PDA

View Full Version : Nagroda dzienna

PMM
06-05-2013, 01:30 PM
Już kiedyś to proponowałem ale w innej formie a sytuacja się zmieniła. Proponuję, żeby była również nagroda w stylu zniżka 50% na zakup pieczęci.

michallato
06-05-2013, 04:12 PM
Może odrazu 90% zniżki?

PMM
06-06-2013, 07:50 AM
Pisze, ktoś normalnie a tu od razu jakieś głupie sugestie. 50% zniżki dla najtańszych zakupów uzyskiwane po np. 2 odbiorach tygodniowej nagrody (7 dzień). A powyższy post od kogoś kto zalogował się miesiąc temu to poprostu błazenada - chcesz coś pozytywnego napisać na forum to napisz dlaczego nie lub ewentualnie swoją propozycję.

Tyle w temacie.

Kuackillah
06-06-2013, 07:58 AM
dokładnie PMM ostatnio jakis wysyp się zrobił niedzielnych grajków co sa od miesiąca w grze i na wszystko narzekaja lub wszystko im nie pasuję i do wszystkiego maja pretensje

drid93
06-06-2013, 08:59 AM
Mi się pomysł podoba, szczególnie, że u nas to zrobi duuuużą, różnicą, a na zachodznie nie ;)

michallato
06-11-2013, 09:45 PM
PMM poprostu ta sugestia wydaję mi się całkiem nierealna.50% to o wiele za dużo według mnie.Wątpie by dali jakąkolwiek obniżkę na pieczęcie skoro od czasu wprowadzenia nowego patcha ze sklepem dali jedną obniżke (Dali jedynie obniżke na na pakiety Powstanie Pustki które dwa czy trzy dni później były za gloda).

Nie zapomnij często zaglądać do sklepu, aby sprawdzić najnowsze promocje i obniżki, które będą często nawiedzać to miejsce!

Co się tyczy:

dokładnie PMM ostatnio jakis wysyp się zrobił niedzielnych grajków co sa od miesiąca w grze i na wszystko narzekaja lub wszystko im nie pasuję i do wszystkiego maja pretensje
Ja na nic nie narzekam i wszystko mi pasuje.

PMM
06-12-2013, 07:40 AM
Nie wydaje mi się żeby 50% to było dużo ze względu na czysty marketing. Załóżmy, że świeżynka czyli pakiet za 8PLN (wcześniej było 16PLN) schodzi do 4PLN. Wg mnie mnóstwo osób w ten sposób kupi i po pierwsze w przychodach będzie efekt skali a dodatkowo ma się inne benefity - stałe logowanie do gry przez większą ilość użytkowników, przyzwyczajanie graczy do płacenia za grę (kupią tańszy pakiet to może kiedyś większy jak będzie promocja) i po prostu większe zadowolenie graczy.

Z mojej strony wydanie 4PLN na to gdy brakuje Ci jakiejś śmiesznej ilości pieczęci do pakietu x10 to coś w 100% sensownego i od strony graczy i od strony Ubisoftu.