PDA

View Full Version : Nowa wersja gry - Informacje o aktualizacji

Nisevaros
07-16-2013, 02:01 PM
Drodzy Czempioni,

Zespół twórców The Might & Magic: Duel of Champions ma przyjemność przedstawić kilka nowości, uaktualnień oraz ulepszeń w grze!

Uaktualnienie balansu kart:
- Aktywacja trucizny Nergala kosztuje teraz 1 szt. surowca.
- Tydzień Dzikich Dusz nie już teraz pasywnym wydarzeniem. Teraz aktywacja kosztuje 1 szt. surowca, a wydarzenie trwa ""do końca tury"".
Uaktualnienie listy znajomych:
Ustaw swój status:
- Skorzystaj z przycisku w lewym górnym rogu okna z listą znajomych, aby przełączyć swój status pomiędzy opcjami Dostępny, Zaraz wracam oraz Nie przeszkadzać.
- Gdy wybrana zostanie opcja Nie przeszkadzać, wszystkie przychodzące wiadomości i powiadomienia będą automatycznie zablokowane.
Wyzwanie dla znajomego:
- Teraz jeszcze łatwiej możesz rzucić wyzwanie do pojedynku swojemu znajomemu. Po prostu otwórz Listę znajomych, kliknij na imieniu znajomego a następnie wybierz ikonę ze skrzyżowanymi mieczami, aby to zrobić!
Prośby:
- Na liście znajdziesz wysłane oraz otrzymane prośby o dodanie do grona znajomych oraz rzucone wyzwania, możesz je również z tej listy usunąć.
Uaktualnienie czatu:
- Gdy otrzymasz nową, nieprzeczytaną wiadomość na czacie, pojawi się na ten temat odpowiednie powiadomienie
- Jeśli nie wymieniasz wiadomości z przeciwnikiem podczas pojedynku, okno czatu zamknie się automatycznie po opuszczeniu pola bitwy."
Uaktualnienie menu opcji:
Wsparcie przesyłania do serwisu Twitch (tylko dla użytkowników PC):
- Teraz możesz przesyłać Duel of Champions wprost na swoje konto w serwisie Twitch!
- Przejdź do zakładki Twitch w menu opcji.
- Następnie wprowadź swoje dane i naciśnij F5, aby w dowolnym momencie rozpocząć lub zakończyć przesyłanie.
Nowe opcje społecznościowe:
- Nowa zakładka społecznościowa w menu opcji pozwala ci filtrować prośby o dodanie do znajomych, blokować czat oraz wyświetlać okienko czatu z pola walki w logu bitwy.
Poprawki:
- Poprawki redukujące liczbę odłączeń i rozłączeń w przypadku Turnieju szwajcarskiego.
- Poprawiono problem z desynchronizacją podczas odrzucania Shi-No-Shi przy użyciu Mostu Ogni Piekielnych.
- Poprawiono sytuację, która mogła prowadzić do pojawienia się pustego Przetasowania na początku pojedynku."
Klient w trybie widza:
- Pierwsza wersja trybu widza, który będzie wykorzystywany przy oficjalnych wydarzeniach organizowanych przez Ubisoft do przekazywania wybranych pojedynków lub turniejów.

Nowa wersja gry zostanie wprowadzona już pod koniec lipca.

girge253
07-16-2013, 02:56 PM
Biarac pod uwage tempo wprowadzania zmian, to chyba nie ma co liczyc na nowa frakcje lub nowe karty w tym roku?

Nabu_87
07-16-2013, 03:48 PM
Biarac pod uwage tempo wprowadzania zmian, to chyba nie ma co liczyc na nowa frakcje lub nowe karty w tym roku?
Myślę, że ukażą się jesienią. Pojawienie się nowej frakcji jeszcze w tym roku było chyba zapowiadane w którymś liście od producenta.

tryt1
07-16-2013, 04:51 PM
Obawiam się, że jesień to trochę za szybko :P Pewnie wyjdzie pod koniec roku, Twórcy gry co prawda wspominali, że mają wychodzić 3-4 dodatki na rok ale póki co dotychcasowe dodatki wychodziły w większych odstepach czasu.

