PDA

View Full Version : Talie ze sklepu za kody

RAJSET
03-30-2013, 06:44 AM
W opisie talii na pewnej stronce jest podane, że można je dostać za kody, które są w dodatkach do MM6 - dokładniej w Might & Magic: Heroes VI - Danse Macabre i w Might & Magic: Heroes VI - Pirates of the Savage Sea.
Tymczasem w opisach tych dodatków na necie jest tylko info o 25k golda.
Jak to wygląda na prawdę?

Durajczyk
03-30-2013, 07:44 AM
Za Pirates of the Savage Sea: karta bohatera Crag Hack + podstawowa talia twierdzy + 25 000

Za Danse Macabre: karta bohatera Ariana + podstawowa talia nekro + 25 000

RAJSET
03-30-2013, 07:51 AM
Dziękuję :)

p.aqua
03-30-2013, 08:31 AM
Zakupiłem oba dodatki 25 lutego tego roku. O żadnych kodach nie było wzmianki. Zaraz po przeczytaniu tego wątku zacząłem wertować wszystkie informacji i maile z potwierdzeniami kupna od UbiSoft. Kodów brak. Odpowiedź znalazłem na angielskim forum. Przeczytałem tam, że kody są dodawane jedynie do wersji pudełkowej dodatków. Szok!!! Ja zakupiłem dodatki w wersji elektronicznej bezpośrednio w sklepie UbiSoft. Cena pudełkowa w Empiku kosztuje tyle samo. UbiSoft nie poniosło kosztów związanych z tłoczeniem płyty DVD, z pudełkiem i pakowanie, z drukiem okładki, z dystrybucją i logistyką, z opłaceniem sprzedawcy.... cała kwota trafiła bezpośrednio do UbiSoft. Jednak to ci, którzy dali im mniej zarobić dostają nagrodę. To się po prostu w głowie nie mieści. Ja mam Empik pod nosem. Mogłem pójść, kupić wraz z kodami... a UbiSoft zarobiłby przynajmniej połowę mniej.

Ciekawe, czy kontakt z supportem coś by zmienił w tej kwestii?

epicafricantoad
03-30-2013, 09:19 AM
Nie zmieniłby, bo zdaje się że te kody już nie działają;)
pozdro

Kuackillah
03-30-2013, 09:50 AM
z tego co wiem to trzeba zglosic do supportu ze chcesz kody i dac dowody zakupu jak i konto na uplayu zeby potwierdzic i czytałem gdzies ze wiekszosc graczy dostaje te kody ja osobicie zawsze zbieram wersje pudełkowe i nie mialem problemow z kodamy na crag hacka czy ariane teraz juz zamowiony preorder nowego dodatku oczywiscie fizyk ciekawe co dodadza fajnego

p.aqua
03-30-2013, 10:04 AM
Dzięki za info. Zgłosiłem do supporu. Jeśli odpowiedź będzie odmowna, to nowy dodatek tez zakupię fizycznie.

DjTechShadow
03-30-2013, 12:02 PM
Tak już poza tematem kolekcje pudełkowe fajniej wyglądają, u mnie już nazbierał się cały regał i nie powiem robi wrażenie, a elektroniczne to w sumie nic z tym nie zrobisz :)

Kuackillah
03-30-2013, 12:25 PM
To i Ja strzele małego offtopa :p moja kolekcja M&M : Heroes VI plus dodatki no i nowy juz zamówiony w preorderze ;)

http://i.imgur.com/FPqu6on.jpg

p.aqua
03-30-2013, 01:13 PM
Kontynuując offtopa. Wychodzę z podobnego założenia jak wy. Też mam podejście oldschoolowe (w sumie nic dziwnego skoro mam już 40 wiosen na karku). Pudełko to pudełko. Robię zawsze obraz ISO płyty, tak na wszelki wypadek i mam ją na zawsze. Tylko, czy przy dzisiejszym natłoku gier, wrócę do tytułu za 10 lat? Pewnie nie.

