pytanie, zakładamy że pakiety zostają tak jak są. To za golda lepiej kupić pakiet 2 kart z (6 razy) z szansą na trafienie kryształu w każdym czy kupić 1 pakiet posiłków z szansą na trafienie kryształu? w tym momencie chyba pakiet 2 kart jest bardziej opłacalny jeśli to jest losowe
Chodzą słuchy że mają być pozmieniane zestawy/pakiety, może dojdą tematyczne czyli zawierające karty konkretnej frakcji. Nawet jeśli zostanie pakiet z dwoma kartami za 2k golda zapewne nie będzie dropić dzikich kart:) Podejrzewam też iż ten drop przynajmniej z pakietów za złoto nie będzie zbyt duży. Dobrą nowiną jest to że będą nagrodą za szwajcary, może w końcu będzie coś za statystyki 2/1.

Ciekawi mnie jak to będzie z achivami, jeśli będzie można zdobywać konkretne karty to wszystkie osiągnięcia z tabelki poniżej będą bardzo łatwe do zrobienia, mi osobiście brakuje po jednej lub dwóch kartach do zaliczenia większości. Zostaną usunięte lub zastąpione? Jeśli tak to trzeba szybko działać:)
http://images65.fotosik.pl/170/a871afe622f3acd9med.jpg

Sobieski1991
09-15-2013, 08:28 AM
Fajnie by było gdyby za palenie kart dostawaloby sie tez kryształy

Grethold
09-15-2013, 06:48 PM
A jeszcze lepiej gdyby za codziennie logowanie można było otrzymać dzikie karty ;)

Moskit1987
09-28-2013, 07:59 PM
A co oznaczaja karty w oltarzu ktore sa w lancuchach? Pierwsze kila rzedow kart jest normalnych cala reszta tak jakby zablokowana...

tryt1
09-28-2013, 08:08 PM
Musisz zgromadzić 200 kart z danej serii abyś mógł kupować na ołtarzu karty z tej serii np dodatku.

Moskit1987
09-28-2013, 08:12 PM
musze sprawdzic ale wydaje mi sie ze mam 200 kart inferno mimo to czesc kart z tej frakcji jest w kajdanach..ale dzieki za pomoc pozdrawiam

Jarema03
09-28-2013, 08:18 PM
Nie 200 kart danej frakcji, tylko 200 kart z dodatku - na przykład z Forgotten Wars

YooSuxx
09-29-2013, 07:46 PM
Może wrescie zrobia coś z wydajnoscia tej gry. Zanim załaduje sie okno logowania mam juz ochote wyjsc z tej gry.

falvin007
09-29-2013, 11:58 PM
Pytanie odnośnie Ołtarza Życzeń...

W dniu premiery kupiłem Oszalałego Miażdżyciela za 8 dzikich kart (brakowało mi go). Teraz patrzę, kosztuje tylko 5. Przepłaciłem? Jak te ceny się zachowują? Były jakieś zmiany?

Urthel
09-30-2013, 02:06 AM
Zawsze kosztował 5 chyba tak jak wszystkie niebieskie karty.