PDA

View Full Version : Might & Magic Day - Zgromadzenie Pustki

Nisevaros
05-20-2013, 04:35 PM
Drodzy Czempioni,

Nadszedł czas zgromadzić sojusznicze siły!

http://static2.cdn.ubi.com/fr/games/mmdoc/MMdayPL.PNG

HARMONOGRAM WYDARZENIA:
13:30-14:00 – rozpoczęcie części eventu poświęconej fanom – lokal Państwomiasto, ul. Andersa 29
14:30 – rozpoczęcie turnieju szwajcarskiego Herald of the Void
15:45 – zakończenie turnieju i ogłoszenie wyników
16:00 – dodatkowy czas na zapoznanie się z dodatkiem dla osób niebiorących udziału w turnieju
17:00 – zakończenie

Serdecznie zapraszamy!

Bazaltovy
05-20-2013, 04:44 PM
Możecie się mnie tam spodziewać :)
Nisevaros, rozumiem, że będziesz? W takim razie trzeba przesunąć pojedynek z Community Managerem. :P

Nisevaros
05-20-2013, 04:52 PM
Nisevaros, rozumiem, że będziesz? W takim razie trzeba przesunąć pojedynek z Community Managerem. :P

Tak. W związku z eventem Pojedynek w tym tygodniu zostaje odwołany. :)

filo9011
05-20-2013, 07:30 PM
No jechałbym na to :) Wstęp wolny, bez żadnych opłat itd? Nie chciałbym się zdziwić gdyby ktoś zatrzymał mnie przy wejściu i poprosił o bilet wstępu ;)

Nabu_87
05-20-2013, 08:33 PM
Będzie jakaś video/foto relacja dla wszystkich zainteresowanych, a nie mogących wziąć udziału? :)

Peacelaw
05-20-2013, 08:36 PM
Nie rozumiem drugiej części harmonogramu. Na czym będzie polegał ten turniej i kto będzie w nim grał?

A odnośnie samego wydarzenia to i tak mnie nie będzie. Mieszkam za daleko od Warszawy :(

Bazaltovy
05-20-2013, 11:06 PM
Będzie jakaś video/foto relacja dla wszystkich zainteresowanych, a nie mogących wziąć udziału? :)

Transmisja na żywo przez Twitch Ci wystarczy? :)

Nabu_87
05-21-2013, 07:35 AM
Transmisja na żywo przez Twitch Ci wystarczy? :)

Spoko :)

Nisevaros
05-21-2013, 09:08 AM
No jechałbym na to :) Wstęp wolny, bez żadnych opłat itd? Nie chciałbym się zdziwić gdyby ktoś zatrzymał mnie przy wejściu i poprosił o bilet wstępu ;)

Wstęp będzie wolny.

PS: Swój udział w tym wydarzeniu potwierdził także obecny mistrz świata DoC - Matrix.disc !!! :)

C4r-n4ge
05-21-2013, 11:49 AM
Ja rzecz jasna pojawię się :D W końcu będzie okazja poznać się na żywo :D

Może przewidywane są jakieś pojedynki na ubitym piachu...? :p

field.kowal
05-21-2013, 02:20 PM
Są przewidywane, tylko nie rozwalcie stołów ;)

(PS tak wpadam bez zaskoczenia - część z was mnie już zna, jestem community managerem na Polskę we wszystkich sprawach poza Duelem ;))

bcieslak
05-22-2013, 10:10 AM
Eh, chętnie bym wpadł, ale godzin pracy nie przeskoczę :/

filo9011
05-24-2013, 12:22 PM
Co z tymi transmisjami? Impreza już niedługo się zaczyna i chciałbym ją zobaczyć :)

Kuackillah
05-24-2013, 12:32 PM
tez chetnie poprosze o linka ze stremem, chetnie popatrze co sie tam dzieje

Kuackillah
05-24-2013, 01:00 PM
http://www.twitch.tv/duelofchampions

filo9011
05-24-2013, 01:03 PM
dzięki
offline :) ale pozostawie sobie tak samo jak kanał bazaltovego

iZosiek
05-24-2013, 03:08 PM
Witam.
Mam pytanie o sens tego streama. Nie przyszedlem tu narzekac czy marudzic jak to sie dzieje na chacie twitcha. Ale mam kilka uwag.

