PDA

View Full Version : Herold Pustki - Nowy bohater: Zardoc

Nisevaros
06-03-2013, 02:07 PM
http://static2.cdn.ubi.com/MM-DOC/zardoc.jpg

Wiadomość Zardoc'a do Księstwa Gryfów

Pokonany Porucznik czuł się bezsilny siedząc na swym koniu. Tysiące włóczni skierowanych było prosto w stronę jego gardła i z pewnością niektórzy centaurowie nadstawiali także swe łuki. Frustracja była wciąż zauważalna na jego twarzy. Jakim cudem te orki mogły pokonać jego kawalerię tak łatwo?

Prowadzony był do Szamana. Rozpoznał jego twarz w czasie walki. Ork stacjonował wysoko powyżej pola bitwy dyrygując centaurom oraz Czarnej Czaszce. Wydawało się, że jego polecenia wydane tak lekko ułatwiły to wszystko, nigdy bowiem nie widział swojej kawalerii otoczonej tak szybko.

„Zejdź ze swego wierzchowca i przyjdź do mnie.”

Porucznik Griffin powoli zsiadł z konia starając się zachować pewną odległość od licznych włóczni skierowanych jeszcze w jego kierunku.

„Wybacz nasze maniery Lordzie Griffin, ale zaatakowałeś nas pierwszy. Myślę, że włócznie będą konieczne do końca twego pobytu tutaj. Mam na imię Zardoc, zrobisz dobrze, jeśli to zapamiętasz.” - powiedział szaman z dziwnie przyjemnym uśmieszkiem.

„Nie jesteśmy wrogami, ty i ja. Jak rozumiem jesteś tu ze względu na wydarzenia Pustki, które miały miejsce w górach, czyż nie?”

Żołnierz nie odpowiedział, ale był zaskoczony wspomnieniem o Pustce.

„Potrzebne ci będzie zezwolenie od nas na wędrowanie przez nasze ziemie ze swoją armią. Masz moją zgodę, lecz będziesz przez nas eskortowany.”

Zardoc poprowadził żołnierza z powrotem do jego konia.

„Powiedz swym panom, że wybaczamy ten błąd, przynajmniej na teraz. Szczęśliwie dla ciebie żaden Ork nie umarł tego dnia.”

Zardoc to miły facet, z którym nie chcecie zadzierać. Może wzmocnić swoje stworzenia Szarżą oraz Chyżością wspierając je jednocześnie zaklęciami Światła i Ziemi.

Peacelaw
06-03-2013, 03:28 PM
Nis, nie pomyliłeś terminu tego tematu? :D

Co do karty: do tej pory mam 100%win ratio przeciwko temu herosowi. Albo trafiałem na słabe decki, słabych graczy, albo nie podchodziły kary, ponieważ bezproblemowo roznosiłem każdego napotkanego Zardoca.

PS. Ponownie "Nowa bohater" w tytule...

Nisevaros
06-03-2013, 03:36 PM
Nis, nie pomyliłeś terminu tego tematu? :D

Nie pomyliłem. :) Jesteśmy ciekawi, co sądzicie o nowej karcie... już po oficjalnym wydaniu nowej wersji.

PS. Ponownie "Nowa bohater" w tytule...

Dziękuję za korektę. Już poprawione.

filo9011
06-03-2013, 04:37 PM
Gratuluje Peacelaw tak ładnego ratio. Sam gram tym bohaterem. Nie powiem, że wygrywam wszystko ale nie jest źle. Idealnie wpasował się w moją strategie i zastąpił miejsce Nergala. Nie mówię, że jest od niego lepszy ale przyda mi się trochę odpoczynku od niego. Uważam, że jest to jeden z ciekawszych bohaterów, od razu obok nowego z Inferno oraz Przystani. Jakoś do bohaterów Nekro i Świątyni nie mogę się przekonać :) Szkoda, że nie mam tej z Inferno, wraz z nowymi stworzeniami zapewne można ładnie kontrolować stół... Grałem przeciwko niej z 3 razy Zordociem, 2 razy wygrałem a raz przegrałem, bo nie miałem czym zdjąć epika z magii ziemi :)

michaszkoPL
06-04-2013, 09:09 AM
Dla zdobycia osiągnięcia wziąłem się za grę tym bohaterem. Ogólnie idzie ciężkawo – zwłaszcza przeciwko nieumarlakom. Jego zdolność specjalną oceniam dobrze, idealnie nadaje się na kończący cios. Wydaje mi się jednak, że nie zastąpi on Kelthora i nie będzie najlepszym bohaterem Twierdzy.

xSkyWeix
06-04-2013, 03:17 PM
Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się myle. Ale nie wydaje mi się by magia światła dobrze współgrała z nacją orków. Są takie słodkie karty jak Światlo Jutrzenki - Istna wyciągarka do pao a ci ładują szał. Oraz błogosławieństwo. Dzięki reszcie zwłaszcza z magią ziemi można by stworzyć bardziej defensywną twierdze. Taką opartą na dużych kritach a nie rushu. Ale to chyba nie będzie działało.

ShadeHaven
06-16-2013, 11:09 AM
Pograłem trochę Zardoc'iem, a swoje doświadczenia prezentuję na poniższym filmiku. Zapraszam do obejrzenia oraz komentowania:

Zardoc 4/3/1 (http://youtu.be/tEbldzlKcWg)