PDA

View Full Version : Road to Paris - Wstępna zapowiedź!

Nisevaros
06-05-2013, 02:25 PM
http://static2.cdn.ubi.com/MM-DOC/R2P_FB_highlight.jpg

Tegoroczne Mistrzostwa Świata będą połączeniem różnych wydarzeń online i eventów na żywo, które zostaną zwieńczone podczas Paris Games Week we Francji!

Więcej informacji wkróce!

devilfruit666
06-05-2013, 03:36 PM
Nie mogę się doczekać!:D

Muerte79
06-05-2013, 06:01 PM
No to mam jakieś 150 km do Paryża, nie jest źle.

drid93
06-05-2013, 09:53 PM
Będzie jakiś stream?

DjTechShadow
06-05-2013, 10:46 PM
Może czas nadrobić zaległości i poćwiczyć skilla :)

C4r-n4ge
06-06-2013, 12:22 AM
Poprosimy o te bliższe informacje :D Najważniejsze - jak mają wyglądać kwalifikacje do tej imprezy..? :D

PMM
06-06-2013, 07:52 AM
Piękna impreza =) Aż żal człowieka ściska, że tak mało czasu na grę. No ale choćby pojechać na finał byłoby fajnie =). Nisveratos - załatw wejściówki to może zbierzemy ekipę żeby się wybrać =).

Kuackillah
06-06-2013, 08:02 AM
Piękna impreza =) Aż żal człowieka ściska, że tak mało czasu na grę. No ale choćby pojechać na finał byłoby fajnie =). Nisveratos - załatw wejściówki to może zbierzemy ekipę żeby się wybrać =).

jestem za :) można by zebrac ekipe mysle ze znalazlo by sie paru chetnych jak c4, matrix, dark dragon, dj tech i wielu innych hotel mozna na bank załatwic tanio ostatnio jak byłem w paryzu to za jakies tam smieszne 2 gwiazdki chyba cos koło 25 euro z b&b, musze popatrzec w necie

FuriouS-BarteS
06-06-2013, 08:51 AM
zalezy od daty ale tez z checia bym do was dolaczyl :)

redgo01
06-06-2013, 12:44 PM
Nie mogę się doczekać, aż będzie więcej informacji podane :)

Kepptor91pl
06-13-2013, 04:02 PM
Jakieś newsy w temacie? Na fb pisali o turniejach w szwecji i usa.

Nisevaros
06-25-2013, 02:05 PM
Drodzy Czempioni,

Zeszłoroczne Mistrzostwa Świata były rozgrywane wyłącznie online, a najlepszych graczy wysłaliśmy do Szwecji, gdzie odbył się wielki finał DreamHack Winter 2012.
Kilka tygodni temu ogłosiliśmy Road to Paris, nasze międzynarodowe Mistrzostwa Świata 2013. Mamy nadzieję, że wskażą nam one, kto jest obecnie najlepszym z Czempionów! ... A na dodatek zdecydowaliśmy, że tym razem będzie to o wiele większy event niż ten zeszłoroczny. ;)

http://static2.cdn.ubi.com/MM-DOC/R2P_FB_highlight.jpg

Ośmiu najlepszych graczy spośród zwycięzców różnych turniejów, które będą miały miejsce w następnych tygodniach i miesiącach zostanie nagrodzonych biletami na finały Road to Paris, które odbędą się podczas Paris Games Week we Francji! Oczywiście wszystkie koszty zostaną pokryte ;)

Jesteście gotowi zostać tegorocznymi Mistrzami Świata?

A zatem przedstawiamy listę miejsc, gdzie można wziąć udział w turnieju i przetestować swoje umiejętności w walce przeciwko reszcie społeczności.

2 główne turnieje kwalifikacyjne Online odbędą się w terminie 2 miesięcy! Wszyscy gracze zostaną zaproszeni do rejestracji oraz pojedynków o jeden z dwóch biletów na finały Road to Paris.
3 Europejskie Turnieje Kwalifikacyjne na żywo na największych pokazach i konwentach gier w Europie, gdzie można zawalczyć o szansę wygrania jednego z 3 biletów na finały Road to Paris.
4 Północnoamerykańskie Turnieje Kwalifikacyjne na żywo na największych pokazach i konwentach gier w Ameryce Północnej, gdzie gracze mogą zawalczyć o szansę wygrania biletu na finały Road to Paris.
Australijski Turniej Kwalifikacyjny na PAX Australia, gdzie może spróbować swoich sił w walce o jeden bilet na finały Road to Paris.
turniej Dzikiej Karty (online), gdzie kilku szczęśliwców będzie miało ostatnią szansę na wygranie ósmego, ostatniego biletu na finały Road to Paris.

A żeby jeszcze bardziej zmotywować wszystkich do walki pragniemy poinformować, że mamy przewidziane wspaniałe nagrody podczas wszystkich etapów Mistrzostw! ;)

Ale uwaga... Trzy z naszych turniejów kwalifikacyjnych na żywo już się odbyły!

Podczas letniej edycji DreamHack zwycięzcą został Avkall, który będzie rywalizował w Paryżu. W Ameryce Północnej, Smurfburn wygrał na KublaCon, a Parading zdobył pierwszą nagrodę na Origins Game Fair. Zmierzą się oni z dwoma innymi mistrzami eventów z Ameryki, aby zdobyć drogocenny bilet do Paryża.

Jeśli i WY uważacie, że jesteście wystarczająco dobrzy... to czas postawić pierwsze kroki na drodze do Paryża!

Więcej informacji wkrótce.
Nisevaros i zespół Duel of Champions

Morgotheron2012
06-25-2013, 02:14 PM
Kurcze gdybym mógł to grałbym w tę grę 24 h na dobę. Jesteście wspaniali, że organizujecie takie fajne imprezy. Jest tu kilku zdolnych graczy z Polski. Mam nadzieję, że któryś z nich pojedzie na mistrzostwa świata.

xW3rder
06-25-2013, 03:49 PM
MkRR3 na mistrza Europy!

DjTechShadow
06-25-2013, 05:12 PM
Powróciłem do aktywnej gry, byłbym chętny, jednakowoż po ostatnim dodatku widzę, jak obecnie moja talia jest uboga w porównaniu do wydanych kart. Dodatkowo pojawiła się duża liczba ludzi niewychowanych i obrażających innych graczy, wnioskuję o dodanie opcji czarnej listy, ponieważ aż się czytać nie chce tych frustratów.

ebsbrutus
07-06-2013, 01:08 PM
Czemu nie zalicza mi zadnych gier do tego turnieju? Rozegralem juz sporo, a nadal nie widze sie w rankingu

Gelmiro
07-07-2013, 10:50 AM
Podbijam pytanie kolegi wyzej, jak dlugo trzeba czekac zanim dane w rankingu zostana zaktualizowane?

DanielKurzempa
07-07-2013, 11:20 AM
Czemu nie zalicza mi zadnych gier do tego turnieju? Rozegralem juz sporo, a nadal nie widze sie w rankingu

Bo ranking w tej chwili nie działa prawidłowo.

Mefisto_87
07-07-2013, 06:25 PM
Rejestrowałem sie juz kilkakrotnie stoczyłem kilkanaście pojedynków. Nie ma mnie w ogóle w rankingu. Nie działa prawidłowo ale mimo to dane są aktualizowane ?

M0rw47h
07-07-2013, 06:29 PM
Nie dziala prawidlowo.