PDA

View Full Version : Nowa wersja gry - 21.03.2013

Nisevaros
03-18-2013, 04:14 PM
Drodzy Czempioni,

Czy oczekujecie na nowe, tzw. turnieje w systemie szwajcarskim?

Pojawią się one jeszcze w tym tygodniu, a wraz z nimi kilka innych nowości:

- Turnieje generowane przez graczy - gracze będą mogli teraz tworzyć własne turnieje, prywatne lub publiczne, wybierać do 7 rywali i konkurować z nimi w epickich bitwach.
- Osłabiliśmy także kartę Więzienie, aby zmienić obecny stan w grze i pozwolić graczom jeszcze bardziej cieszyć się z zabawy na Polach Bitew!

Pełna informacja o aktualizacji wraz z innymi niespodziankami zostanie udostępniona już wkrótce!

Do zobaczenia na Polu Bitwy!

Uaktualnienie: 20.03.2013: (zmiana odnośnie karty Więzienie)
---------------------------------------------
Pełna informacja o aktualizacji:
---------------------------------------------

Funkcje:

[Turnieje w systemie szwajcarskim]

Skorzystaj z kuponów i weź udział w nowym turnieju w tzw. systemie szwajcarskim! Zmierz się z 7 przeciwnikami podczas 3 rund, na które składają się ograniczone czasowo pojedynki - za zajęcie 1 lub 2 miejsca można zdobyć pakiet Powstanie Pustki. Nawet jeśli nie wygrasz, nadal będziesz na liście Emilia, który przydziela Nagrodę Szczęściarza!

[5 biletów turniejowych dla każdego]
Chcemy, abyście mieli szansę przetestowania naszych nowych turniejów, dlatego przekazujemy każdemu 5 biletów!

[Niestandardowe Turnieje Szwajcarskie – wersja początkowa]
Chcesz się zmierzyć z przyjaciółmi? Stwórz własny turniej w systemie szwajcarskim i zaproś swoich przyjaciół do niego! Uczyń go prywatnym lub publicznym. W przyszłości będzie dostępnych jeszcze więcej opcji konfiguracyjnych.

Turnieje dzienne, od teraz nazywane Jackpot, będą rozgrywane naprzemiennie w dwudniowych cyklach z turniejem szwajcarskim.

Inne zmiany oraz poprawki:

Więzienie: Wymaga 5 punktów Zasobów i 5 Przeznaczenia, aby zagrać. Teraz to karta unikatowa.
[Technologiczne] Wprowadzenie Awesomium, technologii mapowania 3D, pozwalającej wyświetlać strony jako obiekty 3D w kliencie: lepsza wydajność na słabszych komputerach
Poprawa gestów dotykowych i zarządzania wprowadzaniem
[iPad] Dodanie nowych elementów jak uplay id
[PC] Wyświetlanie przybliżenia grafik: grafiki bez statystyk będą wyświetlane po przybliżeniu karty przez naciśnięcie środkowego klawisza myszki, klawisza kółka myszki służącego do przewijania.

Naprawiliśmy także następujące błędy:

[naprawiono] Drzewo Prawdy nie usuwa efektów niektórych kart łutu szczęścia
[naprawiono] Po zagraniu Skoku w czasie, w czasie drugiej tury, naciśnięcie klawisza Enter kończy turę
[naprawiono] Liczba Surowców nie wzrasta po użyciu Skoku w czasie
[naprawiono] Dobranie karty po użyciu Skoku w czasie nie kosztuje Surowców
[naprawiono] Informacje o liczbie wydarzeń, Sanktuarium oraz liście wydarzeń nie są aktualne na stronie pomocy
[naprawiono] Filtr wykorzystywany podczas budowania Talii w Kolekcji jest nadal aktywny w Piekielnej Otchłani
[naprawiono] Niewłaściwa liczba kart wydarzeń w powiadomieniu o błędzie we włoskiej wersji językowej
[naprawiono] Przyciski pomijające przerywnik filmowy w Kampanii działają w sposób odwrócony
[naprawiono] Karta użyta jako ostatnia przez przeciwnika pojawia się nad Ekranem wyników
[naprawiono] Nie działa kliknięcie myszką w Kolekcji oraz Piekielnej Otchłani, jeśli czat w grze pozostał otwarty
[naprawiono] Nieprawidłowa wiadomość o błędzie podczas aktualizacji w wersji iPad
[naprawiono] Różnice między opisem talii w Sklepie, a faktyczną zawartością trzech podstawowych talii początkowych
[naprawiono] Niektóre karty nie są wyświetlane równocześnie z innymi w Kolekcji
[naprawiono] Alternatywna karta Świąteczna nie ma żadnej wartości w Piekielnej Otchłani
[naprawiono] Pasmo zwycięstw nie było aktualizowane na tablicy wyników Dziennego Turnieju
[naprawiono] Brak wizualizacji odnośnie tego, które stworzenia nie mogą atakować po zagraniu Sali Wyzwań
[naprawiono] Awaria gry po zagraniu mrocznego odbicia Goblina Czarnej Czaszki w miejscu, gdzie nie ma sąsiadujących stworzeń
[naprawiono] Stworzenia nie są wyszarzane po zagraniu Lawiny
[naprawiono] Skradzione zaklęcie Cyklon nie zadaje 1 punktu obrażeń
[naprawiono] Karty wydarzeń nakładają się na Pole Bitwy
[naprawiono] Ekran nagród pojawia się zbyt szybko, kiedy przegrywasz
[naprawiono] Efekt Lodowego Dotyku był usuwany, gdy źródło efektu zostało zabite
[naprawiono] Talia znika z listy talii po dodaniu przecinka do nazwy
Gra może teraz zakończyć się remisem
Lista zdolności stworzeń jest teraz dostępna na iPadzie (Strona pomocy)
Wiele problemów z desynchronizacją
Wiele poprawek na stronie sklepu oraz Wsparcia