rafson1672
07-16-2013, 05:00 PM
Mam takie pytanie. Czy przesyłanie filmów DoC na Twitch będzie zależne od mojego sprzętu czy od waszych serwerów/sprzętów? Bo nie chciałbym żeby ciągle FPS'y spadały na Live'ach. Dzięki bogu ze wprowadzacie poprawke pustego przetasowania.

dooshaan
07-16-2013, 05:07 PM
Przede wszystkim, nie rozumiem sensowności istnienia tych setek tematów, ankiet które zakładają gracze i sam ubisoft. Ostatnia ankieta dotycząca najslabszej frakcji, chyba wyraznie wykazala co jest do poprawki, sami ją stworzyli, sami zapewniali ze sugestie sa przekazywane dalej. Jakie ma to odzwierciedlenie w patchnotach? Który podpunkt dotyczy balansu przystani?

Tempo reakcji ubi jest zdumiewające, brak kontaktu, odzewu, komentarza na wsparcie, którego gracze udzielaja im za darmo jest zdumiewajacy i oburzajacy. Gralem juz w wiele gier on-line, i w kazdej z nich gracze narzekaja na utrudniony kontakt z devami i brak zrozumienia i poprawianie rzeczy malo waznych z ich punktu widzenia. Ja to rozumiem, wiem czemu tak sie dzieje itd. jednak postawa która prezentuje ubisoft, to najmniej przyjazna postawa, jaka widzialem EVER. To nie chodzi juz o pojedyncze posty, ale o setki postow, wyniki ankiet itd. Mijaja TYGODNIE, a nie widzialem ani jednego "Przyjrzymy sie temu, faktycznie, cos z przystania zrobic nalezy, kolejny patch bedzie o tym". Zamiast tego, mamy zdumiewające poprawki, wypisane powyzej. Było juz o nich wiadomo o tak dawna, ze nie rozumiem dlaczego jeszcze ich nie wprowadzono. A otwierajac ten watek, spodziewalem sie ze te wszystkie ostatnie dyskusje, wprowadzily w planowanych zmianach chociaz jedna nowa rzecz., albo chociaz propozycje że cos jest brane pod rozwage.

Paku93
07-16-2013, 05:18 PM
Wydaje mi się że ten patch nie uwzględnia jeszcze buffu przystani. Jest on "odpowiedzią" na jeszcze wcześniejsze "prośby" graczy dotyczące balansu, dokładnie "OP Nergal", który imho nerfa nie potrzebuje i chyba już to gracze zrozumieli, gdyż teraz najwięcej płaczu jest o Malika/Dhamire (przynajmniej tak mi się wydaje).

I jest właśnie tak jak piszesz poprawki dot. przystani (aktualnie poruszane na forum), będą w grze za 2-3 miesiące :) a w tedy będziesz mógł napisać że spodziewałeś się czegoś innego o czym za 2-3 miesiące będzie się dyskutować ^^

girge253
07-16-2013, 05:25 PM
Niech rusza dupe i zrobia cos zeby oplacalo sie grac na 1300+ elo

dooshaan
07-16-2013, 05:41 PM
I jest właśnie tak jak piszesz poprawki dot. przystani (aktualnie poruszane na forum), będą w grze za 2-3 miesiące :) a w tedy będziesz mógł napisać że spodziewałeś się czegoś innego o czym za 2-3 miesiące będzie się dyskutować ^^

To kolejny problem, który był poruszany w wątku o przystani, który został USUNIĘTY (a przynajmniej ja go nie moge znaleźć (EDIT: znalazlem go, zlecial po prostu nizej, wczesniej byl sticky, odpieli go i polecial na dol)). Ociężałość i spoznione decyzje.

