PDA

View Full Version : Propozycje zmiany umiejętności Kierana

DanielKurzempa
08-22-2013, 10:00 AM
http://www.mmdoc.net/images/cards/normal/Kieran.png

Propozycja 1:
Koszt 0: Trwa do następnej tury: Każde stworzenie, które atakuje w walce Kierana, otrzymuje 1 punkt obrażeń.

Propozycja 2:
Koszt 2: Trwa do następnej tury: Każde stworzenie, które atakuje w walce Kierana, otrzymuje 2 punkt obrażeń.

Propozycja 3:
Koszt 4: Zadaje 1 punkty obrażeń wszystkim stworzeniom przeciwnika.

Propozycja 4:
Koszt 6: Zadaje 2 punkty obrażeń wszystkim stworzeniom przeciwnika.

Propozycja 5:
Długotrwałe: Każde stworzenie, które atakuje w walce Kierana, otrzymuje 1 punkt obrażeń.

Propozycja 6:
Długotrwałe: Pierwsze stworzenie, które atakuje w walce Kierana, otrzymuje 2 punkt obrażeń.

SakataUsui
08-22-2013, 11:01 AM
Akurat Kieran jest według mnie zbalansowany w tej chwili. Sposobem na uzdrowienie przystani jest raczej zmiana pasywki Zygfryda na ongoing i "działa tylko na stwory z przystani".

Legenda-
08-22-2013, 11:24 AM

DanielKurzempa
08-22-2013, 11:40 AM
Akurat Kieran jest według mnie zbalansowany w tej chwili.

Każdy ma prawo do własnego zdania.
Taki temat powinien powstać przed nerfem Kieran(bo balansem tego nazwać nie można).

Czy naprawdę uważasz że umiejętność która nie jest warta swojego użycia gdyż bardziej opłaca się zwiększenie jakiegoś współczynnika bohatera lub dobranie kolejnej karty jest dobrze zbalansowaną umiejętnością?

Sposobem na uzdrowienie przystani jest raczej zmiana pasywki Zygfryda na ongoing i "działa tylko na stwory z przystani".

Zapraszam do tego tematu:
http://forums.ubi.com/showthread.php/788379-Propozycje-zmiany-umiejętności-Zygfryda-Forums

Kwasowy
08-22-2013, 11:54 AM
biorac pod uwage nowe karty ktore wyszly, uwazam ze stara opcja powinna wrocic, a tak offtopowo to uwazam, ze jest kilku bohaterow ktorzy potrzebuja reworka, moze kiedy wkoncu sie za to zabiora nie bede widywac dhamirii i adara co gre.

TheNoxyy
08-22-2013, 12:19 PM
Kierana troche trudno jest zdobyć(chyba że umie się grać) więc powinien być OP.Głosuję na pasywkę sprzed patcha.

M0rw47h
08-22-2013, 01:39 PM
Kierana troche trudno jest zdobyć(chyba że umie się grać) więc powinien być OP.Głosuję na pasywkę sprzed patcha.

Nie powinien byc OP, i wcale nie tak trudno go zdobyc.
Duzo trudniej jest zdobyc Phriasa/Akane.

Grethold
08-22-2013, 02:23 PM
Propozycja 7:
Długotrwałe: Każde stworzenie, które atakuje w walce Kierana, otrzymuje 1 punkt obrażeń. Stworzenie nie może zostać zabite.

SakataUsui
08-22-2013, 03:01 PM
Ooo właśnie, gdyby miała nastąpić jakaś zmiana co do Kierana to ta opisana przez Gretholda. Propozycja według mnie do przyjęcia, sam chyba nawet pisałem o tym podczas poprzednich dyskucji o tym bohaterze.

Tukidydess
08-22-2013, 06:49 PM
Mi nigdy nie przeszkadzała dawna pasywka Kierana więc jestem za propozycją nr 5.

ElkazFATE
08-25-2013, 08:40 AM

Akurat Kieran jest według mnie zbalansowany w tej chwili. Sposobem na uzdrowienie przystani jest raczej zmiana pasywki Zygfryda na ongoing i "działa tylko na stwory z przystani".

Gdyby był zbalansowany to spotykalibyśmy go częściej niż dwa razy w miesiącu.

SakataUsui
08-25-2013, 01:37 PM
Elkaz, a pamiętasz, co się działo gdy Kieran miał umiejętność jako pasywkę? Proponuję wrócić pamięcią o te kilka miesięcy. Nie wiem czy w tej chwili decki z Kieranem były by aż tak dobre, ale wolałbym nie ryzykować.

Poza tym napisałem dalej że zgodził bym się na lekkiego buffa: zmiana skilla na ongoing, ale pasywka nie może zabić stwora.