PDA

View Full Version : Wieści z Kwasowej.

DiviumFuror
06-24-2013, 10:33 PM
W piątek miało miejsce spotkanie na czacie MoMCard z twórcami gry. Dowiedzieliśmy się, że:
•Nergal oraz Tydzień Dzikich Dusz zostaną osłabione. Będą teraz wymagać 1 surowców do aktywacji.
•Zostanie udostępniony sposób na zdobycie poszczególnych kart
•Bugi z turniejów szwajcarskich są właśnie naprawiane
•Trwają prace nad trybem, w którym będziemy mogli przyglądać się pojedynkom
•Prace nad nowym dodatkiem są w toku (True Story)
•Sanktuarium najprawdopodobniej ulegnie wzmocnieniu wraz z nadchodzącym dodatkiem.
•Nowe kampanie zostaną wprowadzona, gdy AI zacznie dorównywać w rozgrywce realnym graczom.
•Zostanie wprowadzony system dzięki, któremu granie na wyższym ELO będzie bardziej opłacalne
•Rozważane są codzienne osiągnięcia, które jeszcze bardziej zachęcą do codziennej gry

Wreszcie , choć boostowanie sanktuarium ciut mnie niepokoi.

xSkyWeix
06-25-2013, 12:37 AM
Mnie bardziej przeszkadza to nerfienie. Ok o tego Nergala głosy pojawiały się nie raz w tym ode mnie. Ale tydzień dzikich dusz? Fakt potrafi napsuć krwi, ale nie widziałem problemów z ta kartą. I czemu nie ma ani jednego buffa -.- Bo to, że sanktuarium ulegnie wzmocnieniu poprzez nowe karty to też mi wieść. W tym dodatku dostałe parę naprawdę zacnych kart, ale i inne frakcje zostały porządnie ulepszone. Chyba, że mowa o wzmocnieniu obecnych kart sanktuarium, wtedy to pardon.

A z pozytywów to fajnie, że prawdopodobnie wprowadzą nagrodę w przeliczeniu na elo przeciwnika. I ten tajemniczy sposób na karty :) spectate mode zawsze w cenie :)

redgo01
06-25-2013, 12:41 AM
Dlaczego boostowanie sanktuarium Cię niepokoi? Moim zdaniem aktualnie jest to aktualnie jedna ze słabszych frakcji. Przebieg gry mocno zależy od kart jakie masz na początku (bardziej niż dla innych frakcji). Dodając do tego zmianę działania karty wydarzenia, bez którego bardzo ciężko się gra sanktuarium, a pozostawiając bez zmian kartę wydarzenia, które je osłabia (Week of the Tamed Spirits) spowoduje, że sanktuarium tym bardziej będzie rzadziej grywane, o ile w ogóle. W obecnej mecie gry talia, która ma szanse z innymi to Ishuma na fortuny, która w ogóle nie korzysta z jednostek (tym bardziej z magicznych). Chyba musisz przyznać, że coś jest nie tak.

ewrzen
06-25-2013, 07:27 AM
W piątek miało miejsce spotkanie na czacie MoMCard z twórcami gry. Dowiedzieliśmy się, że:
•Nergal oraz Tydzień Dzikich Dusz zostaną osłabione. Będą teraz wymagać 1 surowców do aktywacji.
•Zostanie udostępniony sposób na zdobycie poszczególnych kart
•Bugi z turniejów szwajcarskich są właśnie naprawiane
•Trwają prace nad trybem, w którym będziemy mogli przyglądać się pojedynkom
•Prace nad nowym dodatkiem są w toku (True Story)
•Sanktuarium najprawdopodobniej ulegnie wzmocnieniu wraz z nadchodzącym dodatkiem.
•Nowe kampanie zostaną wprowadzona, gdy AI zacznie dorównywać w rozgrywce realnym graczom.
•Zostanie wprowadzony system dzięki, któremu granie na wyższym ELO będzie bardziej opłacalne
•Rozważane są codzienne osiągnięcia, które jeszcze bardziej zachęcą do codziennej gry

Wreszcie , choć boostowanie sanktuarium ciut mnie niepokoi.

Nareszcie coś się ruszyło, oby na lepsze. Czuje, że po nerfie nergala fleshbane zastąpi go w T1 :D

xSkyWeix
06-25-2013, 12:56 PM
Nie powiedziałem, że mnie to niepokoi xD Tylko się rozwodziłem czy to aby nie tania propaganda. Mnie osobiście wzmocnienie sanktuarium nie boli.

filo9011
06-25-2013, 09:20 PM
Najbardziej mnie dziwi, że ludzie się czepiają czemu Tydzień Oswojonych Dusz nie jest osłabiony. Przecież ludzie zaczęli grać to wydarzenie dopiero teraz, gdy inni zaczęli grać na jednostki magiczne. Dopiero po tym dodatku nastąpił wysyp Nergali i Fleshbane. Ludzie chcąc ich kontrować zaczęli używać Tydzień Oswojonych Dusz. Gdy wejdzie aktywacja Tygodnia Dzikich Dusz jednocześnie zmaleje liczba graczy grających tylko jednostkami magicznymi, więc i nie warto będzie tego kontrować. Siłą Świątyni nie powinno być rushowanie (4 ataku przy zwykłej jednostce za 2 jest przegięciem...) tylko umiejętne manewrowanie. Jest to bardzo ciekawa nacja nastawiona na główkowanie i niech tak zostanie.
Ishuma na fortuny? Nie widziałem tego jeszcze nigdy. A ostatnio się zastanawiałem czy można zrobić coś ciekawego z Świątyni na fortunach jednak nic nie wymyśliłem. Pewnie wymaga Trony, których nie posiadam... Ale tak czy inaczej muszę znaleźć ten deck :)