PDA

View Full Version : [FILM] Herold Pustki - Nowe funkcje

Nisevaros
05-17-2013, 02:02 PM
Drodzy Czempioni,

Film przedstawiający nowe funkcje, które zostaną dodane z nowym rozszerzeniem, jest już dostępny! Zobaczcie krótką prezentację nagraną przez SpaceElephanta!

Miłego oglądania!

http://www.youtube.com/watch?v=VANCac9NiuI

Mefisto_87
05-17-2013, 02:23 PM
Nowe funkcje wyglądaja super :).. No i cos mi się zdaje , ze Kieran pójdzie teraz w odstawke bo ta Alia jest przykokszona ^^.. Zardog z twierdzy również ..

filo9011
05-17-2013, 02:47 PM
Funkcje jak funkcje ale sporo nowych kart przy okazji pokazali :) Bohaterowie podobni: 1/1/1, 2 magie i zdolność za 6. Cieszy taki ruch bo będę w miarę równi. Ciekawe czy te zdolności nie są za drogie. Wszystkie zaprezentowane grafiki są świetne. Chyba jeszcze raz obejrzę sobie bohaterów ;)

SakataUsui
05-17-2013, 03:14 PM
Dobrze że będzie wprowadzony chat, ale to co mnie najbardziej zainteresowało to nowi bohaterowie. Wszystkie umiejętności bardzo ciekawe i z pewnością wniosą sporo do gry, choć najmocniejsi są Aliana i Zardog, reszta znajdzie miejsce w taliach pewnie tylko ze względu na konkretne szkoły magii, lub też w deckach z nietypowymi strategiami.

Peacelaw
05-17-2013, 03:54 PM
Wow, filmik nieźle nabijający hype na nowy dodatek.

Co do kart pokazanych tutaj: tak samo jak Mefisto_87 uważam, że Alia przekokszona; Zardog też wydaje się być mocny, ale wątpię, że przebije Kelthora; deck na Noboru będzie fajną kontrolą, myślę, że nawet dorównującą Arianie. Neutralny latacz słaby; Kitten Warrior - bardzo ciekawa karta, ale myślę, że nie warta grania w decku, ponieważ żeby zadać nim dmg trzeba czymś wzmocnić. Gdyby miał magiczny atak wręcz to jeszcze by uszło, bo Tydzień Dzikich Dusz. Wolf Guard - typowy blocker jeśliby postawić koło niego Świętego Pretorianina/Elitarnego Giermka to mógłby długo jak na drugoturowy drop wytankować. Jednak najbardziej intryguje mnie Magic Peddler. Z jego opisu wynika, że w grze pojawią się unikalne zaklęcia. Bardzo mnie ciekawi, czy będą one kartami rzadkimi czy epickimi i jaką będą miały moc ze względu na tę unikalność.

Durajczyk
05-17-2013, 04:08 PM
Kitten Warrior będzie tanim mięsem armatnim do budowania szału.
Tak - zdolności bohaterów są bardzo drogie, typowo pod late game. Aktualnie walki na wyższych elo jednak zbyt długie nie są.
Bardzo defensywne Haven się szykuje, z czego się bardzo cieszę, leczenie za 6 będzie nice.
Bez obejrzenia wszystkich kart, ciężko wróżyć która frakcja będzie OP. Patche na pewno będą potrzebne.
ALE Z PEWNOŚĆIĄ meta się bardzo zmieni!

Morgotheron2012
05-17-2013, 05:34 PM
Bohaterowie nie są przekokszeni, bo gry kończą się czasami nawet po 5 turach jak jest ostry rush. Zobaczymy czy zmieni się styl gry i będziemy miel do czynienia z dłuższymi rozgrywkami, jeśli tak to ci bohaterowie znajdą zastosowanie, jeśli nie to trudno.

ewrzen
05-17-2013, 06:29 PM
Czy ktoś z Sokolim Wzrokiem mógłby rozszyfrować jakie karty (oprócz tej 9) widzimy w 3:28 ? :D Chyba nie prosze o zbyt wiele? :cool:

Durajczyk
05-17-2013, 06:35 PM
Looknij na forum anglojęzyczne, tam szpiedzy wszystko ogarnęli!

http://forums.ubi.com/showthread.php/770671-Video-Herald-of-the-Void-Feature-Preview-by-SpaceElephant!

SakataUsui
05-17-2013, 10:15 PM
Jeśli chodzi o bardziej techniczne nowości, to czy wiadomo coś o nowych achievementach? Szczególnie interesują mnie dodatkowe nagrody w postaci złota i pieczęci powyżej 60lv.

ewrzen
05-18-2013, 10:43 AM
Looknij na forum anglojęzyczne, tam szpiedzy wszystko ogarnęli!

http://forums.ubi.com/showthread.php/770671-Video-Herald-of-the-Void-Feature-Preview-by-SpaceElephant!

Tak tak czytałem, chodzi mi o to, że szkoda, że filmik jest w słabej rozdzielczości i nie widać pozostałych 19 kart :(

Peacelaw
05-18-2013, 01:42 PM
Czy ktoś z Sokolim Wzrokiem mógłby rozszyfrować jakie karty (oprócz tej 9) widzimy w 3:28 ? :D Chyba nie prosze o zbyt wiele? :cool:

Ja tam widzę strzelca dla Necro z niewrażliwością na odwet i ze statami 2/2/5 lub 3/2/5 lub 3/3/5(nie jestem pewny) za 3 surowce; podobnego strzelca dla sanktuarium i jeszcze gościa dla twierdzy z banneru promującego dodatek(ten ze strony głównej) ze statami 2/1/3 i jakimiś dwoma umiejętnościami za 3 surowce.

quick_kijanka
05-18-2013, 03:07 PM
a ja mam pytanie czy wiadomo za co bedzie nowy dodatek ? za seale czy za zloto ?

filo9011
05-18-2013, 03:57 PM
Pewnie tak jak teraz Powstanie Pustki.

