PDA

View Full Version : Czwartkowy Pojedynek Kombosów - Soul WebArmageddon

Nisevaros
04-25-2013, 01:04 PM
Drodzy Czempioni,

W tym tygodniu prezentujemy combo, które otrzymaliśmy od Infernal_Wisdom i zostało ono nazwane Soul WebArmageddon.
Combo to pozwala użytkownikowi na zagranie karty Armagedon ZA DARMO!

Sposób wykonania:
Poprzez połączenie dwóch Pająków Księżycowego Jedwabiu z Syfonem Duszy możecie wykorzystać najbardziej destrukcyjne zaklęcia przy bardzo obniżonym koszcie! Przekonajcie się sami sprawdzając jak na poniższym filmie Infernal_Wisdom używa tej kombinacji, aby zagrać kartę Armagedon za darmo!

http://www.youtube.com/watch?v=TT32ORAL_rI

DjTechShadow
04-25-2013, 01:40 PM
I tak wątpię by wygrał, słabo.

SpixPL
04-25-2013, 01:53 PM
No akcja smieszna, moze troche ciekawa. Ale jedna akcja nie wygyrwa sie meczu. Ciekawy jestem jak dalej pojedynek sie potoczyl :P A tak naprawde serio ranking 124x a 0 :P Troche nie porywnowalne, z taka roznica to mozna zrobic wszystko.

ewrzen
04-25-2013, 03:01 PM
Przecież to trening był :)

FuriouS-BarteS
04-25-2013, 03:08 PM
ja za tydzien wrzuce jak uzyc 2x fire ball za darmo :S toc to zwykle uzycie speela :S nie wiem jak to mozna nazwac "Kombosem" ...

p.aqua
04-25-2013, 03:25 PM
Combo do zastosowanie dwóch lub więcej kart jednocześnie by osiągnąć zamierzony cel. Skoro darmowy Armagedon uzyskaliśmy jedynie dzięki dwóm pająkom i syfonowi, to zdecydowanie "kombosem" nazwać to można.

Pallek666
04-25-2013, 04:04 PM
@ p.aqua

Combo to takie połączenie 2 lub więcej kart, które daje nadzwyczaj dobry efekt/auto wygraną w porównaniu do wykorzystania ich osobno.

Powiedz mi na czym polega fenomen zagrania spellu taniej za pomocą Syfonu? Podpowiem ci: na niczym. Równie dobrze ten gracz mógł zagrać Rój insektów mając na stole pajączki. Albo zagrać za darmo przekleństwo zaświatów mając w stole dowolne karty. Efekt ten sam, czyli NORMALNE wykorzystanie kart... No chyba, że ten gracz specjalnie wystawiał tylko pająki i czekał aż przeciwnik się rozbuduje na tyle, by rzucić zaklęcie za darmo i modlił by do tego czasu nie zginąć. Wtedy to się nazywa marnotrawstwo czasu. Coraz słabsze te comba.

SpixPL
04-25-2013, 04:07 PM
kto z elo 1300< uzywa syfonu.
***** plise xD

Ps: mam pare gier rozegranych. Jeszcze nigdy syfonu nie widzialem, zeby ktos uzywal. Karta bezużyteczna na tę chwilę. Jak ktos wymysli z nia sensowny deck, to stawiam flaszke :)

C4r-n4ge
04-25-2013, 04:32 PM
Zgadzam się z tym że samo połączenie dwóch lub więcej kart w celu uzyskania jakiegoś efektu trudno jeszcze nazwać combem. Liczy się bardziej ich faktyczna ich efektywność - w przypadku większości zamieszczanych comb ten efekt jest mizerny a środki potrzebne do uzyskania tych "comb" - spore....