PDA

View Full Version : farmerzy

FuriouS-BarteS
04-07-2013, 12:16 PM
z racji tego iz coraz wiecej osob zbija sobie ELO by grac ze slabszymi lub nabija exp/gold przy uzyciu Beliasa proponowal bym wciskac tutaj ich IGN aby support cos z nimi zrobil. ban 24h etc. psuje to cala gre jak i rozrywke z niej plynaca.
moze i podbije nam to ELO jesli trafimy ma kilku farmerow z kolei ale zaraz potem zniecheci gdy to my przegramy X razy.

co wy o tym sadzicie?

C4r-n4ge
04-07-2013, 12:23 PM
Sądzimy o tym tyle, że jest to zabronione przepisami forum... Jeśli napiszesz w temacie nicki jakiś graczy piętnując ich to Nisevaros (nasz Community Manager) natychmiast będzie musiał zamknąć ten temat. Wszelkich farmerów specjalnie zaniżających swoje elo lub też użytkowników botów (tych od Beliasów) możesz zgłaszać bezpośrednio do supportu.

FuriouS-BarteS
04-07-2013, 12:25 PM
ok. thx za wyjasnienie i z gory przepraszam.

tak jak powiedziales temat do zamkniecia - usuniecia

Ralaz007
04-08-2013, 11:08 AM
Farmienie przy pomocy Beliasa? Kilka razy go widziałem, ale praktycznie nic nie robił. Na czym to polega?

p.aqua
04-08-2013, 11:18 AM
BOT. Ty śpisz, a w tym czasie posłuszny Balias kasę Ci nabija.

Hinteriex
04-09-2013, 04:49 PM
Sądzimy o tym tyle, że jest to zabronione przepisami forum... Jeśli napiszesz w temacie nicki jakiś graczy piętnując ich to Nisevaros (nasz Community Manager) natychmiast będzie musiał zamknąć ten temat. Wszelkich farmerów specjalnie zaniżających swoje elo lub też użytkowników botów (tych od Beliasów) możesz zgłaszać bezpośrednio do supportu.

Regulamin na forum to trochę mało, sam szukałem regulaminu i nie znalazłem (może niezbyt dociekliwie), to znaczy, że nie jest zbyt widoczny, takie rzeczy powinny być na oficjalnej stronie, bo de facto, gram na kliencie a nie na forum, forum to forum gra to gra, więc jak post może być podstawą czegokolwiek.
Druga rzecz zbijanie elo to dość mało precyzyjne określenie, jak przerzucę się na słaby deck i z nim zlecę nisko a potem wracam lepszym, to co jest to zbrodnia? Karać ludzi za przegrywanie gier? nonsen. Co do botów to inna bajka za takie rzeczy powinien być długi ban, za 2 razem delete konta.

C4r-n4ge
04-09-2013, 06:53 PM
Najwidoczniej faktycznie mało dociekliwie szukałeś. Jak wspomniałeś - forum to forum, gra to gra. Na forum istnieją konkretne zasady które... są podane właśnie na forum.

Co do farmerów - jest różnica pomiędzy kimś kto przerzuci się na gorszy deck i będzie przez jakiż czas przegrywał częściej, a między kimś kto na przykład przy 100 levelu utrzymuje się specjalnie w granicy 1-500 elo. Według Dev'ów takie farmienie jest niezgodne z duchem gry i takie osoby mają być piętnowane (nie wiem w jaki sposób bo jak na razie Ubisoft tego nie sprecyzował).
Jeśli chodzi o boty - to jest to po prostu perfidne oszustwo i winno być karane natychmiastowym banem. Tu Ubisoft twierdzi że tropi użytkowników botów - w rzeczywistości niestety wydaje mi się że jak na razie mają zbyt małą ekipę i co potwierdza wiele osób grających na niższym elo - botów jest tam całe zatrzęsienie.

FuriouS-BarteS
04-09-2013, 06:55 PM
dlatego chcialem aby wpisywano tutaj nicki z gier graczy ktorzy takowych botow uzywaja... ewentualnego repa z gry etc. gdybysmy zaczeli wypisywac do supportu z kazdy, mickiem delikfenta czymieli by oni czas na rozwiazywanie powazniejszych problemow?

DanielKurzempa
04-09-2013, 07:40 PM
Nie oszukujmy się awans na elo 501 jest dziecinny łatwy a 1001 tez nie stanowi większego problemu o czym świadczy powiększająca się grupa osób którzy specjalnie chcą spaść z 1001.

A teraz zastanówmy się czy graczy którzy specjalnie chcą spaść z 1001 elo by farmić można potraktować tak samo jak graczy którzy są w okolicach 501 z kontem które ma powyżej 50 levelu.
Według mnie tak ale zapewne według większości nie.

Poczekajmy jeszcze trochę bo już teraz pomiędzy 501-1001 widuje się często full Ariany, Kierany, Nergale OTK itp. deki więc niedługo ci co specjalnie spadli z 1001 spadną jeszcze niżej bo na 501-1001 przestanie się to opłacać.

Nisevaros
04-10-2013, 09:48 AM
dlatego chcialem aby wpisywano tutaj nicki z gier graczy ktorzy takowych botow uzywaja... ewentualnego repa z gry etc. gdybysmy zaczeli wypisywac do supportu z kazdy, mickiem delikfenta czymieli by oni czas na rozwiazywanie powazniejszych problemow?

Zapewniam, że takie działanie nie wpłynie na pracę naszego zespołu Wsparcia.

Oto oficjalna informacja administracji forum w tej sprawie:

“Naming and shaming” suspected cheaters is also considered flaming given that it is rarely possible to prove guilt and only causes arguments. If you believe you have a strong case against a suspected cheater please contact the server operator (on PC) or report it to the Ubi tech support team.

Regulamin forum jest dostępny TUTAJ (http://forums.ubi.com/showthread.php/663797-Forum-Rules) w języku angielskim. Postaram się, aby został on wkrótce przetłumaczony. Dotychczas nie było to konieczne, ponieważ ogólna zasada "traktuj innych jak sam chcesz być traktowany", która została zawarta także w oficjalnym regulaminie forum, była na forum raczej respektowana i nie było potrzeby podejmowania bardziej restrykcyjnych działań. Mam nadzieje, że polskie tłumaczenie regulaminu rozwieje wszelkie wątpliwości.

Bardzo dziękuję za chęć pomocy w zwalczaniu nieuczciwych zachowań w Duel of Champions.

Hinteriex
04-10-2013, 04:28 PM
Najwidoczniej faktycznie mało dociekliwie szukałeś. Jak wspomniałeś - forum to forum, gra to gra. Na forum istnieją konkretne zasady które... są podane właśnie na forum.

Co do farmerów - jest różnica pomiędzy kimś kto przerzuci się na gorszy deck i będzie przez jakiż czas przegrywał częściej, a między kimś kto na przykład przy 100 levelu utrzymuje się specjalnie w granicy 1-500 elo. Według Dev'ów takie farmienie jest niezgodne z duchem gry i takie osoby mają być piętnowane (nie wiem w jaki sposób bo jak na razie Ubisoft tego nie sprecyzował).
Jeśli chodzi o boty - to jest to po prostu perfidne oszustwo i winno być karane natychmiastowym banem. Tu Ubisoft twierdzi że tropi użytkowników botów - w rzeczywistości niestety wydaje mi się że jak na razie mają zbyt małą ekipę i co potwierdza wiele osób grających na niższym elo - botów jest tam całe zatrzęsienie.

No właśnie, przydałby się oficjalny regulamin gry, na którym opierałby się system banów/warnów i deletów bo nic takiego nie ma.