PDA

View Full Version : pytanie nooba o turniej

TamudzinPL
03-29-2013, 07:57 PM
Jak można grać w trybie turniejowym ?Mam bilety na turniej, ale w grze moge wybrac tylko pojedynek, trening i kampanie. Narazie mam 6 lvl, moze to ma wplyw na to, ze nie mam aktywnej opcji turnieju. Jeszcze mam jedno pytanko dotyczace kampani, skonczylem misje w kampani i niemam zadnych innych do wyboru. Ostatnia misja z kampani polegala na walce z orkami, ktore oblegaja jakies miasto

DjTechShadow
03-29-2013, 08:27 PM
SZUKAJ SZUKAJ SZUKAJ SZUKAJ pytania wałkowane x razy i x udzielonych na nie odpowiedzi.

dkmaster88
03-29-2013, 09:02 PM
DJ zamiast qur***** pieprz***** 3po3 to bys pomogl ludziom. tak dobrze znasz sie w tresci tego forum ze wiesz ze ludzie wszystko znajda tutaj? kazda odpowiedz na kazde pytanie?

zamiast tylko spamowac
SZUKAJ SZUKAJ SZUKAJ SZUKAJ to bys moze tez ruszyl 4 LITERY i przynajmniej link wrzucil. kazdy twoj post jaki widzialem gdy czlowiek pyta o cos uzywasz 1 slowa.... zgadnijcie jakiego...

JACKPOT !!! zgadza sie to slowo to " SZUKAJ " naprawde czlowieku. ogarnij sie bo ciezko z takimi ludzmi jak ty sie dogadac. pomysl nastepnym razem co piszesz.

podpowiedz: zamiast pisac "szukaj" lepiej nic nie pisz... oszczedzisz ludziom nerwow

DjTechShadow
03-29-2013, 09:07 PM
ty się lepiej ogarnij i się tak nie emocjonuj :) Nie będę pomagał leniom, skoro im się nie chce to czego ma mi się chcieć :)? Zwłaszcza, że nawet regulamin forum o tym mówi, by nie zakładać tematów, na które są już udzielone odpowiedzi, ale lepiej się kłócić, bluzgać i pomstować niż przyznać rację, takie są zasady czy ci się to podoba czy nie i trochę mniej emocji bo jak by nie było to tylko gra i mojej winy w tym żadnej, że większości nie chce się przestrzegać regulaminu forum. Kiedyś były za to bany, widać może najwyższa pora powrócić do tej praktyki.
P.s Wesołych świąt :D
P.s.2. Sam się zastanów co piszesz i JAK piszesz :]

dkmaster88
03-29-2013, 09:12 PM
P.s Wesołych świąt
i wzajemnie :P

w kwestii emocji fakt troche moglo mnie poniesc :P co nie zmienia faktu ze nagminnie uzywasz "wyszukanego" slowa ^^ czy nie lzej bylo by sie wogole nie odzywac? nie odpowiadac na glupie pytania? skoro bylo juz powielane wystarczylo to olac i juz. w koncu sam by sie czlek pofatygowal :P

pytanie kluczowe : kto w dzisiejszych czasach czyta reg forum? -.-' dopiero gdy zalapie warna etc

DjTechShadow
03-29-2013, 09:15 PM
Ale po co czytać jak takie zasady obowiązują na każdym forum? Tak samo definiuje to netykieta, robi się po prostu zamieszanie jak kiedyś było z gimbusami jak dostawali neostradę na komunię. Poza tym pisząc "szukaj" uświadamiasz userowi, że takie pytanie już padło i zapewne jest już udzielona na nie odpowiedź. Pozostawiając bez odpowiedzi gość czuje się po prostu zlany, więc na złe to nie wychodzi:)

dkmaster88
03-29-2013, 09:18 PM
i powstaje rage... z dziecmiNEO sie zgadzam...ok skonczmy gadke w pokoju bo sie lekki spam robi :P nie zainteresowany poszuka sobie odpowiedzi na swoje pytania.

DJ tylko bez szalu... CAPS i zlosc nic nie pomoze. wystarczy zdanie " uzyj opcji szukaj"...

Kuackillah
03-29-2013, 09:22 PM
opcja szukaj ich boli strasznie ale najlepsze ze czasem jest taki sam temat jeden pod drugim hehe jak to było z turniejem szwajcarskim i pytali o pakiet emilio nawet nie chce im sie czytac a nastepna sprawa ze nawet nie odkryli w grze zakładki 'osiągnięcia' hehe

DjTechShadow
03-29-2013, 09:23 PM
Mnie to nie denerwuje, po prostu użyłem wykrzyknienia dla podkreślenia :)

dkmaster88
03-29-2013, 09:26 PM
nastepna sprawa ze nawet nie odkryli w grze zakładki 'osiągnięcia' hehe

no tu juz rozwaliles caly system ^^ moze ktos by sie pofatygowal i zrobil temat z filmem/prezentacja/screenshotami z pelnym tutorialem co i jak :P i tylko ctrl+c ctrl+v przy kazdym idiotycznym pytaniu

DjTechShadow
03-29-2013, 09:30 PM
To nic nie da, nie będzie im się chciało oglądać :)

dkmaster88
03-29-2013, 09:32 PM
no to w takim razie pozostaje jedynie : SZUKAJ SZUKAJ SZUKAJ xD