Mnie nawet nie chodzi o to, ze czegos nie ma w tym patchu, co moze znalezc sie powinno. Bardziej oburza mnie i frustruje totalna olewka i fakt, ze wystarczylo by napisac "nie dajemy rady, a chcemy to zmienic, postaramy sie to zrobic za 2-3 miesiace". A moze nawet "a jesli ktos ma ochote, niech zlozy propozycje zmian, a my to przeanalizujemy". A nie sorry, takie watki juz sa, jeden zostal juz nawet skasowany. Po watku dotyczacym przystani, zastanawiam sie, czy w ogole jest jakikolwiek sens, pisania czegokolwiek.

DanielKurzempa
07-16-2013, 07:08 PM
To kolejny problem, który był poruszany w wątku o przystani, który został USUNIĘTY (a przynajmniej ja go nie moge znaleźć). Ociężałość i spoznione decyzje.

Po pierwsze żaden temat o przystani nie został usunięty.

Po drugie ten temat co pewnie masz na myśli to była ankieta dotycząca wszystkich frakcji.

Po trzecie w tamtym temacie gracze mieli się tylko wypowiedzieć która frakcja jest najsłabsza a nie przedstawiać swoje propozycje ulepszenia danej frakcji.

Po czwarte na forum powstał jak do tej pory jeden temat dotyczący ulepszenia przystani i jest nim ten temat:
http://forums.ubi.com/showthread.php/780843-Propozycje-ulepszenia-Przystani

Mefisto_87
07-16-2013, 07:11 PM
Jak zwykle tylko oburzenia krzykaczy.. Chyba nie każdy rozumie, ze cokolwiek programiści by poprawili zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie będzie pasować. Nie wiem gdzie jest sens pisania przez ubi , ze nie dają rady skoro maja narzucone konkretne zadania, na konkretna ilość osób. Skoro istnieje jakaś lista priorytetów to nie będą jej opuszczać bo płaczki chcą żeby coś znerfić.

dooshaan
07-16-2013, 07:19 PM
@DanielKurzempa

Tak mam na mysli tamten sondaz, faktycznie, znalazlem go po chwili wiec nie zostal usuniety. Dotyczyl wszystkich frakcji i wlasnie z niego wynika, ze przystan zostala oceniona, jako frakcja nad ktora nalezy popracowac (byl przypiety, po odpięciu powedrowal nizej) wiec masz racje.

Reszta Twojego posta nie dotyczy niczego co napisalem, bo pisalem o braku odzewu i reakcji ze strony devow, a nie ktory post byl na jaki temat i ktory post zostal stworzony na jakie potrzeby i ile ich jest.

@Mefisto_87

Oczywiscie, ze zawsze znajdzie sie rzesza niezadowolonych, w kazdej grze. Ale nie w kazdej, tematy w ktorych na postawione pytanie jest 90% jednakowych odpowiedzi (i chyba ani jednej zaprzeczającej powyzszym) nie spotyka sie z brakiem odzewu.

Nisevaros
07-17-2013, 10:15 AM
Witam,

Ostatnia ankieta wspominana często w tym wątku została rozpoczęta w minionym tygodniu. Zmiany, o których mowa w najnowszych uwagach do patcha zostały zaplanowane już dawno temu, a prace nad nimi trwały od tygodni, a nawet miesięcy. Warto zauważyć, że wprowadzanie zmian do gry naprawdę wymaga czasu, który jest potrzebny także na to, aby dokładnie rozpatrzyć wszelkie uwagi graczy. Staramy się konsekwentnie słuchać opinii społeczności, niemniej nie można zakładać, że zmiany zostaną wprowadzone natychmiast po zebraniu uwag pewnej grupy osób z danego forum. O tym jak ważna jest rozwaga w podejmowaniu podobnych działań możecie przekonać się sami na przykładzie innych gier, czy naszych poprzednich decyzji. Opisywaną przeze mnie sytuację bardzo dobrze obrazuje wątek, który został niedawno rozpoczęty przez jednego z graczy z naszej społeczności (DanielKurzempa), który jest dostępny TUTAJ (http://forums.ubi.com/showthread.php/781332-Propozycja-modyfikacji-kart-Nekropolii-pod-k%C4%85tem-unikalnych-kart). Gdy tylko wątek ten został utworzony, natychmiast część graczy wystosowała swoje kontrargumenty. Sprawa staje się jeszcze bardziej skomplikowana w sytuacji, gdy mowa nie o jednej, lecz wielu społecznościach. Jak wiecie słuchamy także uwag graczy piszących na forum angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim oraz hiszpańskim. Dopiero po zestawieniu wszystkich tych opinii oraz polemiki z głosami osób nawołujących do zmian możemy podjąć decyzję, która będzie tą właściwą.

