PDA

View Full Version : Zygfryd i Kieran znerfioni w nowym dodatku

Acros12
05-27-2013, 06:28 PM
Obiło mi się o uszy , że od jutra umiejętności zygfryda i kierana mają zostać aktywowanymi :/
Jak dla mnie - albo je do tego wzmocnią znacząco , albo i tak niezbyt potężna przystań przestanie być grywalną frakcją.

kokomando2
05-27-2013, 07:17 PM
Sprawdziłem patch notes i nie ma nic o wzmocnieniu umiejętności :< Moim zdaniem słabo bo teraz przystań będzie bardzo słaba w porównaniu z innymi frakcjami

Acros12
05-28-2013, 07:38 AM
Będą wręcz śmieszne te umiejętności przystani . Coś czuje , że zobaczenie decka przystani w ELO 1001+ to będzie rzadki przypadek.. Sam prawdopodobnie zmieniam frakcje , a gram nimi praktycznie odkąd zacząłem tą grę.

michaszkoPL
05-28-2013, 08:08 AM
Ja bym jednak radził spokojnie poczekać na nowe karty. Zobaczymy co tam twórcy wymyślili i wtedy można oceniać.

Bazaltovy
05-28-2013, 09:09 AM
Widziałem nowe karty w piątek na evencie w Warszawie - jak na razie Kieranowi chyba damy spokój, ale Zygfryd jest wciąż diablo dobry.
Poza tym, Alia ma potencjał na dobrego aggro-controla. Będzie czym grać, o to nie macie się co martwić.

drid93
05-28-2013, 01:13 PM
Kieran był OP ale nie chcecie tego przyznać, bo dobrze się wam nim wygrywało. I nie piszcie, że nikt nim nie zagra bo wg mnie Kieran ma bardzo dobre magie, a wiemy, że pierwotna potrafi namieszać.

Tak narzekacie, a inferno bardzo często graja garantem, który nie ma żadnej umiejętności i nie narzekają na niego.

buumee
05-28-2013, 01:49 PM
Talia przystani zostala zrownana z pozostalymi i jest to napewno dobry ruch. Bohater sam nie moze wygrywac - to bylo bez sensu.
Dla tych, ktorzy narzekaja na brak mocy przystani po zmianach radze przyjrzec sie kreatura z umiejetnoscia swift - moim zdaniem jest to swietna rekompensata (zwlaszcza z dodatkowymi obrazeniami z zaklec). Przystan nadal bedzie grywalna a nie bedzie juz OP z powowdu jednej karty.

Kwasowy
05-28-2013, 02:50 PM
rozumiem, ale niech mi ktos wyjasni dlaczego tylko przystani dostalo sie po dupie? nekro rowniez jest silne z arianna,nergalem a nic nie zostalo zrobione w ich sprawie. Pozatym fleshbane ma taki sam spell co zygi, a nadal zostaje on pasywem, albo jest to niedopatrzenie albo poprostu zwykle niedbalstwo. Jesli nic nie zrobia to cos mi sie wydaje ze bede gral inferno/nekro

Acros12
05-28-2013, 03:05 PM
jak uważam , że kierana rzeczywiście powinni troche osłabić , ale kelthora zdecydowanie bardziej , powinien usuwać liczniki szału ze stwora na którym użył umiejętnośći

