PDA

View Full Version : Premium Tournament - Regulamin turnieju

DanielKurzempa
03-29-2013, 01:12 PM
http://clip2net.com/clip/m127082/1364558065-b941a-1409kb.png

Regulamin turnieju:
1. W turnieju można używać tylko kart premium.
2. W turnieju, kiedy przeciwnik użyje niedozwolonych kart wystarczy zrobić “Print Screen” i zamieścić go na forum w stosownym temacie.
3. Walka z przeciwnikiem odbywać się będzie w systemie BO3.
4. Za każdy wygrany pojedynek przyznawany jest jeden punkt.
5. Punkty przyznawane są dopiero po okazaniu dowodu, którym jest zrzut ekranu z tabelą z statystykami zakończonego pojedynku.
6. Pierwszym etapem turnieju będzie faza grupowa w 8 grupch których nazwy będą literami alfabetu od A do H.
7. Podział na grupy będzie wyglądał na podobnej zasadzie, co mistrzostwa świata w piłce nożnej:
- wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni na koszyki
- ilość koszyków jest równa ilość wszystkich uczestników podzielonej przez 8
- ilość osób w jednym koszyku jest równa 8
- w pierwszym koszyku będą znajdować się gracze z najwyższym ELO
- w kolejnych koszykach znajdować się będą kolejni gracze według ELO
- do każdej grupy zostanie przydzielona jedna osoba z każdego koszyka
8. Kolejnym etapem turnieju będzie faza pucharowa, do której awansują 2 graczy z każdej grupy, którzy maja największą liczbę zwycięstw.
9. Jeśli kilku graczy będzie miało taka sama liczbę zwycięstw to o awansie decyduje liczba pozostałych punktów życia ze wszystkich walk. Jeśli kilka osób będzie miało taka sama liczbę pozostałych punktów życia o awansie będzie decydować ELO.
10. Więcej informacji na temat fazy pucharowej zostanie ogłoszone w trakcie trwania fazy grupowej.
11. Finał turnieju będzie wyglądać następująco: Utworzona zostanie grupa finałowa składająca się z 4 osób wybranych przez faze pucharową plus jeden osoba, którą można nazwać szczęśliwym przegranym. Lucky loser jest osoba, która nie znalazła się w 4, ale uzyskać największą liczbę zwycięstw w całym turnieju.

Ważne terminy:
1. 31 marca o 20 koniec rejestracji do Turnieju.
2. 01 kwietnia początek fazy grupowej.
3. 07 kwietnia koniec fazy grupowej.
4. 07 kwietnia ogłoszenie innych terminów turnieju.

Rejestracja do turniejów w tym temacie:
http://forums.ubi.com/showthread.php/758468-Premium-Tournament-Registration-and-Rules

Jeszcze raz proszę wszystkich uczestników o dodania mnie do znajomych w grze. To pomoże mi sprawdzić wasze ELO.

DjTechShadow
03-29-2013, 04:12 PM
Wpisałem się na listę, mam nadzieję, że ten temat będzie aktualizowany na bieżąco, gdyż nie mam czasu śledzić dwóch for.

Kuackillah
03-29-2013, 04:34 PM
takze wpisałem sie na liste na angielskim forum lecz chciałbym potwierdzic jeszcze raz tutaj