[B]
UWAGA! Aktualizacja gry do nowej wersji będzie miała miejsce 21.03.2013. W związku z tym o godzinie 17:00 rozpocznie się przerwa konserwacyjna, która potrwa około dwie godziny. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie!

PROCES AKTUALIZACJI GRY ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY - DO ZOBACZENIA NA POLU BITWY!

[I]Uaktualnienie: 22.03.2013:

Po aktualizacji mogą występować pewne problemy z zakupami w grze w wersji na iPad. Bardzo prosimy, aby nie kupować tego samego przedmiotu dwa razy, otrzymacie tylko jeden przedmiot. Powinno to zostać naprawione w ciągu kilku dni. Zapewniamy, że żaden z graczy nie utraci żadnych pieniędzy lub Pieczęci w związku z występowaniem tego błędu.
W związku z przedłużeniem czasu aktualizacji przedłużyliśmy o jeden dzień pierwszy cykl Turniejów Szwajcarskich, aby każdy z graczy mógł przetestować te nowości.
Także przez jeden tydzień za każdą kartę Więzienie poświęconą w Piekielnej Otchłani otrzymacie 6000 złota!

http://static2.cdn.ubi.com/MM-DOC/swiss_ghoul.png

DanielKurzempa
03-18-2013, 05:35 PM
- Turnieje generowane przez graczy - gracze będą mogli teraz tworzyć własne turnieje, prywatne lub publiczne, wybierać do 7 rywali i konkurować z nimi w epickich bitwach
Czyli będzie lista wszystkich rozpoczętych turniejów i będzie można wybrać do jakiego chce się dołączyć?
Czy osoba zakładająca turniej będzie mogła decydować kto w nim będzie i np. usunąć niechcianych graczy?
Czy będą jakieś nagrody w takich turniejach?

PS. Czy będzie dostępna alternatywna wersja ghula z powyższym obrazkiem? Bo to by była nie lada gratka zwłaszcza dla niektórych narodowości :)

DjTechShadow
03-18-2013, 10:36 PM
W końcu ! Może wrócę do bardziej aktywnej gry, a teraz i tak bardziej czekam na Might & Magic: Heroes Online :)

C4r-n4ge
03-19-2013, 12:41 AM
Czy osoba zakładająca turniej będzie mogła decydować kto w nim będzie i np. usunąć niechcianych graczy?

Nie sądzę by była taka możliwość - tym bardziej jeśli w takich turniejach będą nagrody (np. dajesz jako główną nagrodę jedną z Twoich kart). Wówczas ograniczanie grona zawodników startujących w nim lub usuwanie tych których się nie chce doprowadziłoby do nadużyć. Jakich? To oczywiste - stwarzałoby możliwość obejścia braku wymiany kart. Umawiasz się z kilkoma znajomymi których wybierasz do swego turnieju kto wygrywa w danym turnieju, następnie "wygrany" zakłada swój turniej i umawiacie się że Ty wygrywasz umówioną kartę itd.

Nisevaros
03-19-2013, 05:13 PM
*Lista informacji o aktualizacji została zaktualizowana.*

Wszystkich zainteresowanych szczegółami aktualizacji zapraszam do zapoznania się z informacjami powyżej. :)

DjTechShadow
03-19-2013, 05:29 PM
Zmiany napawają optymizmem.

C4r-n4ge
03-19-2013, 07:34 PM
Gra może teraz zakończyć się remisem

Mnie interesuje szczególnie ta kwestia. Prosiłbym o rozwinięcie - w jaki sposób, poprzez zagranie jakich kart gra może zakończyć się remisem?