Wersje elektroniczne mają tą jedyna zaletę, że bez wychodzenia z domu mogę kupić i zaraz zagrać. Widać jednak, że w przypadku HeroesVI mają dotkliwą wadę - brak prezentów.

epicafricantoad
03-30-2013, 01:30 PM
I działają te kody? Bo kojarzę coś, że na angielskim strasznie narzekali że Ubisoft promocję zakończył i kody nie działają?
pozdr

Kuackillah
03-30-2013, 01:30 PM
sama podstawke kupiłem specjalnie kolekcjonera - była koszulka jakis p[ierscien plakat zajebiaszcza ksiazka z opisem ras i artami całkiem niezle wydana dodatkowe mapy 2 herosow i 2 bronie rodowe, zauwazylem ze ubisoft praktycznie zawsze do gier w wersji fizycznej daje jakies gratisy

ps moje oba kody dzialały normalnie tylko na ariane trzeba było czekac az wgraja patcha ze była dostepna to jakies 2-3 dni było po wyjsciu dodatku

Kinio3
03-30-2013, 02:51 PM
Ładna kolekcja Kuackillah :) mam taką samą :) Aczkolwiek w moim dodatku Pirates of the savage Sea znalazłem drugą Arianę :/ a nie Crag Hacka

Bladefornipples
03-30-2013, 05:14 PM
A pro po kodów, sa jakies na tę gre czy mi sie wydaje tylko czasem ze ludzie cheatuja??Np. Ostatnio gralem z graczem na 6lvl ktory mial ogromna talie inferno wypchana po przegi unikatowymi stworzeniami jak i czarami. Pytam tu bo nie mam pojecia gdzie powinnienem .

Kuackillah
03-30-2013, 05:32 PM
jedy sbosob czitowania w tej grze o ile mozna to tak nazwac jest farmienie złota i pieczeci na niskim poziomie ELO co do kodow do wpisania ta sa 2 z dodatkow do h6 i było kilka eventowych na boostery

ps dla nowych graczy jak sie postaracie i poszukacie to wszystkie te eventowe kody sa na forum i zapewne zadzialaja na waszym koncie bo mozna wpisac je tylko raz na jedno konto

Dellesaen
03-31-2013, 01:23 AM
jedy sbosob czitowania w tej grze o ile mozna to tak nazwac jest farmienie złota i pieczeci na niskim poziomie ELO co do kodow do wpisania ta sa 2 z dodatkow do h6 i było kilka eventowych na boostery

ps dla nowych graczy jak sie postaracie i poszukacie to wszystkie te eventowe kody sa na forum i zapewne zadzialaja na waszym koncie bo mozna wpisac je tylko raz na jedno konto

Mam małą prośbę, bo wydaję się być zbyt ograniczony, jeśli chodzi o wyszukiwarkę forumową - byłbyś tak miły i zarzucił albo wynikiem wyszukiwania, albo tematami, w których te kody były zawarte? Dzięki wielkie. ;p

RAJSET
03-31-2013, 07:02 AM
Zachował może ktoś maila z kodem walentynkowym?

p.aqua
03-31-2013, 02:10 PM
@Dellesaen

kod na kartę obozowiska w wersji świątecznej: M3R1-XMAS-2YOU-FROM-D3VS

Nabu_87
03-31-2013, 05:06 PM
Zachował może ktoś maila z kodem walentynkowym?
Na walentynki nie było chyba żadnego kodu. Trzeba było zagrać, wygrać i wkleić screena na forum. Dostawało się za to 50 pieczęci.

Dellesaen
03-31-2013, 05:31 PM
@Dellesaen

kod na kartę obozowiska w wersji świątecznej: M3R1-XMAS-2YOU-FROM-D3VS

Ten akurat znam z kwasowej, wydawało mi się, że jeszcze jakieś inne były. (jak np. ten od wielkanocnego ravagera co niektórym działa a innym nie)

p.aqua
03-31-2013, 05:38 PM
z tego co się orientuję to z Wielkanocnym giftem to był żart

RAJSET
04-05-2013, 06:30 PM
Kupiłem przez net oba dodatki, sprzedawca przesłał mi zdjęcia kart, ale w obu dodatkach były karty z grafiką Ariany - czy spotkaliście się z czymś takim?

Kinio3
04-05-2013, 06:34 PM
Ja miałem tak samo. Chodź na pudełku jest napisane że w jednym powinna być Ariana a w drugim Crag. Ale dostałem dwie Ariany trudno sie mówi :(

p.aqua
04-08-2013, 11:31 AM
Jak wspomniałem wcześniej w tym w wątku, skontaktowałem się z Supportem. Chciałem, by do wersji elektronicznej obu DLC, kupionej bezpośrednio na Uplay, dosłali mi kody do Bohaterów. Po tygodniu dostałem odpowiedź, że nie mogą mi pomóc bo promocja skończyła się z dniem 11 stycznia 2013 roku. Ja kupiłem w lutym.

