PDA

View Full Version : Moja opinia na temat dodatyku Herold Pustki

Varrient
06-01-2013, 10:21 AM
Skoro to dział do wyrażania opini to podzielę się z wami tym co sądze.
Dodatek wydany tylko dla kasy
Grając deckiem który zawiera karty z podstawki + ew. powstanie pustki jest cholernie ciężko wygrać!
Patrząc na karty o koszcie 5 z Herolda i podstawki to kosmos
Grałem kilka meczy na Herolda i wygrałem tylko 1 z 3hp z czego powstanie pustki nie sprawia mi problemu
Jak dla mnie nie warto grać w Duel za 4 miechy wejdzie kolejny dodatek i karty o koszcie 5 beda mialy 10 hp i 7 ataku i drenaż 5. . .
Ja rozumiem że gra ma zarabiać to oczywiste ale gracze którzy płacą za pieczęcie mają teraz bardzo duża przewagę i jedyne wyjście to nabijać poziomy żeby też zakupić Herolda lecz uzbieranie 1400! nie będzie łatwe i potrwa raczej długo dla kogoś kto nie gra przynajmniej 3-4h dziennie.
(Rzecz jasna doceniam pracę i uważam że karty jak i system zrobione są bardzo dobrze)

gezaxes
06-01-2013, 11:01 AM
Ja grałem kilka meczy przeciwko graczom, którzy posiadali karty z HotV'a i każdy wygrałem. Jak narazie to cieżko ułożyć coś sensownego z tych kart, ponieważ jest ich za mało. Chłopcze idz pograj w piłkę a nie płaczesz.

Varrient
06-01-2013, 11:07 AM
To jest dział do wyrażania swoich opinii więc mam prawo powiedziec co sądze i z tym swoim ,,nie płaczesz'' idź rozgramiać heroldy

gezaxes
06-01-2013, 11:10 AM
Napisałem tak, bo jak można wyrazić opinie po jednym dniu od wejścia dodatku. Jest ona zwyczajnie wyssana z palca.

Varrient
06-01-2013, 11:11 AM
Wiele nie trzeba wystarczy zobaczyć te karty żeby stwierdzić że są OP

filo9011
06-01-2013, 01:51 PM
Nie są OP. Ich kombinacje dają możliwość zagrania czegoś ciekawego ale karty same w sobie nie są w żaden sposób OP. Wymień mi kartę z HotV a ja Ci dam coś innego z tej samej nacji co nie będzie gorsze. Świetnym przykładem jest tutaj ten nowy lisz, który wg mnie znacznie ustępuje Arcyliszowi ale kto wie, może któryś z graczy przygotuje talie właśnie pod te 4 lisze i same karty czyszczące stół. Istnieje taka możliwość ale lisz sam w sobie jest słaby. Tak samo jak nowe epiki. Wilczy kapitan z VR był must have, każdy musiał ich mieć 4, bo była to najlepsza karta w grze. A teraz? Czy wszystkim tak samo zależy by mieć nowego epika z przystani? Tak naprawdę to najbardziej mi się podoba epik z Świątyni. Świetna umiejętność oraz świetny artwork. Niestety nie mam ani jednego :P

marsal2
06-01-2013, 02:34 PM
Varrient, które z tych kart są OP? Podaj nazwy. Może widziałeś tylko unikalne czary, które są mocne, ale do OP im daleko biorąc po uwagę, że można mieć tylko jedną taką i nie działa na nią żadna forma wyszukiwania w decku poza stworem: Magic peddler, a do tego można je rozproszyć jak każdy inny czar, rozproszeniem za 1 magii.

Ja kupiłem paczkę pakietów z dodatku i do mojego decku szkielety łucznicy wpasowali sie idealnie i to jedyne co zmieniłem od wprowadzenia dodatku. Nie miałem też żadnych problemów w walkach z ludzmi, co mieli nawalone mnóstwo nowych kart. Dalej najtrudniejszym przeciwnikiem jest Kelthor (nie miałem okazji grać przeciwko temu nowemu, a pewnie z nowymi kartami twierdzy, będzie także wymiatał).