Kamera i obraz na graczy, ok, dobre, gdyby to bylo w przerwach miedzy pokazywanymi grami.
Gier nie moga pokazywac poniewaz Ubi nie pozwala pokazywac kart, ktorych jeszcze sami nie ujawnili.... to co mamy ogladac ? Kolesi siedzacych przy komputerach?
Jakosc dzwieku beznadziejna. Prawie nic nie slychac, sluchawki chyba z supermarketu. Glosy z sali zagluszaja ludzi starajacych sie cos powiedziec do tego pseudo mikrofonu.
Wywiady. jedyne co sie dowiedzielismy to: karty sa interesujace, talie sa interesujace.... nic dziwnego, jak nie wolno pokazywac i mowic o nowych kartach to jaki sens jest tych wywiadow?
Brak sensownej relacji. Nie ma drabinki turniejowej czy tabeli. Nie wiadomo kto z kim gral, czym gral, jakie byly wyniki, jak zaciete mecze byly itp. Od czasu do czasu ktos podszedl i powiedzial ze wlasnie przegral, ale nic wiecej nie powie poza tym ze gry byly interesujace....

Skoro nic nie wolno to po co ten stream ?
Przez to wszystko znudzone pol tysiaca osob na chacie zaczyna zachowywac sie jak cholota. Spam, wyzwyska na organizatorow, itp.

Jak dla mnie organizacja beznadziejna, nic osobistego, jak ktos ma inne zdanie i chetnie wyslucham.

Kuackillah
05-24-2013, 03:18 PM
organizacja średnia, szkoda że nie mogli pokazać więcej, poziom co poniektórych na czacie na streamie żenujący

rara88
05-24-2013, 03:19 PM
No tak, oglądałem od połowy ale nie dowiedziałem się praktycznie nic oprócz tego co napisał przedmówca czyli że karty są interesujące :P O streamie chyba nic dobrego powiedzieć nie możemy. Wynika to chyba z braku doświadczenia ludzi zajmujących się tym i miejmy nadzieje, że z czasem będą nam pokazywać coś ciekawszego, a przede wszystkim, że jakość przede wszystkim dźwięku nie będzie tak fatalna. Pozostało nam czekać do wtorku ;)

ebsbrutus
05-24-2013, 03:34 PM
na poczatku byla pokazywana gra i swietnie sie wtedy ogladalo stream, dobra jakosc dzwieku, krotkie komentarze zawodnikow na temat tego co grali
poznije ktos zarzadzil ze jednak nie mozna pokazywac nowych kart (wiec po cholere ten event?), to juz byla kompletna kompromitacja

Dziarski3211
05-24-2013, 03:42 PM
Bedzie mozna obejrzec gdzies relacje?

filo9011
05-24-2013, 04:35 PM
Ja to jestem ciekaw czy cała ta impreza to ten jeden pokoik :)
Miałem się wybrać z dziewczyną do stolicy, od pooglądać zabytki i wpaść zobaczyć nowe karty. Liczyłem, że będą dziesiątki osób, jakieś turnieje rzucane na ścianę, ogólnie show, a zobaczyłem tylko pokoik z nerdami. Chyba dobrze, że pogoda nie dopisała i się nie wybrałem :)

Dziarski3211
05-24-2013, 04:40 PM
Właśnie chciałbym zobaczyć nowe karty. Może wypłyną do internetu.

filo9011
05-24-2013, 04:47 PM
http://forums.ubi.com/showthread.php/771703-Spoilers!
Swoją drogą to nie rozumiem po co organizować prezentacje nowych kart skoro nie zostały one zaprezentowane...

Dziarski3211
05-24-2013, 04:52 PM
Dzięki za linka.

Dziarski3211
05-24-2013, 06:52 PM
Możesz jeszcze raz wysłać linka?Bo coś mi nie działa.

Ror0noaZoRo
05-24-2013, 07:09 PM
Możesz jeszcze raz wysłać linka?Bo coś mi nie działa.
http://momcards.net/us/news/124-polish-spoiler-number-1.html

Bazaltovy
05-24-2013, 07:10 PM
Nie nazwałbym tego kompromitacją, raczej drobnymi błędami w komunikacji.
Strasznie żałuję, że nie mogłem kontynuować streamu w takiej formie, w jakiej był na samym początku, no ale cóż, ja nie miałem nic do gadania.

