PDA

View Full Version : Tryb Gry w otwarte karty z przyjacielem

Johny1608
04-19-2013, 10:04 PM
Witam,
moją propozycją jest wprowadzenie w grze, przy opcji treningu możliwości gry ze znajomym w otwarte karty. Chodzi mi o np. taka sytuację :
Mój kolega dopiero zaczął grać, jest newbie, ale już ma 3lvl i troche kart, chcąc go nauczyć grać odpalamy trening, wybieramy opcje gry w otwarte karty (przykładowa nazwa) i gramy. Ja widzę jego rękę, on moją, podpowiadam mu co wystawić w danej sytuacji.

Co sądzicie o wprowadzeniu takiej opcji ?

Hinteriex
04-20-2013, 02:09 PM
MI się podoba, ale obawiam się, że przy mnożeniu trybów rozgrywki ubi musiałby przerobić cały interfejs, bo niestety, nie jest on, lekko mówiąc, idealny, a na pewno jest bardzo słabo rozszerzalny...

kubik09
04-20-2013, 02:29 PM
Dobry pomysł. Przydała by siętaka opcja.

FuriouS-BarteS
04-20-2013, 02:35 PM
bardziej do nauki niz gry "kto lepszy"

Johny1608
04-20-2013, 03:11 PM
Dzięki za odpowiedzi, co do wypowiedzi @Hinteriex : sądzę, że nie jest to aż tak duzy problem, poniżej wrzucam na szybko przerobione w paincie okno clienta, jak mogłoby to wyglądać.http://images.tinypic.pl/i/00370/fn0mvb1lt6vt.png

Odpalcie obrazek w osobnej karcie, zeby powiekszyc.

GGPlayJay
05-01-2013, 10:47 AM
Pomysł mi się podoba, ale czy jest potrzebny? Ta giera nie jest trudna do ogarnięcia.

falvin007
06-02-2013, 08:28 AM
Pomysł mi się podoba, ale czy jest potrzebny? Ta giera nie jest trudna do ogarnięcia.

Fakt, nie jest trudna do ogarnięcia, ale jest masa możliwości, coraz więcej kart i często nowi trochę siię gubią, bądź wsadzają większość kart jak leci, bo a nuż się przyda. Otwarte karty byłyby fajne. Nawet do rozgrywki z innym graczem na poważnie (ofcs jako trening). ;) Normalnie nie wiemy jakie przeciwnik ma karty więc gramy przewidując tylko po zagraniach. Ciekawie się też gra, gdy znamy karty przeciwnika. :D Grałem tak z brejdakiem, ja na laptopie, on na stacjonarnym, monitory koło siebie i graliśmy. Nie było łatwo, nawet wiedząc co przeciwnik ma w ręce. :D Element zaskoczenia wyeliminowany, trzeba było się trochę napocić, żeby wygrać. ;)