PDA

View Full Version : Herold Pustki - Nowa karta: Namtaru Channeler

Nisevaros
04-29-2013, 01:04 PM
http://static2.cdn.ubi.com/MM-DOC/namratu_channeler_art.jpg

Już wkrótce zostanie wydane nasze najnowsze rozszerzenie zatytułowane HEROLD PUSTKI!
Z dumą prezentujemy grafikę karty o nazwie Namtaru Channeler!
Co sądzicie o obrazie tej karty? Czego oczekiwalibyście od takiego stworzenia? Dajcie znać!

p.aqua
04-29-2013, 01:34 PM
Rysunek na tym samym poziomie co reszta "pajęczyc", czyli na wysokim poziomie. Co do umiejętności... stawiam na:
Gdy Namratu Channeler wchodzi do gry dodaje wskaźnik trucizny sąsiadującej z nią jednostce wroga.

Ogson
04-29-2013, 01:49 PM
+ uderzenie wyprzedzające

Vengeant0905
04-29-2013, 02:41 PM
Rysunek chyba faktycznie najlepszy z rysunków Namtaru.
Ja podejrzewam, że ta karta może mieć umiejętności w stylu Banshee albo związane z dociąganiem (sam nie wiem czemu)

DanielKurzempa
04-29-2013, 03:55 PM
Egzorcystka Namratu za każdego zabitego przez siebie stwora przeciwnika przywołuje jednego ducha w losowe miejsce(pod warunkiem że mamy wolne miejsce).

Mnie bardziej ciekawi kto będzie tym tytułowym Heroldem Pustki? Czyżby następca Kierana?

Pallek666
04-29-2013, 09:26 PM
Jeśli będzie o koszcie max5 to znajdzie się dla niej miejsce w talii. Gorzej jeśli koszt będzie wyższy a umiejętność kiepska... Fajnie gdyby miała umiejętność wysysania życia i przekazywania bohaterowi ;)

stap1t
04-29-2013, 10:02 PM
Dlaczego wszyscy błędnie piszą Namratu, skoro to jest Namtaru? :-)
Na to zjawisko zwrócił moją uwagę podobny post na Facebooku.

A odnośnie nowego dodatku - jestem nowy w grze, ale nie mogę się doczekać, aż zobaczę ten dodatek!

filo9011
04-29-2013, 10:38 PM
Patrząc na to, że jest pajęczycą obstawiam truciznę.
Patrząc na ilość rąk - szeroki atak.
Patrząc na to, że jest to dodatek obstawiam, że karta będzie posiadała jakąś nową zdolność. W nazwie jest Channeler. Czy jest to od słowa channel - kanał? Czyżby zdolnością było wysysanie życia i przekazywanie go innym? A może, nawiązując do zdolności nowej wiwerny, za każde zabite stworzenie będziemy dobierać kartę z talii lub cmentarza? Boję się, że karta będzie wymagała 6 siły. W nekropolii jest tylko jedna dobra karta o koszcie 5, dodajcie jakieś nowe.

Morgotheron2012
04-30-2013, 08:21 PM
Karta koszt 5. Wymagania 5.
Statystyki 2/1/7
Trucizna 1 Okaleczenie 2 Niewrażliwość na odwet

Ciekawe czy zrobią coś z Kieranem w tej aktualizacji.

tryt1
04-30-2013, 09:34 PM
Mnie bardziej ciekawi kto będzie tym tytułowym Heroldem Pustki? Czyżby następca Kierana?
Gdyby nie było bohatera dodatkowego z nekropolii to bym obstawił Sandro. Chociaż może gdzieś go wcisną w inne miejsce.

Karta wygląda jak namtaru w drugiej formie heroes 6 :)

ewrzen
05-01-2013, 11:14 AM
Raczej to będzie zwykła Zielona karta więc nie ma się co nastawiać na IMBA zdolności. Ciekawe jest to CHANNELER w nazwie.

Nisevaros
05-01-2013, 02:05 PM
Dlaczego wszyscy błędnie piszą Namratu, skoro to jest Namtaru? :-)
Na to zjawisko zwrócił moją uwagę podobny post na Facebooku.

A odnośnie nowego dodatku - jestem nowy w grze, ale nie mogę się doczekać, aż zobaczę ten dodatek!

W nazwie karty faktycznie pojawił się błąd. Bardzo przepraszamy za tę pomyłkę!

PS: Jest to angielska nazwa karty. Jej odpowiednik w języku polskim zostanie przedstawiony w przyszłości!

stap1t
05-02-2013, 02:38 PM
Raczej to będzie zwykła Zielona karta więc nie ma się co nastawiać na IMBA zdolności. Ciekawe jest to CHANNELER w nazwie.

Channelerów już masz z talii Inferno. Ich główną charakterystyką jest zwiększanie poziomu magii u bohatera o 1. Jednak channeler channelerowi nie równy.

Obstawiam truciznę i brak kontrataku wroga.