Jako, że nie miałem praktycznie żadnych oczekiwań w związku z tym eventem, generalne odczucia są na plus. Myślę, że tak opisze swoje reakcje każdy, który był na miejscu ;) Ze swojej strony powiem tylko, że jest sens czekania. Od wtorku będzie baardzo ciekawie. :)

r3tsa
05-24-2013, 11:44 PM
Ja to jestem ciekaw czy cała ta impreza to ten jeden pokoik :)
Miałem się wybrać z dziewczyną do stolicy, od pooglądać zabytki i wpaść zobaczyć nowe karty. Liczyłem, że będą dziesiątki osób, jakieś turnieje rzucane na ścianę, ogólnie show, a zobaczyłem tylko pokoik z nerdami. Chyba dobrze, że pogoda nie dopisała i się nie wybrałem :)

Zgubiłeś po drodze sens takiego spotkania.

filo9011
05-24-2013, 11:52 PM
No spoko ale dziewczyna by się tam zanudziła :D Ja bym się jeszcze patrzył w monitory ale co ona miałaby robić? Macie Panowie może jakieś lewe, prywatne fotki kart? :D

JohnDruitt
05-24-2013, 11:55 PM
lewe fotki są nielegalne;d Nie wiem o czym mówisz:D

Dlatego nie zabierasz dziewczyny na takie imprezy - tylko dla tru nerdów

C4r-n4ge
05-25-2013, 04:29 AM
Kilka słów ode mnie....

Event bardzo udany - konferencja dla prasy, w między czasie integracja między graczami, którzy nie widzieli się do tej pory nigdy na oczy - w końcu dane mi było poznać Matrix_Disca, Bazaltovego, R3tsę, JohnaDruitta i naszego Community Managera Nisevarosa - wszyscy okazali się bardzo pozytywnymi osobami z którymi bardzo przyjemnie spędziłem te kilka godzin :D

Potem połączyliśmy się na żywo z twórcami gry z Kanady i nastąpiły liczne pytania z naszej strony dotyczące przyszłości gry oraz nowego dodatku. Następnie mini funowy turniejik z udziałem nowych kart. Poczęstunek dla wszystkich wygłodniałych i spragnionych :p W między czasie komentarz ze strony Bazaltovego (uważam ze bardzo udany), krótkie wywiady z Matrixem, ze mna i r3tsą.
A na koniec rozdawanie gadżetów związanych z grą - koszulki DoC'a , kompendia wiedzy Might&Magic, gry Heroes of Might&Magic 6. No i zdjęcia pamiątkowe zrobione przeze mnie w celu uwiecznienia tej udanej imprezy (postaram się opublikować jutro - góra pojutrze).

Jedynym failem był błąd z transmitowaniem nowych kart (co jak się okazało było niedozwolone i dlatego tez stream został usunięty z kanału). Jakość słuchawek też może nie była najlepsza ale to pewnie też wina pomieszczenia i rozemocjonowanych ludzi, którzy głośno rozmawiali w tle. Myślę jednak że błędy są marginalne - i wszystko spokojnie do poprawienia na następnych eventach które bez wątpienia się pojawią.

Co jednak mnie poraziło i zaskoczyło najbardziej negatywnie to zachowanie ludzi na czacie. Nie śledziłem czata podczas imprezy, ale po powrocie do domu zostałem poinformowany przez znajomych graczy o chamskich i wulgarnych komentarzach na czasie podczas streamu, szczególnie mocno ponoć był atakowany i obrażany Matrix. Wstyd Panowie - jak widać internet daje wielu osobom siłę i odwagę do sączenia jadu i leczenia własnych kompleksów dokopując innym.... W końcu najłatwiej jest atakować zza ekranu komputera będąc anonimowym...

Z mojej strony ukłon dla wszystkich, którzy się pojawili i rzecz jasna dla organizatorów całej imprezy :D Oby więcej tego typu eventów...

DarkDragonAC
05-25-2013, 09:34 AM
Bardzo sympatycznie było poznać wszystkich na żywo i rozegrać kilka pojedynków. Jeśli ktoś miał możliwość oglądania od początku to mógł zobaczyć nowy deck mojego autorstwa pod Necro. Niestety był to deck typowo magiczny, a ja trafiłem w pierwszym starciu na typowo antymagiczny. W wolnym meczu poza turniejem udało mi się rozegrać mecz z Matrixem i go wygrać (yay!).

Sam osobiście nie rozumiem tego embargo, w końcu zostało kilka dni do końca. A to całe spotkanie miało chyba coś na celu? Osobiście starałem się pokazać jak najwięcej nowych kart. Mam nadzieję na więcej takich spotkań.