Mam w tym przypadku gorącą prośbę do tych, którzy kupili dodatki fizycznie w pudełku ze sklepu w ostatnim czasie (luty, marzec, kwiecień). Dajcie znać, czy kody umieszczone na kartce w pudełkach wciąż działają?

bcieslak
04-08-2013, 01:21 PM
Kupiłem dodatek z Arianą z miesiąc temu w empiku, kod działał bez problemu.

RAJSET
04-08-2013, 01:37 PM
A mi nie zadziałały :(

p.aqua
04-08-2013, 01:52 PM
Pokręcone to jakieś. Zamówiłbym DLC w prezencie urodzinowe dla kuzyna. On w DoC nie gra, więc bym kody wykorzystał. Upiekłbym dwie pieczenie na jednym ogniu. Tylko skoro jednym działa, a innym nie, to pewnie małe szanse na powodzeni e.

DjTechShadow
04-08-2013, 06:40 PM
Działają tylko do supportu trzeba napisać. Kolejny temat wałkowany x razy ale po co szukać, lepiej pojęczeć i założyć nowy temat ponieważ na pewno ja pierwszy wpadłem na to pytanie. Tak, dziś na pewno.

p.aqua
04-08-2013, 07:18 PM
A może tak grzeczniej DjTechCieniu? Czy ty czytasz cokolwiek co ludzie piszą, czy wklejasz ze schowka jakieś defaultowe odpowiedzi? Napisałem przecież trzy posty powyżej, że skontaktowałem się z Supportem i WCZORAJ dostałem odpowiedź, że okres promocyjny minął. Trwał do 11 stycznia. A skoro ja kupiłem w lutym to nie mogą mi pomóc. Inni potrafią normalnie coś napisać. Ty nie? Wiele z Twoich 729 odpowiedzi na tych forum było tego pokroju? Już Ci kilku forumowiczów radziło... nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie mów.

"Witaj p.aqua Dziękujemy za skontaktowanie się z działem Obsługi Klienta Might & Magic: Duel of Champions. Z przykrością muszę powiadomić Cię, że zakupiłeś DLC z kodami promocyjnymi po upływie daty ważności promocji, która zakończyła się w dniu 11 stycznia 2013 roku. W związku z powyższym nie możemy Ci w tej sprawie pomóc. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Pozdrawiam, <<TU IMIĘ> Obsługa Klienta Might & Magic: Duel of Champions"

DjTechShadow
04-08-2013, 07:31 PM
Przepraszam jest mi bardzo przykro :C

FuriouS-BarteS
04-08-2013, 08:06 PM
az ja tutaj poczulem te ironie -.-'

Lucjusz1963
04-08-2013, 08:18 PM
Ja miałem dokładnie jak napisał p.aqua. Też kupiłem cały zestaw Magic World z dodatkami. Dziś mi odpisali dokładnie to samo, że bardzo im przykro i że nie mogą pomóc. Szkoda tylko, że nigdzie nie można znaleźć informacji że promocja na kody już się skończyła.
Dziwne, że jednym support uwzględnia prośbę o kody a innym nie.

DjTechShadow
04-08-2013, 08:57 PM
Swoją drogą to chyba nie za bardzo jest zgodne z prawem, oferują towar, a nie wywiązują się z jego realizacji. Jeśli już to powinna być jakaś informacja na pudełkach, że dane kody od dnia xx nie są już akceptowane czy coś w ten deseń, sam kupiłem HVI głównie ze względu na kody, a później na to iż to nowa część Heroesów.

Lucjusz1963
04-11-2013, 10:44 AM
Support Ubisoft twierdzi że "promocja!!??" skończyła się 11 stycznia. Na prośbę o podanie gdzie jest informacja, że to promocja i że minął termin cały czas czekam na jednoznaczną odpowiedź (jak na razie to dostaję wymijające informacje)Dziwny ten bonus to tak jakby przykładowo: 25% gratisowego batonika zniknęło po jakiejś dacie. ;)

p.aqua
04-11-2013, 01:12 PM
Własnie wysłałem do Supportu zapytanie w tej sprawie:

Na forum rozgorzała dyskusja na temat niedziałających kodów promocyjnych zawartych w fizycznej (pudełkowej) wersji DLC do Heroes VI. Znam osobiście sporo osób, które kupiły pudełkowe DLC TYLKO w celach pozyskania kodów. Przez sprzedawcę byli informowani, że w pudełkach takie kody się znajdują. Znajdowały się, lecz nie działają. Proszę zatem o odpowiedź na dwa pytania:
1. Gdzie znajduje się oficjalna informacja handlowa, mówiąca o wygaśnięciu promocji 11 stycznia 2013?
2. W jaki sposób dokonać procedury reklamacyjnej, w przypadku, gdy klient kupił DLC ze względu na bonusowe kody i ich działających nie dostał?

