PDA

View Full Version : Talia świątyni --> POMOCY !!

waszek4321
05-30-2013, 11:56 AM
Witam. Mam duży problem. Otóż posiadam takową talie: http://www.mmdoc.net/show_deck/3780/ . Sęk w tym, że wczoraj kupiłem tą talie + boosterki i złożyłem takie coś, na 5 pojedynków 2 wygrałem :(. Czy idzie z niej zrobić maszynkę do zabijania ? Proszę o pomoc ! Co dodać, a co odjąć !! Proszę napiszcie.

buumee
05-30-2013, 12:24 PM
Ciezko teraz radzic skoro wyjdzie dodatek i troche przemiesza sytuacje, u mnie jedna z podstawowych kreatur jest kenshi za 5 (mam 3 sztuki), skoro grasz fortunami to napewno brakuje labiryntu lodu i podwodnej fortecy - w kazdej partii sie przydaja. Ogolnie patrzac na karty z nowego dodatku to docelowo sporo bedziesz musial zmienic, nowe wlasciwosci kreatur wymusza nieco inny styl gry niz obecnie, wiec troche ciezko teraz przewidziec co bedzie nadal dobre a co bedzie trzeba zastapic.

edit.
Osobiscie nie polecam tego bohatera, gralem nim chwile i jak przesiadlem sie na ishume zauwazylem wyrazna poprawe, ciekawy wydaje sie tez nowy bohater Noboru ze wzgledu na magie swiatla i ciemnosci.

waszek4321
05-31-2013, 11:46 AM
ref.

waszek4321
05-31-2013, 06:11 PM
naprawde nikt ?

arkors
06-01-2013, 03:35 PM
po pierwsze wyrzuć czary troche bez sensu na nim grać czary bo ta szkoła magii nie ma dobrych tanich kart a drogich z 0 many na początek się nie opłaca
jak masz te karty z honorem 2 za 5 to dożuć ile tylko masz :)
kappe za 5 też możesz wyrzucić nie wiem na jakim elo grasz ale jedynie na zygfryda ta karta się przydaje
jak masz karte Strzelca za 5 o statach 3/2/8 z hipnozą dodaj jak najwięcej nie grasz na magi tak że jakieś tanky karty ci się przydadzą
dodaj troche kart z łutów jak masz coś ciekawego
a najlepiej zrób jakiegoś ss z wszystkimi kartami pokaż go tutaj i wtedy coś więcej spróbuje pokombinować
a tak wg to twój bohater jest troche słaby i polecił bym ci Yukiko całkiem dobry bohater łatwo można zdobyć (łatwo xD trzeba 65k odłożyć) no i w sumie lepsza jest tylko Ishuma która jest chyba najlepszym bohaterem dla tej frakcji