Kuackillah
03-19-2013, 08:08 PM
chyba chodzi o zagranie pao ze stanem twojego hp 1 i przeciwnika hp 3

C4r-n4ge
03-19-2013, 08:16 PM
Chodzi Ci o Dark Asassina? - to całkiem możliwe, ale istnieją też inne sytuacje kiedy równocześnie można sprowadzić obu graczy do tej samej liczby życia na minusie (np. poprzez zagranie Wieży). Mnie interesuje jakie są obecnie wszystkie możliwe sytuacje w których można zremisować?

Kuackillah
03-19-2013, 08:45 PM
oj tak sory z da mi sie pomieszało hehe

Muerte79
03-20-2013, 12:01 AM
No i ulubiona karta Więzienie poszła się j..... Nerfić ją po raz kolejny, głowa boli. Na pewno nie wróce do aktywniejszej gry.

Nisevaros
03-20-2013, 04:49 PM
Mnie interesuje szczególnie ta kwestia. Prosiłbym o rozwinięcie - w jaki sposób, poprzez zagranie jakich kart gra może zakończyć się remisem?

Dobry przykładem jest tutaj sytuacja, w której obaj gracze nie mają już kart, a jeden z nich wykorzystuje kartę Świętowanie.
Oczywiście można wymienić kilka innych przykładów, ale ogólnie to jest zasada "działania" remisów.

Nisevaros
03-21-2013, 02:33 PM
UWAGA! Aktualizacja gry do nowej wersji zostanie przeprowadzona dziś wieczorem. W związku z tym o godzinie 17:00 rozpocznie się przerwa techniczna, która potrwa około dwie godziny. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie!

lukasxxz
03-21-2013, 07:03 PM
[Turnieje w systemie szwajcarskim]

Skorzystaj z kuponów i weź udział w nowym turnieju w tzw. systemie szwajcarskim! [...]

[5 biletów turniejowych dla każdego]
Chcemy, abyście mieli szansę przetestowania naszych nowych turniejów, dlatego przekazujemy każdemu 5 biletów!

Te kupony/bilety będą za pieczęcie?

matinems
03-21-2013, 07:22 PM
Czy Tylko mi po tej aktualizacji gra nie działa ? ; 3

Elyos1
03-21-2013, 07:26 PM
mi pokazuje się info że mam niezaktualizowaną gierkę
widzę że trzeba czekać aż będzie pisać że servery są wolne

tomdemach
03-21-2013, 07:31 PM
mam to sami po sciagnieciu nowej aktualicacji nie moge grac pisze mi ze nie mam zaktualizowanej gry ....
Co robic ??

Ryz73654
03-21-2013, 07:40 PM
Ja miałem identyczny problem. Odinstalowałem i pobrałem klienta ponownie. Teraz informuje, że nie może połączyć się z serwerem.
Jest ktoś komu działa?

DjTechShadow
03-21-2013, 07:42 PM
Wszędzie tak samo, nie ma co panikować tylko czekać pozostaje na informacje.

C4r-n4ge
03-21-2013, 07:45 PM
Niestety - u mnie dokładnie to samo... Ściągnąłem całą aktualizację ale przy próbie zalogowania pojawia się komunikat że mam niezaktualizowaną wersję gry...

Elyos1
03-21-2013, 07:45 PM
jak myślicie? będą prezenty za godzinę czekania? albo i dłużej ^^

Woderski
03-21-2013, 07:50 PM
siwizny sie nabawiasz w prezencie ;D

Ravenlord91
03-21-2013, 08:03 PM
fajnie jak by bilet kosztował np 10 pieczęci no maksymalnie 20.
wtedy co poziom można by kupić 5-10 biletów.
inaczej to znając polskie warunki nikt nie będzie grał w tych turniejach bo lepiej kupować sobie zestawy
w których mamy dużo ilość "pewnych" kart. no chyba że ma się duży poziom 50+ i nie ma takiego parcia na karty.
pozatym zobaczymy czy Jackpot co dwa dni to dobre rozwiązanie, czuje tutaj spory nacisk na kupowanie pieczęci
aby gra lepiej zarabiała, kosztem graczy bo pieczęcie to rarytas a Jackpot co dwa dni zamiast codziennie hmm zobaczymy..

bcieslak
03-21-2013, 08:24 PM
No świetna pora na aktualizację - akurat jak ludzie wracają ze szkoły/pracy to wy wyłączacie serwery na 2 godziny, które do tego trwają już 3 i pół... Brawo.

mario_450
03-21-2013, 08:32 PM
czy to dzisiaj ruszy???

dkmaster88
03-21-2013, 08:38 PM
dobre pytanko. rozumiem obsuwy roznego rodzaju... to nie pasuje a tamto sie gryzie z czyms.

tak czy inaczej wypadalo by podac jakies info co i jak

DjTechShadow
03-21-2013, 08:41 PM
Bo o tym na pewno teraz każdy myśli :)

dkmaster88
03-21-2013, 08:43 PM
mimo tego ze jutro rano do pracy ide zagral bym jeszcze kilka dueli ;p wiadomo . cos nowego jest wprowadzane tym bardziej czlowiek tego oczekuje. ale prawie 2h opoznienia bez zadnego info to juz przesada

Kanibalos2
03-21-2013, 08:45 PM
Ehh... niby sciąga aktualizacje i nadal gra nie działa chyba sobie dam spokój z tym i jutro spróbuje.

