PDA

View Full Version : Czwartkowy Pojedynek Kombosów - Wild Spirits Ravage

Nisevaros
03-28-2013, 02:04 PM
Drodzy Czempioni,

W tym tygodniu przedstawiamy specjalne combo w Pojedynku Kombosów - specjalne ze względu na fakt, iż wykorzystuje ono pasywne wydarzenia jako główne karty. Zostało ono przesłane przez gracza Hantzz i może być stosowane ze wszystkimi taliami specjalizującymi się w osłabiających lub wzmacniających pasywnych wydarzeniach (jak właśnie Tydzień Dzikich Dusz).

To przykładowe combo zostało nazwane Wild Spirits Ravage i wykorzystuje ono 4 Tygodnie Dzikich Dusz i jeden lub więcej Klasztor Helexii, które pozwalają zmienić kolejność wydarzeń na taką, która jest w danej chwili bardziej korzystna.

Sposób wykonania:
Jeśli macie 4 pasywne wydarzenia w swojej talii i chcecie, aby były one aktywne na Polu Bitwy, zagrajcie po prostu Klasztor Helexii, aby otrzymać szansę na dobranie właściwych kart.

Poniżej przedstawiamy sposób, w jaki Hantzz używa tego combo w talii Sanktuarium z magicznymi stworzeniami:

http://www.youtube.com/watch?v=05XFxMslpp0&feature=youtu.be

DjTechShadow
03-28-2013, 03:19 PM
Bez rewelacji.

Przemysek88
03-28-2013, 04:45 PM
+1 mi się bardzo podoba, ciekawy jestem kiedy go zobaczę w grze.

rara88
03-28-2013, 05:25 PM
Taki sobie, za dużo zależy od szczęścia, bo równie dobrze mogło się wylosować na coś bezużytecznego ;) Wydaje mi się, że w większości talii Świątyni raczej nie ma miejsca na tą karte.