PDA

View Full Version : Czwartkowy Pojedynek Kombosów - Shi-No-Shi-Shuffle

Nisevaros
04-18-2013, 03:02 PM
Drodzy Czempioni,

Dzisiejszy Czwartkowy Pojedynek Kombosów wygrywa combo przesłane przez gracza Redgo01, które zostało nazwane Shi-No-Shi-Shuffle!

http://www.youtube.com/watch?v=w__HrXzTuWc

Sposób wykonania: Poświęćcie Shi-No-Shi wykorzystując Rytuał Nekromantycznego Przeniesienia, aby odzyskać stworzenie z Cmentarza. Na nagraniu możecie zauważyć jak gracz wykorzystuje tę kartę, aby przywrócić Atroposa, Tkacza Umarłych, lecz może to być dowolne stworzenie. Dodanie Atroposa pozwala jednak na odzyskanie dodatkowych kart do ręki gracza. Następnym krokiem jest już tylko zagranie Wędrownego Barda, który umożliwia ponowne przywrócenie stworzenia Shi-No-Shi!

p.aqua
04-18-2013, 03:25 PM
Ciekawe combo. Jednak bardziej zaciekawił mnie widok Shi-No-Shi na cmentarzu. Myślałem, że jego zdolność jest natychmiastowa i nie może znaleźć na cmentarzu się nawet przez chwilę . Widać, że tak nie jest. Jak dobrze rozumiem jego umiejętność jest kolejkowana i można go wyciągnąć Atroposem. Jeśli tak, to to combo daje nam unikatową funkcjonalność.

redgo01
04-18-2013, 09:07 PM
Widok Shi-No-Shi na cmentarzu też mnie zdziwił. Moim zdaniem taka sytuacja nie powinna być możliwa