PDA

View Full Version : Flagi

SchizeQ
08-28-2013, 07:03 AM
Pomysł bardzo prosty do wprowadzenia, az dziwi mnie, że jeszcze tego nie ma.
Proponuję w miejsce proporców wprowadzić flagi państwowe, na początek tych największych community, a potem stopniowo reszty. Jak dobrze wiecie Polska spolecznosc jest tutaj najliczniejsza, i prawdopodobnie bardzo czesto wszyscy silimy się na konwersacje po angielsku, podczas gdy moglibyśmy używać naszego języka. Angielski oczywiscie nie sprawia mi żadnego problemu, ale "Polacy nie gęsi" :)
Kto chciałby zostać przy obecnych proporcach to by został a ja bardzo chętnie zmieniłbym na flagę PL :)

Nisevaros
08-28-2013, 10:05 AM
Witam,

Bardzo dziękuję za zamieszczenie tej propozycji. Kilku graczy zgłaszało już podobne sugestie jakiś czas temu w przeszlości.
Pomysł zostanie ponownie przedstawiony twórcom gry.

Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie MMDOC. :)

SakataUsui
08-28-2013, 11:50 AM
A według mnie coś takiego nie pasuje do klimatu gry. Co za problem porozmawiać po angielsku, albo zapytać czy ktoś jest polakiem jeśli z językiem wyspiarzy sobie nie radzi?

Aczkolwiek te sztandary potrzebują jakiegoś ulepszenia, chyba że taki był ich cel, żeby nikt nie przywiązywał do nich wagi.

Thorontir
08-28-2013, 01:11 PM
Flagi nie wydają mi się dobrym materiałem na sztandary, bo zwykle są dość nieciekawe składając się z "różnokolorowych prostokątów". Lepszym pomysłem na sztandar byłyby godła państwowe, te znaki heraldyczne są dużo bardziej intrygujące, "drapieżne" i wydaje mi się, że wpasowałyby się w klimat gry.

Durajczyk
08-28-2013, 03:35 PM
Wydaje mi się, że to całkiem niezły pomysł.
Natomiast dla mniej licznych nacji również to plus, bo dzięki temu łatwiej odnaleźć "swoich".

falvin007
09-13-2013, 12:26 AM
Fakt faktem, malutkie flagi przy nickach mogłyby się przydać. Albo żeby nie burzyć kompozycji klimatu fantasy na ekranie flagami prawdziwych państw, to może małe flagi powinny się wyświetlać na chacie przy nicku? Pomysł całkiem spoko.