@DanielKurzempa
Oczywiscie, ze zawsze znajdzie sie rzesza niezadowolonych, w kazdej grze. Ale nie w kazdej, tematy w ktorych na postawione pytanie jest 90% jednakowych odpowiedzi (i chyba ani jednej zaprzeczającej powyzszym) nie spotyka sie z brakiem odzewu.

Dlatego właśnie chciałbym wyraźnie podkreślić jak ważny jest każdy etap działań nad zmianami. Na przykładzie uwag odnośnie balansu frakcji Przystani można stwierdzić, że właśnie zakończyła się wstępna faza tych działań, gdyż twórcy gry zostali poinformowani o stanie rzeczy i są świadomi zdania graczy. Kolejnym krokiem będzie dokładne przeanalizowanie zebranych uwag, jeśli zajdzie taka potrzeba dokonanie dodatkowych testów oraz wybranie takiej drogi, która będzie najbardziej odpowiednia dla wszystkich. Są to czynności czasochłonne, lecz zapewniam, że żadne sugestie nie są ignorowane, a forum jest regularnie przeglądane i sprawdzane.

DanielKurzempa
07-17-2013, 10:50 AM
Warto zauważyć, że wprowadzanie zmian do gry naprawdę wymaga czasu, który jest potrzebny także na to, aby dokładnie rozpatrzyć wszelkie uwagi graczy. Staramy się konsekwentnie słuchać opinii społeczności, niemniej nie można zakładać, że zmiany zostaną wprowadzone natychmiast po zebraniu uwag pewnej grupy osób z danego forum. O tym jak ważna jest rozwaga w podejmowaniu podobnych działań możecie przekonać się sami na przykładzie innych gier, czy naszych poprzednich decyzji.

Jak można być takim nie przewidującym(żeby powiedzieć że ślepym) żeby zrobić nerf kilku kart i jednocześnie dodać milion kontr na nie.

Podsumowując jakby ten cały nerf czyli Kieran i WC był przeprowadzony sam czyli bez dodania nowych kart to jeszcze bym jakoś zrozumiał ale robienie nerf i jednocześnie dodanie kart kontrolujących(tak że same kontry by sobie z nimi poradziły) jest według mnie najgłupszą decyzją od kiedy ta gra powstała.

To jest właśnie przykład nie przemyślanej decyzji i podjętej na chybcika.

dooshaan
07-17-2013, 12:43 PM
Nie wiem co sadzą inni gracze, ale ja osobiscie nie narzekam ze nic nie robicie, tylko o niczym nie informujecie. W wielu watkach pisalem, ze mnie osobiscie wystarczyloby "dzieki za uwagi, faktycznie bierzemy to na radar, w ciagu miesiaca oglosimy planowane zmiany", "nie bierzemy tego na radar PONIEWAŻ...".

@Nisevaros
W przytaczanym przez Ciebie watku, glosy przeciw to jeden konstruktywny (powiedzmy), że to overnerf, a drugi to hate że wszystko dziala i trzeba użyć mózgu. Ok, głosów za nie ma zbyt wiele, ale akurat ja sądzę, że Daniel stworzył te wątki w odpowiedzi na tematy w których jest setki przykładów (łącznie z absurdalnymi filmikami) jak ten problem godzi w grę.
Nie mam pretensji że nie wprowadzacie natychmiast zmian, wprowadzcie je nawet za miesiac (miesiac to chyba duzo czasu?). Nawet jakies minimalne, jak ODNERFIENIE kierana i zygfryda (chociaż częściowe), ale powiedzcie ze to nastapi, albo bierzecie to pod uwagę i jakie dokładnie są to pomysly.