DjTechShadow
03-21-2013, 08:45 PM
Niech każdy nie zapomina, że to jest BETA, wymagacie nie wiadomo czego, przecież twórcy nie zrobili tego specjalnie -_-

dkmaster88
03-21-2013, 08:51 PM
wiadomo. beta to beta. gramy jedynie dzieki dobremu sercu UBI. co nie zmienia faktu, ze jesli przez X godzin nie ma zadnego odezwu odnosnie updatu podczas bety to moze to zrazic do gry ludzi, ktorzy by chcieli w przyszlosci zagrac w wersji LIVE.

no ale niestety juz kiedys tak bywalo. w sumie ciekawie by bylo jakis boosterek w ramach rekompensaty dostac.

remix tekstu z reklamy: ubi tak to lubi :D

Kinio3
03-21-2013, 08:51 PM
Na twiterze napisano: RT @DoCServerStatus: Maintenance takes a little longer than expected, we are working on it, stay tuned and thanks for your understanding!
Nie pozostaje nic innego jak czekać.

Kuackillah
03-21-2013, 08:52 PM
Niech każdy nie zapomina, że to jest BETA, wymagacie nie wiadomo czego, przecież twórcy nie zrobili tego specjalnie -_-

dokładnie Dj ma racje jeszcze masa rzeczy moze sie zwalic, ale grunt to ponarzekac

Ravenlord91
03-21-2013, 08:57 PM
Nie mam nic do opóżnienia bo zawsze się zdarzają ale zgadzam się z przedmówcami że jakieś info powinno być.

dokładnie Dj ma racje jeszcze masa rzeczy moze sie zwalic, ale grunt to ponarzekac

Gdyby nikt niczego nie wymagał to żyli byśmy dalej w jaskiniach.

DjTechShadow
03-21-2013, 09:00 PM
Cóż za porównanie, co ma czyjaś inwencja twórcza do oczekiwania na coś co i tak dostaniesz za darmo? To ma tyle co piernik do wiatraka.

Ryz73654
03-21-2013, 09:04 PM
U mnie dalej to samo. Rozumiem że u was też. Chyba dzisiaj nie ruszy.

C4r-n4ge
03-21-2013, 09:08 PM
Z tego co wiem to od końca zeszłego roku - po wydaniu Void Rising Duels oficjalnie wyszedł z fazy Beta. Na stronie startowej też usunięto wówczas to oznaczenie.

Ravenlord91
03-21-2013, 09:12 PM
@DjTechShadow jakiś pospinany jesteś wyluzuj poślady bo żądamy Info na temat aktualizacji a ty bronisz tej gry jakby ci płacili za to:)
@Kinio3 no wkońcu jeden z nielicznych pożytecznych postów w tym wątku który się na coś przydał dzięki za info

kiler262
03-21-2013, 09:14 PM
to ciekawe carnage, bo jedno z powiadomień z dziś brzmi, cytuję:''WELCOME TO THE OPEN BETA OF DUEL OF CHAMPIONS'' ^^ mogliby się zdecydować ;p

i nie zarzucam ci kłamu, nic z tych rzeczy, po prostu mówię co widzę

Bazaltovy
03-21-2013, 09:17 PM
Może broni jej, bo po prostu ją lubi?
Ja też będę bronił - łatka jest duża, ważna dla mety, etc. Jeśli potrzeba więcej czasu na implementację - ja im ten czas daję. Można robić inne rzeczy niż grać w DoCa. :)
Ah, i z tego, co wiem, C4r-n4ge ma rację - wraz z wyjściem Powstania Pustki gra wyszła z fazy beta... co nie zmienia faktu, że wciąż stale się rozwija.

EDIT:

to ciekawe carnage, bo jedno z powiadomień z dziś brzmi, cytuję:''WELCOME TO THE OPEN BETA OF DUEL OF CHAMPIONS'' ^^ mogliby się zdecydować ;p

i nie zarzucam ci kłamu, nic z tych rzeczy, po prostu mówię co widzę

To powiadomienie nie jest z dziś! Otwarta beta wyszła bodajże we wrześniu 2012!

DjTechShadow
03-21-2013, 09:32 PM
Reven: nie jestem twoim kolegą byś pisał do mnie takim tonem, trochę kultury jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziło, napisałeś dwie niezwiązane ze sobą rzeczy co skomentowałem, proste.

