PDA

View Full Version : Garant 4/3/2

Ashamper
06-05-2013, 09:29 PM
Witam, mam do Was prośbę.

Zerknijcie na niżej podany deck i powiedzcie co w nim zmienić, poprawić. Zależy mi by był szybki. Mam z nim problem ponieważ dochodzę nim max. do 1130ELO i na tym się kończy. Nie wiem z czego to wynika. Być może z moich błędów. Być może z bohatera choć w to wątpie bo garant jest bardzo dobrym bohaterem. Z góry mówie że nie mam 4 assasynów ani 4 pao. Tylko tyle ile w decku. Nie mam żadnych kart z nowego dodatku gdyż brakuje mi jeszcze podstawki. Jeżeli chodzi o powstanie pustki to możecie śmiało narzucać propozycję bo na weekendzie udaję mi się zdobyć ok. 150000g więc mogę kupić. Z góry dziękuję i liczę na waszę propozycje poprawek.

http://www.mmdoc.net/show_deck/4538/

P.S Jak widać mam też za dużo kart bo 3 za dużo. Nie mam kompletnie pojęcia jak to zredukować.

Peacelaw
06-06-2013, 04:30 PM
Nie bądź rozczarowany elo, do którego dochodzisz tym deckiem. Bardzo ciężko jest wybyć się wyżej Infernem. Jednak jeśli chcesz poprawić swoją talię to najlepiej zmniejszyć ilość kart do 59, np. poprzez wyrzucenie Sal Zapomnienia i Przepaści Chaosu. Osobiście zamieniłbym jeszcze Czarty na Lilimy oraz wyrzucił Szał, a dodał więcej Teleportacji/Portali Miejskich i może Cerberów. Próbuj i kombinuj, aż będzie Cie się grało dobrze i efektywnie.

Ashamper
06-06-2013, 06:15 PM
Właśnie do Cerberów mam zastrzeżenie. Jest to kreatura walcząca wręcz. W większości przypadków linie atackerów mam już zapełnioną i tu jest problem. Cerber będzie leżał na ręce i nie będzie wiadomo co z nim zrobić. Spróbuje zrobić tak jak mówisz wyrzucić szał i te łuty szczęścia. Dzięki za pomoc za moment pewnie wrzucę tu przebudowany deck.

Ashamper
06-06-2013, 06:21 PM
http://www.mmdoc.net/show_deck/4612/

Zaraz będę próbował.

Edit: Słaboo... myślałem że Garantem da się wejść nieco wyżej a tu widze że ciężko dalej niż 1200ELO.

Chyba wrócę do mojego pierwszego bohatera, Serii. Tylko nie wiem czy grać 4/4/0 czy 6/4/0 bo mam tego atroposa i inne szmery bajery.

zabijaka88
06-06-2013, 11:14 PM
jak nie masz 4 "banszy" albo przynajmniej 3 i takich atroposów też to raczej nie ma co iść w 6ap bo 1400elo raczej będziesz maił cieżko żeby dojechać...

Ashamper
06-07-2013, 02:31 PM
Zerzygnowałem z Garanta 4/3/2, gram teraz na serii 4/4/0 i na luzie weszło 1200ELO także temat do zamknięcia jeśli chodzi o Garanta.