@DanielKurzempa & @Nisevaros
Nerf zygrfyda i kierana, to nie przyklady nerfow wprowadzonych na chybcika. Sam sposób w jaki zostali znerfieni, moze i tak, ale glosy za tym zeby to zrobic przetaczaly sie przez forum chyba miesiacami. I tutaj, zamiast napisac po 2 tygodniach hate`u, mamy takie propozycje: a), b), c), co myslicie? Testujemy to, damy znac jak poszlo, napiszcie swoje opinie, Devowie milczeli az do ogloszenia patchnotów dodatku, gdzie gracze juz z samych patchnotow wywrozyli ze to grob dla zigiego i kierana, i chyba sie nie pomylili za bardzo. Mozna bylo tego uniknac, a nawet jesli juz tak sie stalo, szybko to naprawic.

RogatyDiabel
07-18-2013, 11:22 AM
Zabawne jest to że nerf Kierana i Zygfryda był potrzebny i gdyby właściwie brać pod uwagę dwa pierwsze dodatki ten nerf który dostali nie jest aż tak duży i pewnie jeszcze te postacie ny grały, ale zauważmy że wszedł nowy dodatek dający ulepszenie wielu innym frakcją, myślę że nawet zostawienie tych postaci takie jakimi były od początku nie było by głupim pomysłem ponieważ dawało by alternatywe gry inną frakcją niż op nekro czy też Dhamiria, niestety cała reszta to praktycznie fundecki. Tak to dostaliśmy full fajnych kart a przystań dostała lipę + nerf 2 najlepszych bohaterów. Mogliście nam dać troche pograć ze wszystkimi kartami i potem łaskawie zapytać czy nadal potrzebna jest zmiana, i powiedzieć jaką zmiane macie do propozycji. To sie nazywa współpraca z środowiskiem graczy...
Jeszcze jedno, chłopaki tam wyżej wspominali że Ubi wprowadził osłabienie także combo decków. Mocno osłabienie tali typu OTK jednak sprowadza tą gre w jednym kierunku, jednak co jest jeszcze głupsze, oprócz tego osłabienia wy wprowadzacie jeszcze silne kontry na tego typu decki, takie jak Event czy sporo kart które ściągają nie tylko czary ale także łuty szczęścia. To tak jakby skoczyć na głowe już leżącemu i krwawiącemu człowiekowi.
Ostatnia już sprawa to, system zdobywania pojedyńczych kart, to musi się stać jednym z piorytetów ponieważ ta gra po pewnym czasie staje się nudna. zdobywanie kart z boosterów jest fajne dopóki nie posiada się 80% kart, po tym progu rzygać się chce patrząc na te same karty ciągle wypadające z paczek. Niestety musicie się liczyć z tym że pierwsza lepsza firma która wypuści w miare przyzwoitą karcianke, może nawet gorszą od waszej ale za to ze świetnym systemem handlu miedzy graczami czy zdobywania singli pobije DOC na głowe.

ewrzen
07-18-2013, 11:42 AM
To co teraz napiszę może być źle odebrane przez twórców (jeśli to czytają) jako atak na nich, ale od tego jest forum. Moim zdaniem to że, DoC jest grą bardziej niezależną od innych tworów UBI paradoksalnie działa na jej niekorzyść. Dlaczego? a dlatego, że jeśli robimy coś zbyt swobodnie nie mając nad głową normalnej kontroli jak np. gdy pracujemy nad wielkim system sellerem to po pierwsze, że gdy gra nie wypali można wzruszyć ramionami i wrócić do normalnej pracy. Po drugie zaplecze finansowe jest diablo ubogie, przy takich "niezależnych" projektachjeśli; wypali - zarobimy, nie wypali - nie straciliśmy a niestety najważniejsze są pieniądze. Po trzecie widzę, że w ekipie tworzącej DoC brakuje kogoś z jajami, kogoś kto na spotkaniu powiedział by głośno, "spieprzyliśmy to, gra jest fatalnie zbalansowana, wszystkie patche które do tej pory weszły, wprowadziły więcej zamieszania niż było przed nimi, stare błędy zastąpiliśmy nowymi, połowa frakcji jest całkowicie NIEGRYWALNA a drugą połową gra się jednym układem kart, nowi gracze nie dochodzą a starzy powoli rezygnują z rozrywki. Od tej pory zawieszamy wszystkie śmieszne patche i przerabiamy CAŁĄ gre, przyglądamy się wszystkim kartą i myślimy jak uniknąć podobnych błędów jak Malik + Atropos, jeśli chcemy aby DoC w przyszłości był grą e-sportową błagamy na kolanach główny "rdzeń" UBI o kase i ludzi, jeśli ich nie dostaniemy kończymy zabawę i dziękujemy wszystkim za uwagę." To moim zdaniem jedyne wyjście z sytuacji. Ze smutkiem muszę stwierdzić, że ten oddział UBI odpowiedzialny za DoC robiąc karcianke porwał się z motyką na słońce, coś jak Park Jurajski Hammonda.

