PDA

View Full Version : Biuletyn Informacyjny Twórców #3 - 04/04/2013

SpaceElephant
04-04-2013, 05:58 PM
Cześć wszystkim! To był naprawdę zwariowany tydzień dla nas w studio! Z technicznej strony musieliśmy sobie poradzić ze wszystkimi zeszłotygodniowymi problemami z serwerami oraz kilkoma bugami związanymi z ostatnią wersją gry. Mam nadzieję, że byliście zadowoleni z naszej rekompensaty! Cieszymy się także, że podobają Wam się nowe tryby turniejowe, jest to duży dodatek do naszych obecnych funkcji. Dziękujemy za wszystkie opinie na ten temat. Poza tym mieliśmy kilka utrudnień związanych z przerwami, trwały one dłużej niż oczekiwaliśmy, a także napotkaliśmy kilka nieoczekiwanych problemów. Niektórzy z Was mieli nawet okazję zobaczenia niesławnej karty Robin of Waterpool, naszego domowego Bohatera Developerów!

A zatem, co dzieje się w zespole DoC ostatnimi czasy??

- Mamy przyjemność powitać na Polach Bitew graczy z Ameryki Północnej! Jest to wielki przełom dla zespołu i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć nowych graczy dołączających do gry!

- W zeszłym tygodniu byliśmy na PAX East, aby zaprezentować grę graczom z Ameryki Północnej. Producent Stephane Jankowski spotkał się tam z prasą i usłyszeliśmy bardzo ciekawe komentarze na temat gry. Także graczom bardzo się ona podobała. Jestem pewien, że okaże się wielkim hitem! Zdjęcia możecie znaleźć na Facebooku

- Już wkrótce powinien rozpocząć się Włoski Turniej Społecznościowy

- Finały Pucharów Społecznościowych także wystartują się już wkrótce, oczekujcie na informację od Waszego lokalnego CMa

- Rozpoczęliśmy kolejny „sprint”, oto czego możecie się spodziewać w następnej wersji (w połowie maja).

o DRUGI DODATEK ZAWIERAJĄCY PONAD 100 NOWYCH KART !! To będzie coś! Nasi artyści pracują nad stworzeniem najpiękniejszych grafik. Zespół testerów upewnia się, że wszystko będzie właściwie wybalansowane. Nie spodziewaliście się nowego rozszerzenia tak szybko, prawda? Muhahaha bądźcie gotowi!

o Wprowadzamy nową platformę płatności, która pozwoli dostosować ceny do zagranicznych walut, kupować przedmioty z wykorzystaniem SMS-ów, itd.

o Czat 2.0 : Będziecie mogli wykorzystywać czat z każdego miejsca w grze, aby kontaktować się ze znajomymi

o Lista znajomych 2.0 : nowa lista znajomych będzie dostępna z każdego miejsca w grze

o Lepsza integracja z Facebookiem i Twitterem

- Nad czym będziemy później pracowali? Czy to już koniec? Oczywiście, że nie! Mamy jeszcze wiele pracy na długi czas:

o Planujemy już następne serie kart!

o Chcemy wprowadzić nasz system powtórek

o Tryb widza

o Więcej, więcej i jeszcze więcej!

- Przy okazji: każdego dnia zespół zagląda na Twitch na naszych TV, aby oglądać Wasze transmitowane pojedynki. Jest to bardzo ekscytujące! Dajcie znać, jeśli założyliście własny kanał, będziemy Was oglądać z wielkim entuzjazmem! (tworzymy także swój własny kanał, abyście mogli w przyszłości również korzystać z naszego stream keya, aby udostępniać swoje materiały wykorzystując go!)

- Oh! Widze coś bardzo dziwnego w tej sadzawce...

http://img593.imageshack.us/img593/9984/s02forsan041.jpg

Kwasowy
04-04-2013, 06:07 PM
Pomysl z streamami jak najbardziej na plus :D poki co malo streamow widzialem, a czasem mam ochote zobaczyc jak inni sobie radza ;d

DjTechShadow
04-04-2013, 06:20 PM
Coś znów się dzieje, dobrze wiedzieć :)

C4r-n4ge
04-04-2013, 08:06 PM
Dużo dobrych wieści - mnie najbardziej cieszą czat oraz oczywiście nowy dodatek :D Mam też nadzieję, że prace na turniejami draft idą dobrze i wkrótce będzie mieli przyjemność w nich uczestniczyć...

rara88
04-04-2013, 09:00 PM
PIęknie, oby tylko prace nad tym wszystkim zbytnio się nie przeciągnęły ;)

Mefisto_87
04-04-2013, 10:04 PM
Ponad 100 nowych kart !! Coś wspaniałego. Już nie mogę się doczekać. Tyle nowych możliwości :).