Ravenlord91
03-21-2013, 09:42 PM
Przepraszam, nie chciałem nikogo urazić
chyba dzisiaj nie wypróbuje nowego turnieju ale nic Czekam do 24:00 :)

DanielKurzempa
03-21-2013, 10:05 PM
Ale mnie to wszystko bawi bo przy każdej większej aktualizacji jest obsuwa więc czemu myśleliście że tym razem będzie inaczej.
Na pocieszenie powiem wam że nie tylko UBI tak ma i to zjawisko też występuje w innych darmowych grach online.

Kinio3
03-21-2013, 10:07 PM
Koniec gadania czas pograć :P

IronWom4n
03-21-2013, 10:16 PM
w każdej grze jest to samo, przykłady: starcraft 2, league of legends, diablo 3. Co patcha coś się psuje, gorzej jak by wszystko działało, wtedy byśmy się martwili.

C4r-n4ge
03-21-2013, 10:19 PM
A niech mnie...!!! Jakie to wszystkie piękne jest po patchu ... :p I te nowe achievki...

Urthel
03-21-2013, 10:29 PM
Widzę że naprawili wyświetlanie sklepu na niższych rozdzielczościach, ceny ticketów są za wysokie zdecydowanie. Co mnie boli najbardziej przecena voidboxa o 200 seali kiedy kupiłem jeden 4 dni temu :( jest mi smutno z powodu straconych 200 seali zwłaszcza że absolutnie nic fajnego tam nie znalazłem. I na 10 paczek nie dostałem tam niemalże nic ciekawego z rarów dostałem 3 spelle raczej mało użyteczne i 3 cosmici oraz 3 towery z innych kart wcale nie lepiej;/

C4r-n4ge
03-21-2013, 10:32 PM
Spójrz lepiej na cenę biletów na nowy rodzaj turniejów - jest w pieczęciach - 6 biletów kosztuje 275 pieczęci... To jakiś koszmarny żart - w tych turniejach prawie nikt nie będzie grywał...

Urthel
03-21-2013, 10:46 PM
Napisałem że ceny są za wysokie ale smutno mi że straciłem nadaremno 200 seali :(:(:(:(:(:(. Co do turniejów to zrozumieją jak nikt nie będzie ich grał. Ja nie mam na razie zamiaru tych 5 ticketów używać, bo ceny są takie że poczekam paręnaście leveli na jakiś sensowny deck.

Przemysek88
03-21-2013, 10:48 PM
Patch bardzo fajny, co do 200 pieczęci obniżki ja swój zestaw kupiłem wczoraj "live is brutal", turnieje mnie nigdy nie kręciły więc mi ich nie będzie żal. Moje wrażenia estetyczne bardzo podskoczyły za sprawą jednego przycisku, wreszcie można podziwiać karty w całej okazałości (właśnie mi się poprawił humor). Co jak co ale ja uważam że warto było trochę poczekać.

Ravenlord91
03-21-2013, 11:05 PM
pierwszy turniej za mną, ostatnie miejsce ale na co tu liczyć z 6 levelem :(

podoba mi się ogólnie obudowa turnieju i tabelka ze statystykami, wszystko cacy.
ikonka dodania do znajomych też in plus.

lecę wykorzystać szybko bilety żeby zgarnąć 5x pakiet emilio
bo czuję że za pare dni nikt nie będzie miał już biletów i zostanę na lodzie :)

Urthel
03-21-2013, 11:32 PM
Każdy dostaje emilio? Czy jak wygladają nagrody, 1 i 2 miejsce wiem, ale kolejne?

Ravenlord91
03-21-2013, 11:43 PM
za udział jest gwarantowany pakiet emilio ten za 20,000 złota, a dodatkowo za 1 miejsce pakiet premium powstanie pustki, 2 miejsce pakiet powstanie pustki zwykły

Unknownpony
03-21-2013, 11:58 PM
za udział jest gwarantowany pakiet emilio ten za 20,000 złota, a dodatkowo za 1 miejsce pakiet premium powstanie pustki, 2 miejsce pakiet powstanie pustki zwykły

Coś się koledze pomyliło :P
Za 1 miejsce jest premium pustki.
Za drugie ejst zwykły pustki
a emilo jest losowany pomiędzy przegranymi.

Ja jakoś za pierwsze miejsce tylko pakiet premium pustki dostalem a rozegralem 3 mecze :P wiec gdzie moj emilo sie pytam xD ?
Z drugiej strony jakby emilo byl za udzial w turnieju to przeciez 6 kuponów kosztuje 275 seali. czyli 1 kosztuje 46 a emilo koszyuje 20k gold czyli 200 seali :P po co kupować emilo teraz jak za 1 kupon mialbys 1 emilo =D

Ravenlord91
03-22-2013, 12:28 AM
gdzie to wyczytałeś ze jest losowane?;p tak jest w istocie zauwazylem to teraz po 2 przegranych turniejach 5 miejsce i ostatnie :D
ale i tak przy wyborze gry pisze jak byk "rozegraj wszystkie 3 rundy, aby mieć Pakiet Emilio" :D

Unknownpony
03-22-2013, 12:36 AM
"Skorzystaj z kuponów i weź udział w nowym turnieju w tzw. systemie szwajcarskim! Zmierz się z 7 przeciwnikami podczas 3 rund, na które składają się ograniczone czasowo pojedynki - za zajęcie 1 lub 2 miejsca można zdobyć pakiet Powstanie Pustki. Nawet jeśli nie wygrasz, nadal będziesz na liście Emilia, który przydziela Nagrodę Szczęściarza!"

