PDA

View Full Version : Pomoc w ułożeniu/ulepszeniu decku Nekro.

gali2401
05-01-2013, 04:08 PM
Witam serdecznie wszystkich którzy zechcieli przejrzeć ten post ;) (To mój pierwszy więc tym bardziej chciałbym wszystkich przywitac.)

Wrzuciłem mój obecny deck nekropolii który na prędce złożyłem. Chciałbym odbić się od grania inferno... Ile można grać tym rushem kiedy po 30 boosterze ma sie 1 pao i 0 da xD (nie liczac juz nawet tych za kody i zestawu za 1000) Moim celem jest wejście na 1001 elo. Wiem ze ten deck nie jest doskonały ale po paru grach na ~600 elo wydawał się grywalny. Tak więc może da się coś z tym zrobić dzięki doświadczonym graczom jak wy ;]

Pozdrwiam i dziękuje z góry za wszystkie owocne reply.

Link do decku: http://mmdoc.net/show_deck/2186/

PS. Wpiszcie do czego dążyć żeby to działało... Tylko prosze nie wpisujcie 4xpao albo 4xDA bo tego nie uzbieram w sekunde.... ;] (mam tylko 1xPao 2xVoid wrath, niestety nie mam banshee ;()

Hetmaan
05-01-2013, 06:26 PM
Nie graj 6/6/4, bo to się nie sprawdza. Spróbuj zagrać bardziej 4/4/2. Wyrzuć droższe stworki, dorzuć więcej jakiś removali, a odrzuć tamte spelle za 6. To się nie sprawdza.

Morgotheron2012
05-01-2013, 08:09 PM
Ogranicz łuty do 2, full zbiorowa mogiła. magie do 4 i stworzenia do 4. Po prostu grinduj, a będziesz miał lepsze karty.

gali2401
05-01-2013, 08:53 PM
Czyli na Ołtarz Ashy i Legion sie wyłożyć w łutach, dać zbiorową mogiłe x4 ze speli wywalić przejęcie monsterka i wywalić te mocniejszed karty stworów tak? Więc teraz nachodzi pytanie ;D jakie dodalibyście stowry i spelle w łutach zostawić tylko mogiły? Z góry dzięki za odpowiedz i dzięki za istiotne rady ;]

Ps. Mogę zostawić choć atroposa i gnijące lamasu?