PDA

View Full Version : Ariana 4/6/1

Bismarck22
06-03-2013, 10:20 PM
Witam

To mój obecny deck:

http://mmdoc.net/show_deck/4359/

Dzisiaj udało mi się wbić na 1001 ELO tym deckiem i chciałbym go jakoś odświeżyć .
Czekam na opinie i rady.

Regnarson
06-06-2013, 12:26 AM
Jak dalej rozwijać
Najlepiej iść w magiczne stwory i magię wymieniaj wraz z naplywem kart na

4x Tydzień podatków
4x Tydzień dzikich duchów

Stwory
Lisz neofita
Pokutujący Duch
Rycerz Wampirów
Niepowstrzymany Upiur
Widmo Zemsty
Arcylisz
i Atroposa

Zaklęcia
Tarcza
Trzęsienie
Rój owadów
Władca marionetek
Wir zaklęc
Pożeracz dusz
Mroczne odbicie
Klatwa

Bismarck22
06-06-2013, 09:34 AM
W takim razie mam pytanie , co do Wiru , faktycznie miałem go przed ostatnią aktualizacją w decku ale jakoś po zmianach dziwnie mi działał, stąd pytanie czy teraz ten czar się cały czas opłaca?
I jeśli tak to zamiast czego wrzucić bo ilości kart w talii nie mam zamiaru zwiększać.

Dubkid
06-06-2013, 11:11 AM
Napisze najprościej jak będziesz miał jakieś pytania odnośnie tego dlaczego tak to potem. PS Władca Marionetek jeszcze 2 h w piekielnej otchłani spróbuj zdobyć.

Out:
4x Ghul
2x DA
1x Void Wraith
3x Fate spinner
1x Contagion (zakażenie)
1x Poison Cloud
3x Death Seal (to dopiero z progresem jak zdobędziesz rój insektów, albo trzesienia ziemii)
2x Plauge Zombie<Wampir

Bismarck22
06-06-2013, 12:54 PM
Ok Marionetkę udało mi się zdobyć, co do kart out spoko jak będziesz miał chwilę napisz czemu oczywiście, tylko zostaje pytanie co zamiast tego?

Dubkid
06-10-2013, 01:12 PM
Najpierw się pytasz jak ulepszyć, więc Rengarson Ci powiedział, potem się pytasz co wyrzucić to ja Ci powiedziałem, więc po co się pytać co zamiast tego wrzucić 2 raz? :D
Ghul i DA są do decku agresywnego, ty chcesz przetrwać do 6 tury zabić wszysko rojem instektów a potem przejmować inne stworzenia.

Fate spinner jest po prostu najsłabszy w przedziale cenowym 4 w necro, Contagion i Poison Cloud są najmniej efektywnymi mass removalami, Death Seal jest w miare ok, ale po prostu lepszy jest ten za 4 który zabija od razu.

Negocjatorrr
06-10-2013, 10:41 PM
Pozwolę sobie zakwestionować wyrzucanie z decku DA. Sam gram kontrolną Arianą (zupełnie inna niż Twoja) i DA jest świetny jeśli chodzi o absorbowanie przeciwnika. W momencie kiedy wchodzi na pole, przeciwnik musi się skupić na jego usunięciu, przez co skupia się głównie na tym zadaniu i można przejąć kontrolę już od początku. A i obrażenia mogą wejść, co nie przeszkodzi a tylko nam wyjdzie na dobre. Zatem, DA w decku jak najbardziej jako presja na przeciwnika.

Pozdrawiam

Bismarck22
06-11-2013, 05:04 PM
Co do DA to nie wyrzuciłem ale dzięki tym propozycjom i własnym próbom udało mi się zmodyfikoać tak talię że jest dobrze.
Dzięki i pozdrawiam.
Temat do zamknięcia.