PDA

View Full Version : Nekropolia-dylemat

devilfruit666
04-02-2013, 02:22 PM
Witam! w DoC gram od kilku dni już udało mi się uzbierać 1000 pieczęci na zakup dużego zestawu podstawowego,posiadam teraz spora ilość kart pod nekro.
Natomiast moje pytanie brzmi:D czy opłaca się grając nekro zakupić za 125k talie Ariany?Posiadam dużą ilość czarów natury i ciemności pod nią i odpowiednią ilość potworów
czy może szukać szcześćia w mniejszych pakietach?

p.aqua
04-02-2013, 03:22 PM
Co do Ariany... to już Twój wybór. Ja wolałbym przeznaczyć te pieniądze na 10 pakietów posiłków lub, jeśli nie masz zbyt wielu bohaterów, na pakiety za 17500 golda. Nie trzeba grać Arianą by mieć przyjemność z gry i by wygrywać. A większa ilość bohaterów da Ci większa różnorodność rozgrywki.

Pomijam fakt, że talia z Arianą (ta właściwa) powinna zawierać sporo rzadkich kart, których zapewne jeszcze nie masz.

Regnarson
04-04-2013, 01:42 PM
JA zaś jestem usatysfakcjonowany zakupem. Też miałem duzo nekrosów uzbieranych a po zakupie Ariany idzie mi znacznie lepiej najlepsza bohaterka nekrosów gdy opierasz talię na czarach.

devilfruit666
04-04-2013, 02:39 PM
Udało mi się wylosować Nergala i Xorma w pakiecie bohaterskim więc narazie rezygnuje z zakupu Arianny :D dzisiaj będe sobie testował Nergala jak wróce z pracy!

Otomuss19
04-15-2013, 10:10 PM
Hej, ja sam zbierałem na pakiet z Arianą i na prawdę ci polecam, kiedy bazujesz swoje karty głownie na czarach jesteś okropnie trudny do pokonania, dlatego iż wzywanie takiej karty jak Władca marionetek potrafi zabrać najlepszego stworka przeciwnika, jest dużo czarów niszczących karty i dużo dużo więcej przyjemności, osobiście grając w ten sposób z elo 100 dobiłem do 604, praktycznie gra za grą wygrana.