Pierszy post hehe

W ogóle fajny achivment =D wygraj 25 turniejów szwajcarskich = zestaw pustki :3
23 turnieje do wygrania jeszcze hehe =P

C4r-n4ge
03-22-2013, 12:46 AM
Fakt jest taki że ten rodzaj turniejów będzie się opłacał tylko najlepszym graczom którzy potrafią prawie za każdym razem wywalczyć 1 lub 2 miejsce...

Unknownpony
03-22-2013, 01:20 AM
Fakt jest taki że ten rodzaj turniejów będzie się opłacał tylko najlepszym graczom którzy potrafią prawie za każdym razem wywalczyć 1 lub 2 miejsce...

Czy ja wiem. Zawsze nagroda pocieszenia moze sie wylosowac a przecież napewno jakos pod elo przeciwnikow sie losuje bo nie wyobrazam sobeie zeby ktos z elo 100 walczyl z kims z elo 1200 jak w turnieju codziennym >_> ktory dopiero byl bezsensowny hehe

Hinteriex
03-22-2013, 01:43 AM
Czy ja wiem. Zawsze nagroda pocieszenia moze sie wylosowac a przecież napewno jakos pod elo przeciwnikow sie losuje bo nie wyobrazam sobeie zeby ktos z elo 100 walczyl z kims z elo 1200 jak w turnieju codziennym >_> ktory dopiero byl bezsensowny hehe

Jak tak by było, to opłacalne jest zbić sobie elo by mieć pół-darmowe pakiety pustki...

C4r-n4ge
03-22-2013, 01:52 AM
Przeciwnicy są losowani całkowicie losowo. Przelicz sobie - jeśli nie zajmujesz często pierwszych 2 miejsc to wychodzi że lepiej kalkuluje Ci się oszczędzać pieczęcie i kupować za nie normalnie zestawy a nie brać udział w turnieju... Nagroda pocieszenia jest całkowicie losowa - możesz zagrać 20 turniejów i jej nie dostać.

DanielKurzempa
03-22-2013, 03:25 AM
Potwierdzam że pakiet Emilio jest losowy bo kiedy zająłem 3 miejsce w tym turnieju choć przegrałem dopiero w finałowej 3 walce to nie dostałem nawet pakietu Emilio.
Wiec wychodzi na to że nawet wygrywając 2 pierwsze walki może się okazać że to nie wystarczy by dostać jakąś nagrodę.

C4r-n4ge
03-22-2013, 03:47 AM
Dokładnie tak - raz mi się już tak zdarzyło ze dwie pierwsze wygrałem, ostatnią przegrałem i skończyłem na 3 bez nagrody...

filo9011
03-22-2013, 04:37 AM
Potwierdzam, że przeciwnicy są dobierani całkowicie losowo. Sam grałem w jednym turnieju przeciwko komuś z 6lvl i 103lvl (ja mam 36). Ale gdyby było inaczej to musielibyśmy czekać bardzo długo na znalezienie odpowiednich przeciwników.
Mój aktualny bilans: 1., 2., 3., i 5 miejsce. Fajnie się gra, bo chyba 3 razy wygrałem przez to, że przeciwnikowi brakło czasu :) Ludzie się zapominają i nie zwracają uwagi na pędzący licznik.
Również uważam, że ceny biletów są przesadzone... Skończą się te co mam i przestanę grać :) Aktualnie tokeny zbieram na nową rasę, mam nadzieje, że wyjdzie do maja.

Nisevaros
03-22-2013, 11:07 AM
Dodatkowa informacja na temat aktualizacji została dodana na początku wątku. Poniżej znajdziecie kopię tego tekstu.

Uaktualnienie: 22.03.2013:

Po aktualizacji mogą występować pewne problemy z zakupami w grze w wersji na iPad. Bardzo prosimy, aby nie kupować tego samego przedmiotu dwa razy, otrzymacie tylko jeden przedmiot. Powinno to zostać naprawione w ciągu kilku dni. Zapewniamy, że żaden z graczy nie utraci żadnych pieniędzy lub Pieczęci w związku z występowaniem tego błędu.
W związku z przedłużeniem czasu aktualizacji przedłużyliśmy o jeden dzień pierwszy cykl Turniejów Szwajcarskich, aby każdy z graczy mógł przetestować te nowości. Dziękujemy za cierpliwość i zainteresowanie MMDOC!
Także przez jeden tydzień za każdą kartę Więzienie poświęconą w Piekielnej Otchłani otrzymacie 6000 złota!

