PDA

View Full Version : Herold Pustki - Nowy bohater: Alia

Nisevaros
05-28-2013, 04:11 PM
http://static2.cdn.ubi.com/MM-DOC/Alia.jpg

Rozkazy Alii

Mały płomyk tańczył wokół palców Alii, gdy dodarła ona do pobliskiej pochodni. Delikatnie nakazała mu rozświetlić ściany pokoju. Stała nad rannym żołnierzem. Zamkowe sale były ich pełne ostatnimi czasy.

„Czas zmienić bandaże.” - powiedziała matczynym głosem.

Żołnierz jęknął z bólu zaskoczony, lecz z radością usiadł. Anioły zwykły używać zaklęć do leczenia ran. Alia była jednak inna; dbała o kontakt ze swoimi ludźmi. Tak jakby chciała, aby dzielili oni z nią swój ból.

W chwili, gdy zaczęła czyścić rany biednego mężczyzny, w jej stronę ruszył dumny Porucznik Griffin.

„Chciałaś mnie widzieć?”

Jej słodki ton przepełnił się nagle goryczą. Pojedynczym spojrzeniem rozkazała mu odsunąć się i wyjść z sali. Odwróciła się do rannego żołnierza i pomogła mu ułożyć się na łożu.

„Będzie dobrze mężny człeku” - powiedziała z uśmiechem.

Po chwili odwróciła się i z ogniem w oczach zwróciła się do Porucznika wyprowadzając go na zewnątrz.

„Chciałaś...”

„Otrzymałam informację, iż twoje oddziały zaangażowały się w bitwę i zostały pokonane przez grupę Orków Czarnej Czaszki. Twoim zadaniem było zbadanie dziwnych okoliczności, a NIE atakowanie terytorium Orków.” - powiedziała surowo.

„Nie ma wytłumaczenia dla tego rodzaju błędów. Oni wciąż pozostają cennymi sojusznikami, a wedle mej wiedzy, nie ma dowodu, że są do nas wrogo nastawieni. Jesteśmy na krawędzi wojny, której nie rozumiemy i to nie jest odpowiedni czas” - tu wskazała na salę - „aby tracić cennych ludzi.”

„Rozkazy brzmiały jasno. Zbadać incydenty w górach, zostawić Orków w spokoju i zgłosić się do mnie. Nie będę tolerowała dodatkowych strat spowodowanych przez lekkomyślność.” - powiedziała, a jej głos wypełnił smutek.

„Przegrupuję się z wami tak szybko jak tylko będzie to możliwe.”

Umiejętności leczenia, które posiadła Alia mogłyby zawstydzić nawet Jezziel (a kto nie chciałby zobaczyć rumieniącego się anioła?). W jej przypadku jednak nie chodzi jedynie o obronę; jest ona bowiem w stanie wymierzyć karę posługując się zarówno zaklęciami Światła, jak i Ognia.

xSkyWeix
05-28-2013, 04:48 PM
Nie wiem jak wpłynie na grywalność tymi postaciami nerf na kierana i zygfryda. Może nadal będą ciekawą alternatywą. Ale mam przeczucie, że meta w przystani przeniesie się na nią. Z jej pasywką i eleonore będzie można robić długotrwałe masowe szturmy. Jednostki przystani mają mnóstwo hp, a do tego jeszcze niektóre mają regeneracje. A zaklęcia magii światła i ognia będą czyścić stół by móc wbijać ten damage. I to bynajmniej nie skromny jeśli się odpowiednio je z buffuje. Widze przyszłość dla tej karty, ale czas pokaże. Może być uosobieniem filozofii przystani. Im dłużej walczymy tym bardziej wygrywam.

kwiatex999
05-28-2013, 08:22 PM
Połączenia magii dla Przystani są genialne, a jej umiejętnośc heala też jest niezła. Jednak dużo kart ma 5-6 hp, czyli pada od Kul Ognia, 2 Roi i tym podobnych. Karta zdecydowanie ma potencjał, gdyż teraz w Heaven będziemy czyścić stół oraz spamować sensownymi dropami - 4 Serafy, 4 Blaski, 4 Gryfy za 4 itp.