PDA

View Full Version : Nekropolis

AF_Arinori
03-05-2013, 06:05 PM
Witam chciałem się zapytać czy Necropolis to nadal najsłabsza rasa w grze?? Bo zaczynam gre dopiero a widze ze necro to fail

DjTechShadow
03-05-2013, 06:14 PM
Każda frakcja jest dobra tylko trzeba umieć nią grać.

d-a-n-c
03-05-2013, 06:20 PM
Necro to nie fail kolego, ta talia ma po prostu wiele możliwości zagrania. Musisz ją po prostu odpowiednio skonfigurować.
Na początek proponuję 4/3/2. Zaklęcia wspomagające i potworki max 4 lvl. Zaklęcia do 3 wystarczą. Łuty przywołujące z cmentarza zaklęcia i stworki.

W takiej konfiguracji dojedziesz do elo 400-500. Potem delikatna zmiana i jedziesz do 1000 elo.

Trochę cierpliwości i nawet rush inferno nie pomoże bo domyślam się że sprawia Ci najwięcej problemów.

Pozdrawiam ;)

Ps. Ewentualnie możemy rozegrać partyjkę i pokażę Ci że Necro nie jest takie złe ;)

AF_Arinori
03-05-2013, 07:33 PM
Necro to nie fail kolego, ta talia ma po prostu wiele możliwości zagrania. Musisz ją po prostu odpowiednio skonfigurować.
Na początek proponuję 4/3/2. Zaklęcia wspomagające i potworki max 4 lvl. Zaklęcia do 3 wystarczą. Łuty przywołujące z cmentarza zaklęcia i stworki.

W takiej konfiguracji dojedziesz do elo 400-500. Potem delikatna zmiana i jedziesz do 1000 elo.

Trochę cierpliwości i nawet rush inferno nie pomoże bo domyślam się że sprawia Ci najwięcej problemów.

Pozdrawiam ;)

Ps. Ewentualnie możemy rozegrać partyjkę i pokażę Ci że Necro nie jest takie złe ;)
Nie mam zadnych 4/3/2 ;/

Może ktos wymienic zalety i wady kazdej frakcji i jakies porady (talia,taktyka etc)

Urthel
03-05-2013, 10:51 PM
4/3/2 to nie jednostka tylko taktyka :P. Odpowiednio might magic fortune

d-a-n-c
03-05-2013, 11:24 PM
4/3/2 to nie jednostka tylko taktyka :P. Odpowiednio might magic fortune

Thx ;)

Dokładnie tak, w tym masz wszystko zawarte. Przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni post.

Poza tym pograj troszkę i sam do wielu rzeczy dojdziesz.

AF_Arinori
03-06-2013, 12:30 AM
Wiec zadam ostatnie 2 pytania

1.Jak mam zrozumiec te 5/3/2 , 4/3/2 itd
2.Czy jak wybiore np na starcie talie Inferno to potem juz nie moge miec innych tali czy tez np wzialem Inferno i to tylko talia startowa a jak bede kupowal paczki z kartami w Markecie to bede mógł grac każda frakcja??

d-a-n-c
03-06-2013, 09:23 AM
Wiec zadam ostatnie 2 pytania

1.Jak mam zrozumiec te 5/3/2 , 4/3/2 itd

To oznacza że w pierwszym przypadku (5/3/2) masz grać jednostkami kosztującymi (mającymi wymagania) max 5, zaklęciami kosztującymi max 3, i łutami szczęścia kosztującymi max 2.

Analogicznie drugi przykład to (4/3/2) czyli jednostki o sile max 4, zaklęcia o sile max 3 i łuty szczęścia o sile max 2.

Nie silniejsze. Czemu nie silniejsze? Zrozumiesz później.

Staraj się mieć w talii nie więcej niż 70 kart.

Jeśli dalej nie rozumiesz to pisz śmiało. Myślę jednak że po rozegraniu kilkunastu partii będziesz rozumiał wszystko.

Ja na początek sugeruję 4/3/2 dla Necro.

2.Czy jak wybiore np na starcie talie Inferno to potem juz nie moge miec innych tali czy tez np wzialem Inferno i to tylko talia startowa a jak bede kupowal paczki z kartami w Markecie to bede mógł grac każda frakcja??

Możesz za kaskę kupić każdą inną talię i potem nakurzać dowoli wymiennie z innymi taliami. Czego dusza zapragnie.

bcieslak
03-06-2013, 09:27 AM
might / magic / fortune, czyli statystyki twojego bohatera, które zwiększasz w trakcie każdego z pojedynków. 4/3/2 to maksymalne wartości statystyk dla danego decka, który pozwoli ci zagrać wszystkie karty, jakie w nim posiadasz (tym samym kierując się takimi wartościami możesz do talii dodać karty wymagające max 4 siły, 3 magii i 3 przywództwa czy jak to się tam nazywa).

Jeżeli masz bohaterów i odpowiednią ilość kart to możesz grać każdą frakcją, zależy to jedynie od posiadanych przez ciebie kart.

Nekro jest świetne, sam męcząc się z inferno na poziomie około 700 elo przeszedłem na Nekro z Nergalem i wskoczyłem w 3 dni na poziom 1200, więc warto dać mu szansę ;)

d-a-n-c
03-06-2013, 12:59 PM
Dokładnie tak.

Żeby dobrze grać trzeba odpowiednio skonfigurować talię, nie koniecznie najsilniejsze zaklęcia i jednostki.

A swoją drogą mam dwie talie którymi gram.

Necro i Dzikusów a nie mam ani Nergala ani Kelthora :(

C4r-n4ge
03-06-2013, 01:05 PM
I jeszcze jedna rada - talię postaraj się ograniczyć do 50 kart (50 w decku plus 8 eventów) - a nie do 70. Tak na prawdę od granicy 1001 niemal wszyscy już grają 50 kartowymi taliami. Ograniczenie talii do minimum zawsze zapewnia większe prawdopodobieństwo dobrania w danym momencie kluczowych dla Ciebie kart.

AF_Arinori
03-06-2013, 01:12 PM
Dzieki wszystkim za rady mozna zamknac

Nisevaros
03-06-2013, 03:20 PM
Dzieki wszystkim za rady mozna zamknac

Zgodnie z życzeniem. Powodzenia na Polu Bitwy! :)