Paku93
07-18-2013, 01:47 PM
Nieprzesadzał bym tak że wszystkie patche do tej pory były "failami". Owszem nerf zygfryda i kierana był zbyt duży, a w obecnej mecie (być może) niepotrzebny. Ale herold jako dodatek uważam za całkiem udany, fakt malik + antropos jest mocny. Ale kontruje go Void kepper, jeśli w następnym dodatku dojdzie więcej tego typu kart imho malik przestanie być tak mocny. Tym bardziej że już teraz nie radzi sobie z żadnym millem, czy otk, może polegać jedynie na wątpliwych eventach, które zapewniają niewielkie szanse.
Ciekawe jest też to że przed dodatkiem wszyscy uważali umiejki nowych bohaterów z kosztem 6 za usless, bo gry trwały najczęściej do 10 tur. Teraz meta się zmieniła sporo decków używa stworów z kosztem 6-8, a 5-cio poziomowe są już praktycznie wszędzie. Dodatkowo doszły blockery. Owszem dalej da się grać rushem, jednak jest ich sporo mniej (kiedyś ludzie narzekali że są same rushe).

Co prawda miałem sporą przerwę i nie wiem dokońca jak meta wyglądała podczas powstania pustki. Ale porównując obecną sytuacje do podstawki i końcówki powstania, gra poszła do przodu, jest więcej opcji, możliwości, naprawienie przystani wcale nie jest dużym problemem i myślę że twórcy aktualnie nad tym pracują. Buff przydał by się także reszcie bohaterów, który są niegrani.
Na większe zmiany w mecie nastawiał bym się dopiero z nadejściem nowego dodatku. Balans karcianki wcale nie jest łatwy, nie trudno przeoczyć comba które wydają się niegroźne, a gracze tak je wykorzystają że staną się OP. Ja jednak ufam nieco Ubi, tak naprawdę narazie nie ma co oczekiwać różnorodności, skoro wybór kart jest niewielki. Ale z każdym dodatkiem sytuacja powinna się poprawiać.

Nisevaros
07-23-2013, 03:21 PM
UWAGA: Nowa wersja gry powinna zostać wprowadzona już jutro.

Przerwa techniczna związana z jej implementacją jest planowana na godzinę 15:00.

Więcej informacji wkrótce!

Muerte79
07-23-2013, 09:38 PM
Bez możliwości handlu ta gra umrze. Zbieranie kart i otwieranie boosterków jest fajne na poczatku, ale później nabijać xx czasu level aby kupić nastepnego i dostać znów to samo się po prostu nie chce. Dodatkowo balans, ale to już było mówione x razy. Sprawdziłem sobie jak to wygląda w praktyce i zagrałem od x czasu 2x Swissa. PIerwszy 5x Necro, 2x Twierdza, 1x Inferno. (Ja grałem z 2x Nergal i Malik), drugi Swiss 6x Necro 2x Twierdza (Grałem z Nergal, Adriana, Malik).
A Ubi mi wprowadza możliwość pokazywania jak gram ? Kto to będzie oglądał za 3 miesiące jak to będzie w takim kierunku szło ?

