PDA

View Full Version : Propozycje zmiany umiejętności Zygfryda

DanielKurzempa
08-22-2013, 01:33 PM
http://www.mmdoc.net/images/cards/normal/Siegfried.png

Propozycja 1:
Koszt 0: Zwiększa poziom zdrowia wszystkich wystawionych przez ciebie w tej turze stworzeń walczących wręcz o 1.

Propozycja 2:
Koszt 6: Zwiększa poziom zdrowia wszystkich wystawionych przez ciebie w tej turze stworzeń o 1.

Propozycja 3:
Długotrwałe: Zwiększa poziom zdrowia wszystkich stworzeniom walczących wręcz o 1.

Propozycja 4:
Długotrwałe: Zwiększa poziom zdrowia wszystkich stworzeniom walczących wręcz z frakcji Przystani o 1.

SakataUsui
08-22-2013, 03:04 PM
Pisałem już o tym podczas samych nerfów. O ile rozumiem tamtą potrzebę do osłabienia Kierana, o tyle nie roumiem co ludziom z Ubisoftu zrobił Zygi :( Aczkolwiek DA z 3hp czasami potrafili być irytujący, głosuję więc na opcję numer 4.

dodkom5044
08-22-2013, 06:02 PM
Również jestem za opcją 4.
Obecnie problem Zygfryda jest taki, że tej pasywki możemy używać tylko gdy wymaxujemy nasze statystki,
a wtedy w większości przypadkach mamy dylemat: dobierać kartę, czy użyć pasywki.
Gdy będziemy często używać pasywki, przeciwnik zyska przewagę w kartach, więc w rzeczywistości użyjemy jej max 3-4 razy na grę.
Więc podsumowując taki Zygfryd ma: Słabą magie bo światła i słabą pasywkę, więc nie widzę obecnie powodu by nim grać.

Tukidydess
08-22-2013, 06:38 PM
Zagłosowałem na propozycję 4 aczkolwiek nie jestem przekonany czy to przywróci grywalność Zygfryda.

Przemysek88
08-22-2013, 07:07 PM
ja jestem za opcją 3 ale jak widziałem co z nim zrobili zgodzę się na 4 opcje wydaje mi się że sprawi że Zygi nabierze na grywalności ale dla mnie nigdy nie był op i nigdy nie będzie (no chyba że będzie +1 hp dla wszystkich stworów przystani... i to jest OP)

ElkazFATE
08-25-2013, 08:34 AM
ja jestem za opcją 3 ale jak widziałem co z nim zrobili zgodzę się na 4 opcje wydaje mi się że sprawi że Zygi nabierze na grywalności ale dla mnie nigdy nie był op i nigdy nie będzie (no chyba że będzie +1 hp dla wszystkich stworów przystani... i to jest OP)

DA z 3 punktami życia jest ciut przegięty:)