Nisevaros
05-03-2013, 01:00 PM
Oto kompletna karta Namtaru Channeler, która zostanie wydana wraz z nadchodzącym rozszerzeniem HEROLD PUSTKI! Stworzenie to będzie otrzymywać 1 punkt ataku i odwetu wraz z każdym nowym długotrwałym zaklęciem w grze.

Co sądzicie o tej jednostce?

http://static2.cdn.ubi.com/MM-DOC/Namtaru_Channeler_bal.jpg

kwiatex999
05-03-2013, 01:16 PM
Spodziewałem się czegoś lepszego, przynajmniej ma Infecta. Dziwny koszt jak na takiego stwora, jednak posiada te 5HP co stabilizuje tę kartę.

Mefisto_87
05-03-2013, 01:35 PM
Koszt jest mały więc zawsze będzie można odprawić rytuał nekromanty w odpowiednim momencie :). Swoją droga gdyby liczono wszystkie czary długotrwale użyte podczas całej rozgrywki, to karta byłaby mega :)

DanielKurzempa
05-03-2013, 03:08 PM
Ja Pierwszy I Ewentualnie Reszta Dadzą Odpowiedź Ludzią Elokwętną co sądzą o tej karcie ;)

Przeciesz ta karta jest tragiczna. Jest ona nawet słabsza od zombi.

Dziękuje twórcą za taki ponury żart. Czy oni całkiem nie wiedzą co się teraz dzieje w grze?

Patrząc na wymagania tej karty to tylko w Decku Ariany ma szansę się pokazać no i ewentualnie Nergala(ale lepiej o tym nie wspominać). Więc się pytam po co mi karta z pseudo wysokim atakiem w Decku Ariany jeśli on opiera się na czarach a stwory pełnią głównie funkcję żywych tarcz.

Jeszcze bym jakoś ją grał jakby ta karta była łucznikiem ale skoro jest to jednostki walcząca wręcz która nawet nie potrafi zatrzymać odwetu jednostki przeciwnika to tej karty nigdy nie dodam do mojego jakiegokolwiek Decku.

Rozumiem że miała to być odpowiedź na wilczego kapitana? Jeśli tak to to pozostaje mi tylko złapać się za głowę.

Jedyna rzecz jaka może uratować twórców gry przed całkowitą kompromitacją jest powiedzenie że stworzyli tą kartę bo ludzie domagali się osłabienia nekropolii.

kilobajt125125
05-03-2013, 06:07 PM
DanielKurzempa, jestem przekonany, że twoja ortografia, składnia i interpunkcja były wystarczającą karą dla twórców gry. Co do karty, myślę, że niestety nie znajdzie zastosowania, chociaż może kiedyś powstanie deck tak bardzo bazujący na ongoing spellach ( kto wie, za kilka, kilkanaście nowych edycji gra może się zmienić nie do poznania jak każda inna karcianka ), dlatego zwiększa ona różnorodność kart w grze, co kiedyś może się przydać.

Wataska
05-03-2013, 07:37 PM
Karta może być dobra jeżeli wydarzenia długotrwałe też będą się doliczać, jeżeli jednak nie będą one działać z specjałem tej karty to ta karta będzie miała bardzo małe zastosowanie niestety. Ewentualnie gdyby było wiecej kart z takim specjałem to można by próbować składać decka specjalnie pod długotrwałe zaklęcia. Ciekawe co inne rasy dostaną.

sgora
05-03-2013, 08:01 PM
Ta karta ma potencjał. Istnieje sporo tanich długotrwałych zaklęć np. wieczna zima, orzeźwiające źródło, osłabienie, monsun, czy skalny mur. Jako że w rozszerzeniu może dojdzie jeszcze parę takich kart, to namtaru channeler będzie mogła osiągnąć całkiem niezłe statystyki.

kwiatex999
05-03-2013, 08:05 PM
No, szansa że dodane zostaną zaklęcia długotrwałe kosztujące 2 lub 3 jest raczej nikła, więc karta raczej dodawana do talii nie będzie :D

filo9011
05-03-2013, 08:24 PM
Karta słaba. Po tak fajnej grafice spodziewałem się raczej czegoś dużo mocniejszego. Mam tylko nadzieje, że więcej kart nie będzie posiadało tej zdolności. Mogę się jednak założyć, że będzie co najmniej jeszcze jedna karta tego typu.
Karta może mieć sens ale po kilku kolejnych dodatkach. Aktualnie dobrych długotrwałych zaklęć jest jak na lekarstwo. Osobiście wolałbym wrzucić zombi niż to a szkoda.
Wyjdzie dodatek to zobaczymy jakie jeszcze karty dojdą i czy będzie można coś z niej zrobić. Karta sama w sobie zawodzi i w porównaniu do nowej zdolności Twierdzy wypada bardzo słabo.
Ciekaw jestem nowych bohaterów :)