Jak dostanę odpowiedź to się odezwę

Vorit
04-16-2013, 08:49 AM
Witam
W moim przypadku korespondencja z supportem Duel of Champions niestety zakończyła się stwierdzeniem (cytat):
"...
Niestety nie zajmujemy się sprawami dotyczącymi marketingu gry.

W związku z tym nie możemy zmieniać okresów ważności promocji i nie możemy Ci w tej sprawie pomóc.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za cierpliwość.
..."
Tak więc obawiam się że dostaniesz odpowiedź o podobnej treści.
Czy z taka sytuacją można jeszcze coś zrobić szczerze mówiąc nie wiem.
Ale z chęcią się dowiem :)

Kuackillah
04-16-2013, 09:27 AM
poczytajcie sobie moze temat od NISVa w tej sprawie i skonczie zakładac te durne tematy juz
opcja szukaj was az tak bardzo boli
http://forums.ubi.com/showthread.php/765283-Informacja-o-promocji-Heroes-VI-DLC
zamykam to

p.aqua
04-16-2013, 09:56 AM
@Vorit
Ja dostałem inną odpowiedź, ale równie nic nie wnoszącą. Nie jest osoba z supportu w stanie poinformować mnie gdzie jest informacja handlowa o terminie trwania promocji. Na cóż...

@Kuackillah
Słabo zamknąłeś skoro otworzyłem. Ten "durny" temat został założony 17 dni temu, a linkujesz mnie do informacji z wczoraj. W tym "durnym" temacie jest prawie 40 odpowiedzi. Przyznam, że wypowiedź nr 37 jest najmniej "durna".

Swoją drogą znamienne jest to, że Nisevaros wczoraj zamieścił oficjalny komunikat. Widać Support dostał za dużo pytań.

Lucjusz1963
04-17-2013, 09:17 PM
@Kuackillah
Może mi wyjaśnisz jak ponad dwa tygodnie temu miałem znaleźć poprzez tak przez Ciebie zachwalaną opcję szukaj informację z 15 kwietnia. Jasnowidzem nie jestem. Dochodzenie prawdy nazywasz durnym tematem.

@ p.aqua - chciałeś chyba powiedzieć, że wypowiedź 37 jest najbardziej durna.

Moim zdaniem, takie postępowanie z bonusem (którego nie ma) oferowanym z dodatkiem, możne być podstawą do reklamowania zakupu i żądania zwrotu pieniędzy za zakupiony towar na podstawie niezgodności towaru z ofertą (Ustawa o rękojmi).

Kuackillah
04-17-2013, 09:38 PM
bardzo prosto czytałem juz gdzies o tym a wpisujac w szukaj znalazlem tez info na forum

Lucjusz1963
04-17-2013, 10:07 PM
@Kuackillah
W takim razie bądź łaskaw nas niekumatych oświecić i podać tego linka do tego info na forum. Ale nie czyjś post typu "słyszałem, że ponoć kody są nieaktualne itp. itd.". Jeśli ktoś organizuje promocję to powinien być oficjalnie ogłoszony i ogólnie dostępny regulamin promocji, a przynajmniej na oficjalnej stronie tego kto organizuje "promocję". Musisz przyznać, że forum to raczej nie jest miejsce gdzie klient szuka informacji o promocji. I tylko o to mi chodziło. O brak rzetelnej informacji.

Nisevaros
04-18-2013, 10:06 AM
Informację o nieaktualnej już promocji specjalnej znajdziecie TUTAJ (http://forums.ubi.com/showthread.php/765283-Informacja-o-promocji-Heroes-VI-DLC). W związku z tym, że promocja ta jest już nieaktualna, a ten wątek może jedynie powodować występowanie kłótni na forum - zostaje on zamknięty.

Bardzo dziękuję za zrozumienie.