DanielKurzempa
03-22-2013, 11:44 AM
Kilka pytań do Nisevaros:
Czy w tym nowym turnieju dostaje się jakieś nagrody za bycie wysoko w rankingu ogólnym turnieju czyli sumie wszystkich twoich wyników w danym dniu?
Czy nie dało by rady obniży ceny biletów do 250 bo wtedy awansują 5 poziomów miało by się na zakup 2 pakietów biletów?
Co to są za gracze z 0 poziomem i 0 elo w turnieju skoro by uczestniczyć w turnieju trzeba mieć 200 elo?

A teraz ciekawa informacja dla wszystkich uczestników:
Jeśli któryś z twoich 2 pierwszych przeciwników zrezygnuje z gry zanim rozegra wszystkie swoje 3 walki (bo np. będzie zły że z tobą przegrał) to musisz wygrać 3 walkę bo w przeciwnym wypadku masz 99% szans że nic nie wygrasz w tym turnieju.
Więc mam prośbę do wszystkich uczestników: albo gracie wszystkie swoje 3 walki albo wogóle nie gracie w ten turniej.

C4r-n4ge
03-22-2013, 12:31 PM
Czy w tym nowym turnieju dostaje się jakieś nagrody za bycie wysoko w rankingu ogólnym turnieju czyli sumie wszystkich twoich wyników w danym dniu?

Na to pytanie prawdę mówiąc też chętnie poznałbym odpowiedź - bo nie wiadomo czy się starać o wysokie miejsce czy nie ma po co bo żadnych dodatkowych nagród nie będzie...?

DarkLoLekPL
03-22-2013, 12:58 PM
Nie wiem gdzie się z tym zgłości proszę o pomoc kupiłem za 63zł punkty pieczęci jest małe ale nie dostałem punktów co mam teraz zrobić ?

Nisevaros
03-22-2013, 01:05 PM
Witam,

Tego typu problemy najlepiej zgłaszać naszej Pomocy Technicznej. Odnośnik do formularza kontaktowego Centrum Obsługi Klienta znajdziesz w mojej sygnaturze.
W przyszłości bardzo proszę, aby tego typu wiadomości zamieszczać w odpowiednich wątkach na forum. Dodawanie postów do niewłaściwych tematów powoduje powstawanie chaosu na forum.

Dziękuję za zrozumienie.

EDIT:

Kilka pytań do Nisevaros:

Czy mógłbyś sprecyzować, o których turniejach mówisz (Jackpot (Pula), Turnieje Szwajcarskie)?

Kinio3
03-22-2013, 01:45 PM
Danielowi chodzi o nowy turniej czyli Turnieje Szwajcarskie.

GrzankaSmierci
03-22-2013, 02:06 PM
Właśnie zagrałem sobie turniej stworzony przez gracza, żeby zobaczyc jak to wygląda i naprawdę fajny format rozgrywki. Mam nadzieję, że niedługo pojawią się takie turnieje jako eventy społecznościowe , czuje dobrą zabawę. Podbijam też pytanie o co chodzi z graczami z poziomem 0 i ELO 0

A no i witam przy okazji bo pierwszy post na forum :D

Mefisto_87
03-22-2013, 04:08 PM
Czy ktoś wie co to są te punkty odbicia w turniejach szwajcarskich i od czego zależna jest ich ilość ?

Nisevaros
03-22-2013, 04:16 PM
Czy ktoś wie co to są te punkty odbicia w turniejach szwajcarskich i od czego zależna jest ich ilość ?

Odpowiedz na to pytanie znajdziesz TUTAJ (http://forums.ubi.com/showthread.php/760576).

DanielKurzempa
03-22-2013, 04:51 PM
Czy mógłbyś sprecyzować, o których turniejach mówisz (Jackpot (Pula), Turnieje Szwajcarskie)?

Jak już ktoś o tym napisał chodzi mi o główny ranking turnieju szwajcarskiego.

Bazaltovy
03-22-2013, 05:16 PM
Odpowiedz na to pytanie znajdziesz TUTAJ (http://forums.ubi.com/showthread.php/760576).

Nis, piszesz, że to suma obrażeń zadanych przez przeciwnika, a według mojej matematycznej główki jest to łączna ilość punktów, którą zdobyli wszyscy gracze, z którymi grało się w turnieju.

Przykład: grałem z graczem A, graczem F. graczem G.
Gracz A wygrał 2 mecze i przegrał 1, dostał 11 punktów.
Gracz F przegrał wszystkie mecze, dostał 3 punkty.
Gracz G wygrał 1 mecz i przegrał 2, dostał 7 punktów.