Paku93
07-23-2013, 10:51 PM
QQ moar ^^
Problem ze zdobywaniem singli poruszany jest od bety, podobno tworcy pracują nad jakimś, więc dajmy czas.
A balans jak to balans, będzie poprawiany, podejrzewam że twórcy pójdą na łatwiznę i dodadzą parę mocnych kart do przystani w nowym dodatku (must have ;>), Neral (zbalansowany) dostaje jutro nerfa (usseles pasywka-bedzie suaby). Arianna jest aktualnie dobra jedynie pod mill, standardowa 3/6 nie jest jakimś wielkim zagrożeniem, malik dużo gorszy, szczególnie przez kombo z antkiem. Temat też jest już poruszany podejrzewam że za miesiąc góra dwa będzie nerf na Malika, ew. Antroposa (możliwe że Dhamira oberwie rykoszetem),
Polecam poczekąć jeszcze z jeden, dwa dodatki. Chociaż też uważam że to nie nowe karty są potrzebne tylko seria buffów/remake'ów (przystań, bohaterowie głównie).

dooshaan
07-23-2013, 11:23 PM
QQ moar ^^
Problem ze zdobywaniem singli poruszany jest od bety, podobno tworcy pracują nad jakimś, więc dajmy czas.

Od bety - pracują - dajmy im czas.

Ps. Ariana 3/6 jest slabsza tylko dlatego, ze na 4 mighta sa pajaki, wiec teraz mozna co najwyzej pograc 4/6, a jesli 4/6 to juz lepiej mailikiem na 5/6 ;)

Muerte79
07-24-2013, 08:34 AM
Od bety mam to zainstalowane i od bety czasami w to pogrywam. Co jest takiego trudnego w określeniu wymiany kart ? W każdej karciane w jaką grałem jest mozliwa wymiana lub zakup pojedyńczych singli ? Dla mnie jest to strzał w kolano, bo jasne, znajdą się gracze wytrzymali i będą levelować aż do ........, ale większość ludzi to po prostu znudzi. Ale jak pracują to niech dalej tak pracują, wyjdzie Heartstone i pozamiata wszystko (sądząc po dotychczasowych przeciekach)

Adderdin
07-24-2013, 10:01 AM
Bez możliwości handlu ta gra umrze. Zbieranie kart i otwieranie boosterków jest fajne na poczatku, ale później nabijać xx czasu level aby kupić nastepnego i dostać znów to samo się po prostu nie chce. Dodatkowo balans, ale to już było mówione x razy. Sprawdziłem sobie jak to wygląda w praktyce i zagrałem od x czasu 2x Swissa. PIerwszy 5x Necro, 2x Twierdza, 1x Inferno. (Ja grałem z 2x Nergal i Malik), drugi Swiss 6x Necro 2x Twierdza (Grałem z Nergal, Adriana, Malik).
A Ubi mi wprowadza możliwość pokazywania jak gram ? Kto to będzie oglądał za 3 miesiące jak to będzie w takim kierunku szło ?

Mylisz się, bez możliwości handlu kartami ta gra nie umrze, bez możliwości zdobywania konkretnych kart ta gra umrze, bo jej konkurent, który niedługo przejdzie do otwartej bety daje graczom bardzo przejżystą i prostą drogę do zdobywania konkretnych kart.

Polecam poczekąć jeszcze z jeden, dwa dodatki.

DoC nie ma tyle czasu, wcześniej wyjdzie otwarta beta ze stajni Blizzarda, która już teraz zapowiada się ciekawiej niż otwarta Beta Duel of Champions.
Jeśli ubisoft nie zmieni niczego w najbliższym czasie, DoC pozostanie grą niszową a ja napewno swoje pieniądze zabiore gdzie indziej.

Muerte79
07-24-2013, 10:12 AM
Adderdin

Właśnie o to mi chodziło. Jedno z drugim jest powiązane.

Nisevaros
07-24-2013, 12:52 PM
UWAGA: W związku z wprowadzaniem nowej wersji gry serwery mogą być niedostępne od godziny 15:00 do 17:00.

Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość.

filo9011
07-24-2013, 02:57 PM
Nie płacz.