PDA

View Full Version : Przerwa techniczna - 26.03.2013

Nisevaros
03-26-2013, 12:14 PM
Drodzy Czempioni,

W ostatnich dniach mogliście doświadczyć kilku błędów i problemów z prawidłowym działaniem gry. W związku z tym wprowadzimy dziś małą poprawkę do gry podczas jednogodzinnej przerwy w działaniu serwerów.

Oto te kwestie, które ulegną zmianie:

Poprawa logów serwera
Hotseat mode usunięty z wersji LIVE (błąd z testową kartą Robin of the Waterpool)
Dzienne raporty poprawione, aby uniknąć problemów z serwerem
Poprawa lokalnych kodów dla iPad/PC (błędny język informacji w najnowszych wiadomościach)
.

Przerwa konserwacyjna rozpocznie się o godzinie o godzinie 15:00 i potrwa do godziny 16:00.
Dodatkowo każdy z graczy otrzyma 75 Pieczęci oraz 5 biletów turniejowych jako rekompensatę za stracony czas, gdy serwery gdy były niedostępne.

http://static2.cdn.ubi.com/MM-DOC/tickets_gift.png

Powodzenia na Polu Bitwy!

Z wyrazami szacunku,
Zespół Duel of Champions

bcieslak
03-26-2013, 12:46 PM
lubię to :)

dkmaster88
03-26-2013, 01:22 PM
ucieszyl bym sie z kilku boosterkow zamiast 75 pieczeci ale i tak nie jest zle. a co? polak ponazekac potrafi ^^ ucieszyla mnie informacja o darmowych biletach turniejowych :) tu wielki plus dla UBI

DanielKurzempa
03-26-2013, 03:28 PM
A ja się ciesze że dali bilety bo w końcu to je ludzie stracili a nie jakieś bosterki.

dkmaster88
03-26-2013, 03:43 PM
wiesz... nie kazdy kto zaczyna ma wszystkie karty i boosterki by sie przydaly. a bilety swoja droga. tez sie z tego powodu bardzo ciesze gdyz jest to dla mnie jedna z kilku opcji sprawdzenia sie i zdobycia kart z dodatku

DjTechShadow
03-26-2013, 03:45 PM
To było do przewidzenia, że będzie jakaś rekompensata - jeszcze nigdy się inaczej nie zdarzyło. Oczywiście sprawa jest godna pochwały.

Przemysek88
03-26-2013, 03:53 PM
Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę albo powie że mam racje, ale z tego co pamiętam to dopiero druga tak sytuacja (w sensie usterka) więc chyba nie jest tak źle a co do rekompensaty wydaje mi się adekwatna ludzie stracili kupony wiec kupny dostają. Ciekaw jestem co się spitoli następnym razem i co wtedy będzie rekompensatą.

Kuackillah
03-26-2013, 04:21 PM
tez mi sie wydaje ze to taka druga powazniejsza usterka, lecz jezeli chodzi u support to działa ładnie i be zażutu dajac rekompensaty jak i okazjonalny kody jestem zadowolony, nie wszyscy producenci gier onlina czy przegladarkowych działaja w ten sposob powinni sie uczyc ;)

SoulOfRonin
03-26-2013, 06:25 PM
Ktos mi wyjaśni dlaczego po tej dzisiejszej "przerwie techniccznej" musze pobierac człą aktualizację od nowa ? mimo że grałem na 25 minut przed wyłaączeniem serverów

DjTechShadow
03-26-2013, 06:34 PM
Pewnie została poprawiona przez to stabilność programu, jakiś powód na pewno był, na darmo swoich serów ubi by nie obciążało i generowało bezsensownego ruchu.

Urthel
03-26-2013, 07:40 PM
Żebyś się nie zdziwił :D

DjTechShadow
03-26-2013, 07:47 PM
Nie dziwię się, usterki przez błąd samej gry dawno u siebie nie widziałem.