Co do wyzywania od "nerdów". Człowieku co mieliśmy tam niby robić? Przyszliśmy po to, aby grać w DoCa, taki był główny cel tej imprezy. Zapoznać się z nowościami, porozmawiać z twórcami i rozegrać ów turniej.

magonka9
05-25-2013, 10:50 AM
Było naprawde cool, jedyny minus jak mówiłem to event w dzień roboczy. Do reszty zastrzeżeń nie mam :) Miła kameralna impreza, troche giftów, turniej i integracja z ludźmi z gry. Chce więcej!

@C4r-n4ge gdzie wrzucisz te fotki z eventu?

filo9011
05-25-2013, 12:17 PM
Czemu wyzywanie. Wiem, że nerd w oficjalnym słowniku ma znaczenie negatywne ale powszechnie używa się go w sposób żartobliwy opisując pasjonatów. Sam siebie uważam za nerda. Ale jeśli kogoś uraziłem to przepraszam, nie chce wywoływać wojen.
Powracając do konferencji: pierwsza część z kartami była świetna. Zacząłem oglądać od momentu wystartowania pojedynku Matrix.disc na kogoś (r3tsa?). Mecz ciekawy, sporo nowych kart, dobry komentarz ze strony Bazaltovego, ogólnie bardzo dobrze! Jednak druga część, gdy zakazano wam pokazywać karty, była po prostu nudna. Wy zapewne świetnie się bawiliście ale my oglądaliśmy tylko grupę świetnych graczy przy komputerach. Zapewne jesteście bardzo interesującymi ludźmi ale wolelibyśmy oglądać karty :) Bez urazy oczywiście. Na szczęście co jakiś czas były "wywiady" z graczami co również było dobrym zagraniem. Wywiady niestety psuł słaby dźwięk. Bazaltovego jeszcze dało się zrozumieć ale pozostałych było ciężko. Boli jeszcze ten syf w komentarzach na streamie... Aż mi było wstyd swoich rodaków.
Podsumowując: inicjatywa fajna, szkoda tylko, że nie mogliście pokazywać kart przez cały event przerywając pojedynki wywiadami z poszczególnymi graczami. Wtedy byłoby świetnie.

trupiciel
05-25-2013, 12:43 PM
To był typowy nerdfest, ja bym tam swojej ukochanej nie ciągnął (chyba, że również jest czempionką :D ).

Dość kompromitująco wyszła część streamu po zakazie pokazywania turnieju, nic nie dało się usłyszeć, a sam czat odstraszał ilością idiotów i chamów (a wystarczyłby 1, góra 2 modów).

(myślę, że stąd wyszydzanie przez Francuzów tego eventu - vide obrazek pod informacją o newsie http://i.imgur.com/txQAlZT.jpg.

Wszyscy doszli do siebie po wieczornej integracji? :cool:

Bazaltovy
05-25-2013, 01:45 PM
Wszyscy doszli do siebie po wieczornej integracji? :cool:

Nie było integracji. ;)

Jednak druga część, gdy zakazano wam pokazywać karty, była po prostu nudna. (...) Na szczęście co jakiś czas były "wywiady" z graczami co również było dobrym zagraniem. Wywiady niestety psuł słaby dźwięk.

Improwizowanie jest niesamowicie trudne, przez większość czasu, gdy ja cokolwiek ciągnąłem, miałem w głowie tylko jedną myśl.

http://icetothebrim.com/wp-content/uploads/2012/02/i-have-no-idea-what-im-doing.jpeg

Matrix.disc
05-25-2013, 02:02 PM
Jako ze siedzę teraz na Okęciu i pisze z komórki, to będzie to krótkie podsumowanie, więcej napisze (lub po prostu poprawie bledy) jak wyląduje w Bonn i zasiade do mojego pcta (który nota bene okazał się jaw-dropperem jak o nim gadaliśmy z Bazaltovym, Rmonką oraz AcidDragonem :) ).

