PDA

View Full Version : Deck Przystań - proszę o porady

darkosik79
05-05-2013, 07:30 PM
Witajcie,

Gram od wczoraj w DoC. Jak dla mnie obłęd.
Mam w tej chwili ok 100000 złota i ok 1300 pieczęci. Co kupować wg Was najlepiej? Czy warto zbierać pieczęcie do 3000 czy kupić zestaw za 1000 lub 1200 pieczęci? Jak tak to który ten za 1000 czy 1200 pieczęci? Za co w dalszej części gry będę mógł zdobyć pieczęcie (oprócz misji w kampanii i awansów na wyższe poziomy) ?

A teraz meritum :) Wybierając frakcję startową nie wiedziałem że najlepiej na początek wziąć Inferno, choć jak widzę to i Necro jest nieżłe - no i wziąłem Przystań.
Po zapoznaniu się z podstawami i poczytaniu sporej ilości materiałów skupiłem talię na potworkach i czarach ograniczając Łuty.

No i powstało coś takiego:
http://mmdoc.net/show_deck/2430/

Co byście radzili mi zmienić?
Tą talią wygrywam bez problemu w pojedynkac z ELO ok 120 ale wyżej już nie daję rady :(

Proszę Was serdecznie pomóżcie.

Pozdrawiam serdecznie
Darek - darkosik79

SakataUsui
05-05-2013, 10:56 PM
Skoro grasz od wczoraj, to wątpię aby dało się złożyć z twoich kart coś ciekawego, wyrzuć tylko ten łut szczęści który leczy bohatera za 2 punkty. Karta strasznie spowalnia deck, a nie daje zbyt dużo w zamian. Ogólnie na początku radzę dążyć raczej do decku z max 4 poziomowymi stworkami.

Na razie kupuj zestawy podstawowe za 1000pieczęsci i za 12500 złota. Ja na podstawowym bohaterze przystani wbiłem 1000elo, więc nie wydaje mi się abyś potrzebował już teraz większej ilości bohaterów.

kjujasolos
05-05-2013, 11:16 PM
hej, kilka rad:
- przeczytaj FAQ, oprocz tego kilka rad ode mnie:
- kupuj poki co zestawy po 12k
- zorientuj sie jakie achievementsy jestes w stanie szybko zrobic (ladne sa za nie nagrody)
- z rozbudowa bohatera nie wychodz ponad uklad 4-4-1 (oprocz tego co kolega wyzej napisal wyrzuc wiec wszystkie luty za 2)
- sprobuj poki co (do 1000 elo) z kartami darzyc do czegos takiego: http://www.mmdoc.net/show_deck/2295/
- jak bedziesz mial z 300-600 kart kup kilka zestawow z bohaterem i poeksperymentuj roznymi frakcjami
- wygraj 30 partii kazda frakcja i wygraj w ten sposob poprzez achievement najelpszego bohatera przystani - Kierana na ktorego sie przesiadz.

powodzenia!

SakataUsui
05-05-2013, 11:25 PM
Nie musisz wurzucać wszystkich łutów szczęścia za 2. Cassandra ma na starcie 2 punkty, więc myślę że nic nie stracisz zostawiając 1 czy nawet 2 egzeplarze fontanny młodości. Mi osobiście ta karta wiele razy ratowała partię :) Co do reszty to się zgadzam, sami wbiłem 1000 elo właśnie bardzo podobnym deckiem do tego pokazanego przez kjujasolosa.

EgRed
05-06-2013, 08:58 AM
Ho ho ho, widzę, że mój deck jest wykorzystywany. Potwierdzam, że można dojść nim dość wysoko, ale ja jestem troszkę unskiled i zatrzymałem się na graniczy 800+ ELO i za nic nie mogę wbić 1001 bo mi jakieś OTK lub Kierany wypadają z 1001+ ELO. Do tego to jest raczej taki pokazowy, złożony maksymalnie z uncommonów, ale jeżeli masz Poszukiwacza Śmierci z Pao, to dokładaj do tego decku bez wahania, bo nie raz może się przydać.

bodzio198
05-06-2013, 09:44 AM
Wywal wszystkie łuty szczęścia na pewno bo są beznadziejne.

darkosik79
05-06-2013, 09:14 PM
Hej,

Dzięki za porady. Dziś nie mogłem Waszych porad wcielić w życie bo byłem poza domem i dopiero co wróciłem. Chciałbym jednak jeszcze coś dodać.
Mam też Jazziel ale jakoś mi się nie podoba, wg Was warto ją wstawić zamiast Cassandry?
Mam też talie z Crag Hack i z Arianą z kodów za dodatki do Herosów, pogram nimi. A jak bohatera z Sanktuarium wraz z talią zdobyć najlepiej?
Mimo że gram od soboty to sporo już poczytałem, FAQ i inne źródła :)
Poszukiwacza śmierci z Pao nie mam jeszcze niestety :(
Jako że Cassandra ma 2 szczęcia na początku to warto wywalać łuty do 2 z talii?

Pozdrawiam
Darek