PDA

View Full Version : Herold Pustki - Nowy bohater: Adar Malik

Nisevaros
05-07-2013, 01:00 PM
Nowe rozszerzenie HEROLD PUSTKI wprowadzi do gry także nowych bohaterów! Poznajcie ADAR MALIKA, bohatera Nekropolii...

http://static2.cdn.ubi.com/MM-DOC/S02_Her_Nec_006_resized.jpg

Dziennik Adar-Malika, Tydzień 53 w Ciemnych Lasach

Wszystko umiera. A w naszym fachu niektóre rzeczy umierają więcej niż jeden raz...

Nie jestem specjalnie religijny i od podążania za Pajęczą Królową wolę stąpanie po śladach genialnych umysłów... Archon Belketh miał rację. Jeśli będziemy sumienni, ochrona Siedmiu Miast może zostać osiągnięta. Moje oddziały są nadal Nieumarłymi, lecz nadejdzie dzień, gdy będą w stanie wytrzymać ogień i władać ogniem.

Istnieją kierunki, których należy się wystrzegać... i Chaos jest jednym z nich. Upodobanie Dhamirii do destrukcji sprawiło, że stało się to dla mnie jasne. Nie powinniśmy wściekać się na nią za te porażki, winniśmy być wściekli na własną niekompetencję! Jak jednak możemy mieć nadzieję, że uda nam się udowodnić swoją wartość, skoro pojedynczy Demon potrafi zniweczyć tygodnie naszej pracy.

Znalazłem rannego Orka zagubionego onegdaj w tych lasach. Zachowałem go dla siebie. Zabiłem go oczywiście... Później jednak wskrzesiłem go z martwych i wykorzystałem jako tarczę strzelniczą. Nigdy wcześniej nie miałem okazji rzucić na nikogo kuli ognia. Przywracałem go już chyba ze sto razy od tamtego czasu... Przeklęty kundel cierpi, ale powinien być szczęśliwy, że jego nędzne życie przysłużyło się wyższemu celowi.

To jest to, czym powinniśmy się zająć: byciem wyjątkowo skutecznymi w naszym rzemiośle. Wymaga ono zrozumienia zarówno tego, co niszczy, jak i tego, co sprawia, że stajemy się Nieumarli.

Wszystko musi umrzeć więcej niż raz...

Adar-Malik lubi zabijać, a jego wiedza o magii Mroku i Ognia sprawia, że jest on bardzo skuteczny w tej dziedzinie. Jednakże jako od Nekromanty możecie od niego oczekiwać także zdolności pozwalających na przywracanie rzeczy ponownie do świata żywych.

devilfruit666
05-07-2013, 01:27 PM
Jest moc! Nekropolia i ogień zapowiada się bosko!

Khaeldorn
05-07-2013, 01:39 PM
Pewnie 1/1/1, ogień i mrok to już jasne, do tego pewnie wyciąganie kreatur z cmentarza za discarda lub 2 surowca.

Lucern00
05-07-2013, 02:04 PM
Tylko kiedy ten dodatek wyjdzie? A boheter to chyba będzie moim ulubionym no i oddał bym za niego i z 200 kart :D

Mooshar
05-07-2013, 02:09 PM
Genialny art. Super szkoly magii oraz prawdopodobne wskrzeszanie kart napawa mnie optymizmem co do tej postacii. Podejrzewam, ze jego umiejetnosc bedzie pozwalala na wyciagniecie ze cmentarza karty kosztem innej i/lub surowcow. Juz mam pare pomyslow 4/4/x bardziej kontrolnego, czy 6/4 lub 6/3 bardziej pod agresje :) Dobra robota, wczesniej mialem troche zlane na ten dodatek, ale te karty ktore do tej pory ukazaliscie, sprawiliscie tym, ze nie moge sie doczekac. Pozdro!

Ror0noaZoRo
05-07-2013, 02:12 PM
Tylko kiedy ten dodatek wyjdzie? A boheter to chyba będzie moim ulubionym no i oddał bym za niego i z 200 kart :D

28 maja wyjdzie.

kubas00
05-07-2013, 05:04 PM
Literówka w temacie, "Nowy* Bohater".

filo9011
05-07-2013, 05:34 PM
Ja to widzę tak: 1/1/0, ogień i mrok, wyrzuć kartę (zapłać 2 surowce) aby dobrać kartę z cmentarza. Czyli taki Phrias. Mam tylko nadzieję, że cena nie będzie równie wysoka
Poza tym Art świetny, opis również ciekawy. Ta karta zwraca mi nadzieję, że Nekropolia może tak bardzo nie dostanie po tyłku i może warto nią grać :) Przydałoby się osiągnięcie typu: wygraj 500 walk Nekropolią lub coś w tym stylu.

Ogson
05-07-2013, 07:43 PM
No jestem ciekaw tej umiejętności, bo zapowiada się całkiem ciekawy bohater. Te 2 szkoły magii dają mnóstwo morzliwości, zarówno do budowy talii z silniejszymi potworami, szybszych, jak i opartych na magii. Przy 4 punktach mając do dyspozycji Pożeracza i Kulki mocy, możemy zdominować stół.

wyrzuć kartę (zapłać 2 surowce) aby dobrać kartę z cmentarza

no gdyby tak było, to 4x Pao byłoby chyba obowiązkową kartą do tego bohatera, co komplikowałoby lekko starcie... w sumie to nawet bardzo

filo9011
05-07-2013, 10:59 PM
4 Pao na rush, a banshee na dłuższe pojedynki. Zdolność, którą zaproponowałem wydaje się bardzo silna i zapewne bez dodatkowej opłaty w surowcach by się nie obyło. Ciężko będzie wytrzymać te 3 tygodnie. Mogliby teraz pokazać coś z Inferno.

Vorlan
05-11-2013, 12:57 PM
Nie mogę się doczekać nowego rozszerzenia :) Coś czuję wysyp necro w grach :)

RassijaTM
05-12-2013, 05:30 PM
Necro z ogniem to będzie coś mega mocnego.. Aczkolwiek gejzer jest tylko trochę słabszy od kuli ognia, a Seria jest postrzegana jako bohater słabszy od Ariany, Nergala.. Wszystko zależy od pasywki ;)

Devis633
05-12-2013, 06:40 PM
Bo gejzer trudno zdobyć i nie każdy ma cztery sztuki.

drid93
05-13-2013, 08:05 AM
Fajna karta, najbardziej ciekawimnie zdolnośc, bo musi byc ciekawa, żebym zrezygnował z ariany, czyli magii ziemii + niezła zdolność, na koszt magii ognia