Organizacja dotycząca mojego tam przybycia była zdecydowanie zadowalająca (nie odczytujcie tego jako krytyki, tylko jako stwierdzenie że wszystko było ok, bez fajerwerków). Spotkanie z głównym organizatorem eventu field.kowal vel field.priest było bardzo miłe i w czwartek zdążyliśmy jeszcze przygotować pomieszczenie z field.kowal oraz Nisevaros em. Dzień skończył się dyskusja o muzyce, MMDoC, m&m, community, dota i lol. Bardzo późno w nocy ;)

W piątek na evencie pojawiła się prasa, field.kowal dokonał prezentacji na temat community i dodatku. Pogadalem z kilkoma dziennikarzami, pomogłem im się rozeznać w grze i rozegralismy kilka pojedynków. Żarcie tez było ;)

Po tym zaczęła się cześć dla graczy i community. Wielką przyjemnością było się spotkać w końcu z Bazaltovy, r3tsa, C4r-n4ge, rmonka, AcidDragon oraz Druitt. Była prezentacja dla nas, była ciekawa rozmowa przez Skype z Stephanem oraz Emilem z Ubi.* Potwierdzili kilka ciekawych i oczekiwanych rzeczy :
- Void Rising będzie za złoto,
- nagrodami w swissach będą boostery Herald of the Void,
- przez lato będą pracować nad spectator mode,
- pracują nad rozwiązaniem pozwalającym na zdobycie pojedynczych kart do skompletowania kolekcji (na razie w fazie pomysłów, nie ma określonej daty implememtacji),
- jednym z kolejnych, ale niestety dalszych priorytetów jest praca nad rozwiązaniem problemu przegranej przy krótkim rozlaczeniu,
- w nagrodach za logowanie się codziennie będzie złoto, pieczątki, bilety do swissa, gold boost, XP boost, czasem paczki lub nawet inne, nie sprecyzowane jeszcze specjalne nagrody

To tyle na temat skypowania.

Sam turniej :
Jak dla mnie największym problemem było zachowanie w stosunku do streamowania na twitchu samych gier. Gdy rozpoczęliśmy turniej, stworzyłem talię, która miała na celu pokazanie, że Inferno tez może grać kontrolą i ujawnić jak najwięcej kart. Bazaltovy ma świetny zmysł komentatorski i wykonał doskonałą robotę opisując co się dzieje w grze i co robią nowe karty. Niestety w trakcie streamingu podjęta została decyzja o zaprzestaniu. Jak dla mnie niezrozumiała, gdyż mleko się już rozlalo! Trzeba było jasno powiedzieć wcześniej ze NIE BĘDZIE SPOILEROW, I NIE BĘDZIE STREAMOW GIER, albo podjąć męską decyzję i kontynuować streama. Taka jest moja opinia na temat streama i przykro mi jeżeli ktoś czuje się nią urażony, ale nie będę za nią przepraszal.

Odnośnie drugiej części streama, gdzie był tylko przekaz z kamery ustawionej na graczy, to była to dość oczywista prowizorka w zastępstwie prawdziwego contentu i w wywiadach które były udzielone nie mogliśmy nic na temat kart powiedzieć, co w sumie niszczylo sens tych wywiadów.
Do tego zachowanie ludzi na chacie było prymitywne i pożałowania godne. Rzucanie wyzwiskami, spamowanie i nonstop caps to nie jest cos co powinno być tolerowane.

Same gry były ok, ale moim zdaniem było zbyt mało czasu na ich przeprowadzenie i to dało mi wrażenie, że gracze nie byli jednak w centrum uwagi tego eventa. Na szczęście zachowanie field.kowal ratowało sytuację i moja jej ocenę. Zdecydowanie moment gdy poprosił o feedback i uważnie się do niego odniósł był swoistym katharsis.

Chciałbym pogratulować rmonka za złojenie mi tyłka swoim Adar-Malik deckiem oraz mojemu finalowemu przeciwnikowi za wciśnięcie ze mnie siódmych potów :)

Liczę na więcej takich eventow i lepszą organizację w przyszłości. Jest pewny że wiele ważnych nauk i wniosków zostanie wyciągnięte z tego doświadczenia. Ja sam wiem jak ciężka jest organizacja czegoś dla community, szczególnie jeżeli czas jest ograniczony. Sam też mogę poświadczyć, że wszystkie potkniecia są źródłem informacji jak to zrobić lepiej następnym razem.