Muerte79
04-05-2013, 08:06 AM
- DRUGI DODATEK ZAWIERAJĄCY PONAD 100 NOWYCH KART
- Czat 2.0 : Będziecie mogli wykorzystywać czat z każdego miejsca w grze, aby kontaktować się ze znajomymi
- Lista znajomych 2.0 : nowa lista znajomych będzie dostępna z każdego miejsca w grze
[/IMG]

W końcu :) Może znów zacznę grać.

bcieslak
04-05-2013, 09:48 AM
Nowe karty, o radości! :) Chyba zamiast polować na kolejnego wilczego kapitana zostawię seale na później :)

filo9011
04-05-2013, 12:54 PM
2k seali już czeka na nowy dodatek. Coś czuję, że nowe karty będą się świetnie komponowały z rozbudowanym deckiem nekro.

C4r-n4ge
04-05-2013, 01:04 PM
Czyżbyś także korzystał z usług wróżbity Macieja? (najbardziej znanego wróżbity w naszym kraju) :p

filo9011
04-05-2013, 07:53 PM
Raczej bazuje na zapowiedzianym dodatku do Heroes VI (Shades of Darkness). Ma to być Loch z mrocznymi elfami. Jak sama nazwa wskazuje, będą to mroczne kreaturki z mroczną magią :) Nowe zaklęcia z magii ciemności oraz ziemi będą zapewne podstawą w tej frakcji. Grałem Arianą, gram Nergalem i nowe zaklęcia z tych szkół są mi jak najbardziej na rękę :) Kto wie, może zamiast wzmacniać moją talię nekro zacznę grać nową frakcją wspierając ją już zebranymi spellami. Tak czy inaczej czekam z niecierpliwością.
PS: twórcy mogą powoli zacząć myśleć nad nową szkołą magii bo za chwilę zacznie zacierać się różnica między frakcjami.
PS2: Shades of Darkness również ma mieć premierę w maju. Coincidence? I don't think so.

Muerte79
04-06-2013, 02:40 PM
Mtg ma od 20 lat te same kolory i colorwheel wogóle nie jest zachwiany, tak więc jak będą pracować z głową to na pewno sie różnica nie pojawi.

R4v3nL0rd
04-08-2013, 05:05 PM
Na czym polega "lepsza integracja z facebookiem" ?
Tylko nie "Lubię To" na każdej karcie i link do "fejsa" na każdym kroku :D

FuriouS-BarteS
04-08-2013, 05:11 PM
obok nazwy przeciwnika bedziesz miec "lubie to" xd

rara88
04-19-2013, 03:49 PM
Odświeże troszke wątek, ponieważ co i rusz napotykam dyskusje na temat "nowej frakcji" i tu pytanko: Czy jest gdzieś konkretnie powiedziane, że w najbliższym dodatku wejdzie również nowa frakcja, może dostaniemy tylko rozszerzenie tych już istniejących co jak dla mnie byłoby lepszą opcją :P

FuriouS-BarteS
04-19-2013, 03:52 PM
nie ma oficjalnej informacji na to czy bedzie nowa frakcja czy rozszerzenie obecnych ;] tak jak mowisz. lepiej by poszerzyc wachlarz mozliwych taktyk terazniejszych talii nizeli dodawac tylko nowa talie ktora i tak bedzie schematyczna jak pozostale.

rara88
04-19-2013, 04:15 PM
Dokładnie tak. Myśle że jeszcze przynajmniej jeden dodatek powinien poprzedzić wydanie nowej frakcji. Najpierw dodajmy np po jednym nowym grywalnym bohaterze i duużo nowych kart poszerzających możliwości ;)

FuriouS-BarteS
04-19-2013, 04:17 PM
dorzucajac to ze niedawno byl juz dodatek ze swiatynia. teraz by mogli z niej zrobic grywalniejsza frakcje i jednoczesnie wyrownujac balans pomiedzy pozostalymi

filo9011
04-19-2013, 05:53 PM
Ma dojść ponad 100 nowych kart. Ostatni dodatek wprowadził 105 nowych kart z czego była tam nowa frakcja - Świątynia. Jeśli teraz dadzą nam 100 kart i nie będzie w tym nowej frakcji to się mocno zdziwię ;) Mam nadzieje, że kart w dodatku będzie naprawdę dużo, bo odkładam na 3 duże boxy i żal byłoby gdyby się zbyt mocno powtarzały karty :D

C4r-n4ge
04-19-2013, 10:40 PM
W takim razie się faktycznie mocno zdziwisz bo już dawno w newsach na forum Twórcy gry napisali że w następnym dodatku nie dojdzie nowa frakcja, natomiast w tym roku (ale w późniejszym terminie jak najbardziej tak). Zatem nowa frakcja wejdzie w którymś z kolejnych dodatków po tym następnym.

filo9011
04-20-2013, 02:09 AM
W takim razie mocno się zdziwię :) Ale mam nadzieje, że masz rację. Odpuściłem sobie karty z ostatniego dodatku i czuję, że mam słabą talię, więc teraz się nieźle doładuję kartami z nowego dodatku.