Ilość moich "punktów odbicia" wynosi 11+3+7=21.

Bony05
03-22-2013, 05:37 PM
Czyli jeśli przegrałeś jakąś grę to musisz się modlić aby Twoi przeciwnicy z którymi grałeś wygrywali dalsze mecze. Max liczby pkt odbić wynosi 37 ostatnio tyle zdobyłem :)

Nisevaros
03-22-2013, 06:03 PM
Bardzo przepraszam za tę pomyłkę (wynikającą z mojego błędu w tłumaczeniu przekazanych mi informacji :o). Już została ona skorygowana.

Niemniej ogólna zasada jest taka jak ją opisałem : punkty odbicia służą do wyznaczania zwycięzców.

Dziękuję za korektę.

---

Problem z zakupami w grze w wersji na iPad został rozwiązany. Bardzo dziękujemy za cierpliwość.

DanielKurzempa
03-23-2013, 09:18 AM
A na moje pytania to jakoś nikt nie chce odpowiedzieć :(

A tak na marginesie to gra nie działa i w związku z tym wydaliście by jakieś oświadczenie by ludzie nie marnowali czasu na próbę gry.

Jak zwykle w sobotę nikogo nie ma by się problemem serwera zając (na 99% jest to wina serwera bo był już taki błąd i tez w okolicach weekendu).

Jak nikogo niema to ja powiem:
Ludzie nie grajcie teraz i nie marnujcie swojego drogocennego czasu na czekanie jak przeciwnik skapituluje bo jest awaria gry. Musicie się teraz uzbroić w olbrzymia cierpliwość i poczekać jak naprawia ten błąd a to może potrwać nawet kilkanaście godzin.

Durand7
03-23-2013, 09:21 AM
Potwierdzam kolege powyżej. Akcja miała miejsce jakieś 2-3 tyg temu i również to wystąpiło w sobote... Naprawiono problem dopiero coś koło godziny 16. Pozdrawiam.

d-a-n-c
03-23-2013, 09:56 AM
A na moje pytania to jakoś nikt nie chce odpowiedzieć :(

A tak na marginesie to gra nie działa i w związku z tym wydaliście by jakieś oświadczenie by ludzie nie marnowali czasu na próbę gry.

Jak zwykle w sobotę nikogo nie ma by się problemem serwera zając (na 99% jest to wina serwera bo był już taki błąd i tez w okolicach weekendu).

Jak nikogo niema to ja powiem:
Ludzie nie grajcie teraz i nie marnujcie swojego drogocennego czasu na czekanie jak przeciwnik skapituluje bo jest awaria gry. Musicie się teraz uzbroić w olbrzymia cierpliwość i poczekać jak naprawia ten błąd a to może potrwać nawet kilkanaście godzin.

To nie ukrywam że przypał troszeczkę bo chciałem zmłucić kogoś w turnieju :(

Dla zabicia czasu polecam:

http://www.youtube.com/watch?v=Z0DO0XyS8Ko

;)

C4r-n4ge
03-23-2013, 11:19 AM
Mam tylko nadzieję że odzyskamy zmarnowane bilety po naprawie tego buga. Ja zmarnowałem razem 2 grając próbując grać w nocy z piątku na sobotę (plus zaliczyło mi wszystkie 6 gier jako porażki)... :(

epicafricantoad
03-23-2013, 12:12 PM
Na pewno coś wrzucą, bo sporo osób o tym pisało:)

pozdr

Mefisto_87
03-23-2013, 12:25 PM
Nowe turnieje są fajne ale myślę, ze 7 minut to zdecydowanie za dużo jak na ten styl gry. Gdyby było 3-4 minuty to gracze musieliby wykazać się naprawdę błyskawicznym podejmowaniem decyzji. Teraz 7 minut to jak zwykła partia.

DanielKurzempa
03-23-2013, 12:46 PM
Można grać ale kuponów nie oddali i raczej tego nie zrobią :(

Unknownpony
03-23-2013, 01:36 PM
Ostatnio wrzucili kod który dawał troche pakietów za takie problemy :3
Może znowu taki kod wrzucom =D
Nie obraziłbym się :P

Bony05
03-24-2013, 12:55 PM
Uwaga!!!!!! Znowu pojawia się tylko czarne tło, jak na razie tylko w normalnych pojedynkach ale możliwe, że w turnieju również a za 5 min start. Znowu bd zjadało bilety...

Ja już nie wiem raz działa raz nie... Aż strach się bać.

Unknownpony
03-24-2013, 05:32 PM
Dokłanie w turnieju też :S
Wygrałem ostatni mecz w ten sposób i wygrałem turniej a mój przeciwnik przegrał bez walki.
Troche to głupie że stracił szanse na pakiet, a ja wygrałem z powodu bugu :S