DanielKurzempa
05-25-2013, 02:11 PM
Niestety nie mogłem być w Warszawie w podanym terminie ani oglądać transmisji z pojedynków więc wypowiem się tylko na temat tego co udało mi się przeczytać na różnych forach:
1. Czy ktokolwiek ze strony twórców gry uprzedził graczy żeby zbytnio nie eksponowali nowych kart?
- Jeśli nie to to ich strona jest wina zaistniałej sytuacji. Przecież to jest nie profesjonalne podejście do organizacji imprezy gdyż taki incydent z kartami był łatwy do przewidzenia.
- Jeśli tak to dlaczego nie zostało to dopilnowane? Czy uczestnicy tego wydarzenia usłyszeli chodźby minutowy komunikat zabraniający zbytnie eksponowanie kart przed transmisją?
2. Kilka słów o dziecięcym zachowaniu i polskiej mentalność :
- Organizując imprezę w takich godzinach i takiego dnia można było przypuszczać że większość oglądających to będą osoby nie pełnoletnie psychicznie. Czy naprawdę tylko ją potrafiłem przewidzieć taka sytuację że na czacię bez moderatorów rozpętał się istna zabawa przedszkolaków?
- Prawda jest taka że jesteśmy zawistnym narodem. Jeśli ktoś jest lepszy od nas lub posiada coś lepszego od nas to trzeba go pokazać w jak najgorszym świetle żeby poczuć się lepiej.
3. Kilka słów o nowych kartach:
- Widzę że wreszcie pomyślano o magicznych dekach bo w tej chwili nikt tym prawie nie gra z małymi wyjątkami.
- Wiedzę że magia powietrza że statusu najsłabszej szkoły magi wyląduje na równi z pozostałymi.
- Osłabienie deków OTK(lub nie to się jeszcze okaże) które nie oszukujmy się są główną przyczyną zaprzestania przez ludzi używania magicznych deków.
- Niestety fortuny jak były potężne tak nadal będą potężne choć mam nadzieję że równowaga sił zostanie wyrównana z czarami.

zmk89
05-25-2013, 10:55 PM
ciekaw jestem jak wyszły te foty :D

filo9011
05-26-2013, 08:11 AM
Było gdzieś ujawnione drzewko turniejowe? Z przyjemnością bym na nie spojrzał. Wiem, że wygrał Matrix.disc ale nie mam pojęcia z kim się mierzył w finale.

Bazaltovy
05-26-2013, 09:27 AM
filo:
Faza 1:
Matrix.disc - AcidDragon, magonka9 - C4r-n4ge, r3tsa - rmonka, BZHK - wodnik
Półfinały:
Matrix.disc - r3tsa, magonka9 - BZHK
Finał:
Matrix.disc - magonka9

Na 90% ufam swojej pamięci, a według niej tak to wyglądało.

magonka9
05-26-2013, 12:54 PM
filo:
Faza 1:
Matrix.disc - AcidDragon, magonka9 - C4r-n4ge, r3tsa - rmonka, BZHK - wodnik
Półfinały:
Matrix.disc - r3tsa, magonka9 - BZHK
Finał:
Matrix.disc - magonka9

Na 90% ufam swojej pamięci, a według niej tak to wyglądało.

Wydaje mi się, że z C4r-n4ge grałem dopiero w półfinale.

Bazaltovy
05-26-2013, 01:44 PM
Ja natomiast jestem pewien, że C4 odpadł w pierwszej rundzie. Inaczej nie byłbym tak zdziwiony. :D

Hydroopl
05-26-2013, 02:58 PM
Czyli w sumie szkoda, że nie mogłem się pojawić - tego samego dnia wróciłem do Warszawy o 21

C4r-n4ge
05-28-2013, 02:16 PM
Wszystkie relacje już zapodane, zatem pora na fotki :D

Poniżej link do albumu i jedna fotka zbiorowa naszej ekipy :D

https://plus.google.com/photos/118392272612517947435/albums/5883012262468093457?authkey=CIaZype00OKn2gE

https://lh5.googleusercontent.com/-BaTGC_HiT3o/UaSpET9vpwI/AAAAAAAAAFU/xC34QlUTS94/w878-h585-no/IMG_1649.JPG

filo9011
05-28-2013, 03:38 PM
Paru z Was znam z nicka ;)
Ciekawie prezentują się statystyki. Przydałoby mi się jeszcze info ile ludzi gra aktywnie oraz jak często są kupowane pieczęcie.
Poza tym słabe zdjęcia, bo nie widać żadnych nowych kard :P

zmk89
05-28-2013, 06:42 PM
spreparowałem fotkę na której są wszyscy bez wyjątku, proszę bardzo :cool:

http://i.imgur.com/BUfIPm5.jpg

C4r-n4ge
05-28-2013, 06:58 PM
Dobra robota zmk89 :D

r3tsa
05-28-2013, 09:37 PM
Bez konta google nie można zobaczyć tagów.