Span1286
06-06-2013, 02:02 PM
Nie mam czasu czytac wypowiedzi pod tym tematem. Wypowiem sie krótko i na temat. Pisze z perspektywy gracza który ma lvl ~150. Nerf Kierana i Zigfrida, żal dupe ściska. Nie można balansować gry pod graczy początkujących (płaczących noobów). Juz w poprzednim paczu spokojnie można było ograć Kierana jak potrafiło się z nim grać, w tym momencie jest to bohater bezuzyteczny, a wystarczyło mu tylko obniżyć jakiś wspolczynnik i by był po prostu zbalansowany. Zigfrida lepiej jakby miał +1 hp dla istot walczacych wrecz od 3 lvl. Chodzi o to, że lepiej wyciągnąć nową kartę niż uzyć takiej umiejętności jak ma Kieran. Pozatym balansowanie gry, pod poprzedni patch jest głupotą, patrząc na nowe karty to i tak wszystko zmieni. I dla mnie wygląda to tak, że grę balansują nieogarnięci ludzie... ale czego się spodziewać... płacz noobków którzy nie potrafią grać z kieranem wzial gore. Faktycznie był za mocny, ale w tym momencie jest bezużyteczny. Zmierzając do sedna, że jak dalej ma wyglądać w ten sposób balansowanie gry to ja podziekuje. Poczekam do nastepnego patcha, jak dalej będą robić z kart lekko niezbalansowanych, karty bezuzyteczne to ta gra niema sensu. Przypominam, ze niektore karty nie tak latwo zdobyc i powinny dawac lekka przewage. Jestem pewien że niedlugo znowu beda płacze na temat nowego patcha, wystarczy spojrzec na nowe karty i zobaczyc co mozna z nich zrobic. Więc jak ma być taki kołowrotek to gratuluje osobą, którzy dbają o zbalansowanie tej gry.
PS;
Kelthor, Nergal tez powinni płacić za używanie swoich umiejetności, albo mieć obniżony jakiś wspolczynnik. Nie sa to zadne elitarne karty, a sa za mocne i wiekszosc osob nimi teraz bedzie grala.

Negocjatorrr
06-11-2013, 03:26 PM
Dodam jeszcze, że fleshbane (nie wiem czy napisałem poprawnie) ma tą umiejętność lepszą z tego powodu iż dodając 1HP bezcielesnym można liczyć jako +2HP gdy nie gramy na magicznych stworach i na łutach np. Jest to dla mnie NIEZROZUMIAŁE i grając na +1200 nie spotkałem się z Przystanią.

M0rw47h
06-11-2013, 03:28 PM
Ja grajac z 1500-tkami spotkalem sie z przystania.

Zreszta zdolnosc Fleshbane jest gorsza od zdolnosci Sigfrida (Dark Assassini sie klaniaja).

Span1286
06-11-2013, 05:17 PM
Ostatnio sie dowiedzialem, ze gre balansula ludzie z Kanady. No tak... przepraszam juz sie nie bede czepial, balans bedzie do dupy... ale nic sie nie zrobi ze wzgldu na pochodzenie tych osob :P Nastepna pod noz idzie Dhamiria, z tego wzgldu, ze jest OP. Hmm co tu wymysla... az sie boje :P

PMM
06-12-2013, 08:05 AM
Zreszta zdolnosc Fleshbane jest gorsza od zdolnosci Sigfrida (Dark Assassini sie klaniaja).

Bzdura. Fleshbane obecnie jest zdecydowanie lepszy - DA miał owszem 3hp ale zadając 4 obrażenia przeciwnikowi zadawał zawsze 1hp Tobie. Załóżmy, że Fleshbane wystawia sobie jednostki magiczne (popularne ostatnio decki) z kosztem 2 + wydarzenia podnosza tak dwa razy po +1. Na dodatek jednostki, które są tak wzmocnione są niematerialne.

M0rw47h
06-12-2013, 09:40 AM
Bzdura. Fleshbane obecnie jest zdecydowanie lepszy - DA miał owszem 3hp ale zadając 4 obrażenia przeciwnikowi zadawał zawsze 1hp Tobie. Załóżmy, że Fleshbane wystawia sobie jednostki magiczne (popularne ostatnio decki) z kosztem 2 + wydarzenia podnosza tak dwa razy po +1. Na dodatek jednostki, które są tak wzmocnione są niematerialne.

Tak jakbys w ogole nie bral pod uwage, ze moze wyskoczyc z przeciwnego decku Week of Tamed Spirits2x, i Twoje duchy beda 0/3.