PDA

View Full Version : Talia bez stworzeń- jak z nią walczyć?

tryt1
08-02-2013, 04:29 PM
Gram Zardokiem 5-4-1 i wygrywam w miare często w szwajcarach pomimo nie posiadania kompletu kart. Jednak raz na jakiś czas spotykam kogoś kto blokuje wystawienie stworzeń(przeważnie jukino), odsyła moje stwory tronem a później mnie wykańcza wieżą lub pao. Obecnie mam tylko jedno wydarzenie, które wyrzuca karty i brak tej karty, która usuwa szybki atak.

Jest jakiś inny sposób aby z tym walczyć czy liczyc na szczęście, że nie trafie na taka talie :P ? Myślałem o kamiennej skórze ale i na to pewnie są takie talie przygotowane....

Regnarson
08-03-2013, 02:33 PM
Wiesz ja urzywam Tarczy i Masowe rozporoszenie czasem wir przeznaczenia i Wir zaklęć i jak gram Arianą talie takie mi nie straszne :D
a zdziwko oponentów bezcenne

kwiatex999
08-04-2013, 10:58 AM
Kosmiczna Reorientacja i Kosmiczna Równowaga. No i wiadomo, jak nie możesz nic wystawić, to wywalaj wszystkie karty w ręce jakie możesz, swoją drogą kiedy ja grałem kiedyś Haven to na takie okazje trzymałem 1 sztukę Wskrzeszenia i wystawiałem coś, gdy opp zagrywał Lawinę/Pustkowie.

tryt1
08-10-2013, 01:43 PM
"Wiesz ja urzywam Tarczy i Masowe rozporoszenie czasem wir przeznaczenia i Wir zaklęć i jak gram Arianą talie takie mi nie straszne
a zdziwko oponentów bezcenne "
Z taliami magicznymi nie ma problemu. Gorzej z takimi opartymi na łutach szczęścia.

"Kosmiczna Reorientacja i Kosmiczna Równowaga. No i wiadomo, jak nie możesz nic wystawić, to wywalaj wszystkie karty w ręce jakie możesz, swoją drogą kiedy ja grałem kiedyś Haven to na takie okazje trzymałem 1 sztukę Wskrzeszenia i wystawiałem coś, gdy opp zagrywał Lawinę/Pustkowie. "
Tak robię ale zanim wejdzie 1 wydarzenia, nieraz długo trwa.Przydała by się druga sztuka. Na łutach nie gram.