Peacelaw
05-18-2013, 04:27 PM
@2up

Z bardziej technicznej strony, oto nasz nowy plan modelu wyceny dla nowych serii kart: Wydanie nowych serii, takich jak Powstanie Pustki, powinno wykorzystywać ten sam wzór, w którym każdy ma szansę zdobyć nowe karty przez zakup pakietów dostępnych za złoto, takich jak pakiet Emilio. Będziemy proponować również możliwość uzyskiwania większych szans na ich zdobycie przez nowe pakiety dostępne z wykorzystaniem Pieczęci. Gdy jednak będziemy wydawać nowe rozszerzenie, tylko najnowsze pakiety będą za Pieczęcie.

http://www.duelofchampions.com/pl/news-events/details.aspx?newsid=10&title=List_od_Producenta_2

ewrzen
05-18-2013, 08:48 PM
7 kolumna 3 wiersz, unikat z Inferno 2/0/3 :D

Bladefornipples
05-21-2013, 06:12 PM
Kiedy wejdzie ten dodatek to trzeba samemu reinstal zrobic czy sama sie zaktualizuje?? A i jeszcze jedno pytanie czy to normlane jesli ostatnio wszystkie kart w powiększeniu zrobiły mi sie rozmazane i w pikselki? http://imageshack.us/f/819/pixelki.png/

Morgotheron25
05-21-2013, 07:43 PM
Wie ktoś czy dodadzą coś do kampanii?

Blastofek
05-21-2013, 09:24 PM
Napewno dodadza :)

filo9011
05-21-2013, 10:22 PM
Nie byłbym taki pewien.

xSkyWeix
05-25-2013, 11:13 PM
Też wątpie, bo jak się nie myle w pierwszym dodatku do kampani nic nie doszło. Sądże, że kiedyś po prostu dadzą hurtowo zaległe. Np w trzecim dodatku 3. Co do kart to się teraz przyjżałem i jest sporo kart blockerów (za 2 surowce 5 w plecach itp), fajnie bo zostały zaproponowane na tym forum ^ ^ i tylko ta czerwona kulka z inferno wydaje się mieć jakiegos ciekawego specjala.

filo9011
05-26-2013, 07:46 AM
Obiło mi się o uszy, że dla twórców nowe misje w kampanii nie są sprawą priorytetową oraz ciężko im wymyślić odpowiednio wysoki poziom trudności.

xSkyWeix
05-26-2013, 07:15 PM
Wysoki poziom trudności? Dla względnie początkujących myśle, że proste OTK i controlki byłyby akurat. Ponadto zaznajomiły by ich z metą czy raczej z tym na co moga natrafić w przyszłości. Po za tym ciekawe jest to co mówisz, bo sporo osób mówiło, że miało problemy z Nergalem. Sam miałem na poczatku. No cóż w jednym przyznaje racje. Nie jest to sprawa priorytetowa. Przeciez to gra do multika.

r3tsa
05-26-2013, 07:45 PM
Obiło mi się o uszy, że dla twórców nowe misje w kampanii nie są sprawą priorytetową oraz ciężko im wymyślić odpowiednio wysoki poziom trudności.

Brakuje im rąk, żeby zaprogramować AI w kampanii.

filo9011
05-26-2013, 08:20 PM
Na jedno wyjdzie r3tsa ;)
@up up, nie rozumiem o co chodzi z tym Nergalem.

marion695
05-26-2013, 10:33 PM
no ja też mialem problemy w kampanii zeby przejsc nergala
zwlaszcza na poczatku jak sie ma malo kart

xSkyWeix
05-27-2013, 01:37 PM
W drugiej kampani bodaj gra się przeciwko Nergalowi. I nie raz się na forum słyszało, że ludzie mają z nim problem. Szczególnie ci z przystanią, lub sami mający nekro. Dlatego się trochę zdziwiłem, że autorzy mają problem z poziomem trudności. Bo w sumie dla nowych wszystko ciut bardziej zaawansowane będzie trudne. Choćby dlatego, że nie mają kart. Tyle.

redgo01
05-27-2013, 06:16 PM
Jakiś czas temu założyłem sobie drugie konto i zacząłem od nowa grając przystanią. Przeszedłem podstawową talią całą dostępną kampanię bez powtarzania pojedynków, więc moim zdaniem to nie jest kwestia kart, a raczej ogrania.

DarkDragonAC
05-27-2013, 08:15 PM
Nie chodzi o to, że pojedynki mają być za łatwe/trudne, a o sprawy bliższe naturze technicznej. Twórcom chodziło o sytuacje kiedy AI nie potrafi skorzystać z danej karty i następuje zatrzymanie gry - freez. Psuje to całkowicie zabawę.

Co więcej po usprawnieniu AI zacznie przemieszczać karty z rzędów, w których nie mogą zadać obrażeń (np. Pająk Księżycowego Jedwabiu ustawiony przed jednostką magiczną) oraz zacznie sensowniej używać zaklęć/łutów.