PDA

View Full Version : M3tzu | Inferno

M3tzu
05-23-2013, 07:32 PM
Witam wszystkich,

Zwracam się z prośbą o pomoc w ułożeniu tali , gram 3 dzień , staram się eksperymentować z kartami ale moje 3 dni gry i dopiero zapoznawanie się z mechaniką gry uniemożliwiają mi samodzielne skompletowanie "dobrej talii". Dodam że moje Elo obecnie waha się pomiędzy 500 ~~ 750.

Talia obecna ( Garant 4-5-3) : http://www.mmdoc.net/show_deck/3401/

Generalnie powiem tak , nie wiem czego mi brakuje bo w 3/4 grach zazwyczaj po szybkim starcie albo przeciwnik w ogóle nie ma szansy na wyjście na pole bo zapycham jednostaki wszystko , albo właśnie kontruje mnie czarami lub defensywnym stylem gry .

Bardzo bym prosił o porady , krytykę , cokolwiek co pomoże mi w ulepszaniu jakości mojego grania :).

Pozdrawiam,
M3tzu

Bladeyyyy
05-23-2013, 07:36 PM
Grasz 3 dni i wyłapałeś 3 Poszukiwaczy śmierci z Pao? Ja na twoim miejscu wyrzuciłbym neutralnego stwora z talii (pomniejszego żywiołaka powietrze) i wyrzucił te droższe czary dodając więcej tańszych stworków bo jak na razie to masz 4/5/3 a to jest rush w którym musisz szybko dobierać karty, takie moje zdanie :D

M3tzu
05-23-2013, 07:42 PM
Tak , a to Pao z tego co czytałem na forach to całkiem dobra karta i z własnych obserwacji wnoszę.
Spróbuje zrobić jak mówisz :)

Bladeyyyy
05-23-2013, 07:55 PM
Nie wiem jak ty to zrobiłeś ale ja gram jakieś 2 tygodnie i nie trafiłem na ani jednego Pao...

M3tzu
05-23-2013, 08:28 PM
Wszystko zależy od szczęścia. :) Przynajmniej takie mam wrażenie. Odjąłem jak mówiłeś , talia stała się nieco szybsza lecz problem jak przeciwnik zabunkruje się 3+ hp potworkami wtedy no ciężko jest kontrolować to co się dzieje.

SakataUsui
05-23-2013, 08:55 PM
Do wyrzucenia są wszystkie czary powyżej 3 poziomu. Chyba że masz więcej kuli ognia lub frenzy wtedy wyrzuć wszystkie inne drogie czary a tych dorzuć więcej. Oprócz tego do wyrzucenia campfire. Potworki oprócz tych żywiołaków powietrza i breeder mother są super, szczególnie jak na 3 dni gry.

M3tzu
05-23-2013, 09:23 PM
Do wyrzucenia są wszystkie czary powyżej 3 poziomu. Chyba że masz więcej kuli ognia lub frenzy wtedy wyrzuć wszystkie inne drogie czary a tych dorzuć więcej. Oprócz tego do wyrzucenia campfire. Potworki oprócz tych żywiołaków powietrza i breeder mother są super, szczególnie jak na 3 dni gry.

Zrobiłem jak powiedziałeś , obecny stan kart to 62 , powiedzcie mi tylko : Pao używać zawsze żeby zadać obrażenia bohaterowi czy lepiej kontrować potworki we wczesnej fazie gry ?

SakataUsui
05-24-2013, 12:50 PM
Pao najlepiej używać do wykańczania bohatera. Możesz użyć do zabicia stworków jeśli te sprawiają ci dużo problemów, ale staraj się nie atakować Pao bohatera we wczesnej fazie gry, jeśli masz taką możliwość trzymaj ich jak najdłużej, czekając na odpowiednią okazję.

Aknygabar
05-24-2013, 02:58 PM
2* assasin i 3*pao, niezły luck... Wg. mnie 2 Elemęty Powietrza do wyrzucenia, dodaj zamiast 1 Lilim i 1 Ravegera jakieś 2 potwory, które kosztują 1 i potrafią strzelać/latać, żeby było co wystawiać na 2 linij w początkowej fazie gry. Jeśli chodzi o Spelle to powyżej 4 wszystkie bym wyrzucił, dodatkowo wyrzycił bym 2 Dispele albo przynajmniej 1. Frenzy dobra karta, fajnie by było mieć ich 2. Zamiast Campa dorzuć Twist of Fate - dobry combo braker ( wiele razy ta karta przeszkodziła mi w wygranej ;D ) Pamiętaj, że altar zwalnia cię o 1 karte! Używaj rozwarznie albo żeby dobić, dałbym tego 3 w decku. Gold pile można jeszcze 1 lub 2 dodać. Tyle odemnie... Pozdro

SakataUsui
05-24-2013, 03:09 PM
Nie wrzucaj więcej stworków pierwszo poziomowych, wszystkie poza tymi które masz są po prostu strasznie słabe.