Ciolkmen
05-03-2013, 09:29 PM
http://www.mmdoc.net/images/cards/normal/Wolf-Justicar.png
Gdyby ktoś z was zobaczył Wolf Justicara wraz z jego textboxem przed wyjściem Void Rising, czyli nie wiedząc o:
http://www.mmdoc.net/images/cards/normal/Elraths-Blessing.png
http://www.mmdoc.net/images/cards/normal/Wolf-Preatorian.png
to też stwierdziłby, że karta słaba jak na swój koszt.
Osobiście mi się podoba(zwrócicie uwagę na wymaganie karty 2 might i 3 magic), na pewno wniesie coś świerzego do magic decków.
PS:http://img4.imageshack.us/img4/7093/spiderd.png

Durajczyk
05-03-2013, 10:06 PM
Tak, to karta specjalnie dla Nillicomesa ;)

filo9011
05-04-2013, 12:14 AM
Zgadza się. Z takimi kartami Namtaru rozwinie swoje możliwości. Smutne jest to, że wystarczy Nergal i te ponad 30 kard magii pójdzie w piach. Ale jeśli szczęście dopisze, to mamy nowe OTK.
A teraz na poważnie. To ma być epik? Osobiście stawiam ją na równi z zombi, który jest powszechną kartą. Dodajcie chociaż drenaż 1 i strzelca tak aby ta karta wytrzymała trochę dłużej niż jedną turę. Co prawda nie znam pozostałych kart z dodatku ale wiem już teraz, że może być ona wykorzystywana tylko przez osoby, które lubią rzucać czary. W mojej aktualnej talii nie znajdzie miejsca. Nadal mam nadzieje, że dorzucą trochę nowych, silnych, bezcielesnych jednostek bo jest ich stanowczo za mało.

ewrzen
05-04-2013, 10:39 AM
Ta karta to taki Wilczy Kapitan na czary. Podejrzewam pewnie jak większość, że ta karta ma ożywić nieużywane karty czarów przez graczy powyżej 1001 ELO. Oczywiście ona ma wielki potencjał jak każda "specjalna karta" jeśli zbudujemy odpowiedni deck. Rzeczywiście na Epicką karte się nie nadaje, bardziej wydaje się odpowiedna na Rzadką. Pamiętajmy, że oprócz tej karty, Wiwerny i Łudu Szczęścia z Sanktuarium jest jeszcze ok. 100 NOWYCH, więc na razie nie ma się co napinać, że słaba, że nieużyteczna. Jestem przekonany, że za 3 tyg. okarze się, że "kurde jednak fajnie było by ją mieć w decku". Jej umiejętność musi być jakoś wytłumaczona i logiczna. Pewnie też, Vampire Assassin będzie bardziej wykorzystywany przez dodanie jakiś kart.

Peacelaw
05-04-2013, 02:26 PM
@up

a jaką kartę łutu z Sanktuarium już przedstawiono?

ewrzen
05-04-2013, 11:26 PM
Samotność, nie tyle ją przedstawiono co udało się ją zobaczyć fanom przez niedopatrzenie bodajże deweloperów

JohnDruitt
05-05-2013, 12:44 AM
Samotność, nie tyle ją przedstawiono co udało się ją zobaczyć fanom przez niedopatrzenie bodajże deweloperów

Zostałeś strollowany przez Toada:D

http://www.duel.acidcave.net/sphinx/shinjewarrioreng.jpg

ale takie coś macie"D

DanielKurzempa
05-05-2013, 11:02 AM
Wojownik Shinje to jedna z najładniejszych kart w grze (w moim odczuciu).
Dla samego jej wyglądu dodał bym ją do mojej talii.
Osobie która wykonała rysunek tej karty należy się podwyżka.

Natomiast jeśli chodzi o statystyki to są standardowe jak na frakcję Sanktuarium czyli mało życia i magiczny atak.
Dodatkowo umiejętność specjalną rodem z nekropolii czyni te kartę idealną.

Sector.23
05-05-2013, 03:08 PM
Odwet na niej liczyć się będzie jako atak?

DarkDragonAC
05-05-2013, 04:47 PM
Nie. Odwet to odwet, a atak to atak.

Palinka93
05-05-2013, 11:24 PM
Ciekawa karta :) Sama magia ziemii ma dużo zaklęć, które rzadko są używane w necro (venomous touch, rock wall etc.). Po wyjściu tej karty "stone shield" nie będzie już jedynym "ongoing" spellem w decku Ariany.

ewrzen
05-06-2013, 08:58 AM
[QUOTE=JohnDruitt;9055418]Zostałeś strollowany przez Toada:D

Bandyci, szatany jak mogli mi to zrobić :) ale tak na serio, podpis był rzeczywiście jakiś taki dziwny, ale sam artwork to też trolling? Może będzie taka karta z takim artem, wiadamo coś?

ewrzen
05-06-2013, 09:00 AM
Zostałeś strollowany przez Toada:D

Bandyci, szatany jak mogli mi to zrobić :) ale tak na serio, podpis był rzeczywiście jakiś taki dziwny, ale sam artwork to też trolling? Może będzie taka karta z takim artem, wiadamo coś?