PDA

View Full Version : Puchar Nisevarosa - ZAPISY i ZASADY

Nisevaros
01-24-2013, 05:58 PM
Drodzy Czempioni,

Poniżej znajdziecie listę zasad obowiązujących w turnieju Puchar Nisevarosa, który odbędzie się już wkrótce w grze, a koordynowany będzie tutaj na polskim forum Duel of Champions.

Każdy, kto ma ochotę wziąć udział w turnieju Puchar Nisevarosa jest proszony o zamieszczenie nowej odpowiedzi (zgłoszenia) w tym wątku potwierdzającej chęć wzięcia udziału. Pierwsze 48 zainteresowanych osób zostanie zapisanych do turnieju. Turniej jest otwarty dla wszystkich graczy.
Gdy rejestracja osób zostanie zakończona, uczestnicy zostaną rozmieszczeni w 8 grupach po 6 graczy każda.
Turniej został podzielony na następujące etapy:

ZAKTUALIZOWANO:

Runda 1 : Każdy z 26 graczy będzie miał okazję do zmierzenia się z każdym z przeciwników w swojej grupie (co oznacza 5/6 pojedynków na gracza). Zwycięzca będzie zobligowany zamieścić zrzut ekranu na forum w specjalnie do tego celu utworzonym wątku: zwycięzca otrzyma jeden punkt za każdą wygraną!
Runda 2 : Dwóch graczy z największą liczbą punktów z każdej z 4 grup Rundy 1 zostanie przydzielonych do dwóch grup. W każdej grupie będzie zatem po 4 zawodników, co oznacza, że każdy uczestnik będzie miał szanse rozegrać trzy pojedynki.
Runda 3 : W finałowej trzeciej rundzie dwóch graczy z największą liczbą punktów z każdej z grup Rundy 2 zmierzy się w półfinale. Półfinały zostaną przeprowadzone w trybie 3 pojedynków (BO3), których zwycięzca będzie miał szansę na grę w wielkim finale. Finał zostanie rozegrany w 5 pojedynkach (BO5).

UWAGA:
Nagrody za 9 i 10 miejsce zostaną wręczone osobom, które zajmą czołowe miejsca w dodatkowej grupie, która zostanie wkrótce utworzona. Ze względu na różne wielkości grup z każdej z 4 grup (niebieska, żółta, zielona, czerwona) wybrana zostanie jedna osoba z trzecim najlepszym wynikiem punktowym (lub więcej osób w przypadku identycznej punktacji).

Punkty z jednej rundy nie będą doliczane w kolejnych rundach.

Gdy grupy danej rundy zostaną utworzone, każdy uczestnik będzie zobowiązany dodać swoich przeciwników w grze jako znajomy i wziąć udział w pojedynku z nimi. Jak zostało wspomniane zwycięzcy pojedynków w kolejnych etapach będą zobligowani do publikowania zrzutów ekranu w specjalnie do tego celu utworzonym wątku na forum.
Jeśli z jakiś przyczyn nie będziecie w stanie dostarczyć nam zrzutu ekranu w ustalonym terminie, każdy z graczy otrzyma 0 punktów za dany pojedynek.
W przypadku gdyby podczas trwania pojedynku wystąpił jakiś błąd gry (komunikat Bloomberg lub desynchronizacja), wtedy gracz, który doświadczył problemu jest zobligowany dostarczyć dowód wystąpienia tej sytuacji. W przeciwnym razie wynik traktowany jest jako porażka gracza, który doświadczył problemu i gracz, który pozostał na Polu Bitwy otrzymuje 1 punkt.
Gracze zgłaszający się do turnieju są proszeni o bycie obecnym możliwie najbardziej punktualnie w wyznaczonych terminach.
Dozwolone jest wykorzystanie tylko jednego konta do zgłoszenia do turnieju. Jest to bardzo istotny warunek, którego będziemy surowo przestrzegali. Jeśli zauważymy, że ktoś zgłasza więcej niż jedno konto, zostanie on zdyskwalifikowany i nie będzie mógł startować w przyszłych turniejach. Chciałbym to bardzo wyraźnie podkreślić.
Dozwolony jest udział wyłącznie w jednym z bieżących turniejów (Aza Cup, Homard Cup... etc... etc... )

Informacja odnośnie wyboru zwycięzców w przypadku tej samej liczby punktów w grupie:

W przypadku jeśli taka sytuacja będzie miała miejsca, oczywiście będzie wymagana pewna forma rozstrzygnięcia.

W takiej sytuacji o kolejności miejsc będą decydowały:
1. Wyniki bezpośrednich pojedynków między zainteresowanymi uczestnikami (tj. czy uczestnik A przegrał z uczestnikiem B, itd.)

lub w przypadku gdy osób z tą samą liczbą punktów będzie więcej niż 2 i niemożliwe będzie rozstrzygnięcie to:

2. Liczba pozostałych punktów HP (bez punktów ujemnych)

lub jeśli to nadal nie wskaże zwycięzców to:

3. Liczba pozostałych punktów HP minus stracone punkty HP.

W przypadku gdyby pomimo tych wyliczeń zwycięzcy nadal nie zostali wskazani, powołana zostanie dodatkowa grupa i przeprowadzona zostanie specjalna dogrywka.

Jeśli macie jakieś pytania, bardzo proszę, aby kierować je TUTAJ (http://forums.ubi.com/showthread.php/749917)!

Ten wątek służy WYŁĄCZNIE do rejestracji i wszystkie posty, które nie będą z nią związane będą przenoszone lub usuwane. Dzięki za zrozumienie.

DanielKurzempa
01-24-2013, 06:15 PM
Ja DanielKurzempa zgłaszam swoja chęć udziału w tym turnieju.

Proszę usunąć moje zgłoszenia z innych turniejów bo nie wiedziałem że będzie ich kilka.

DjTechShadow
01-24-2013, 06:25 PM
DjTechShadow - zgłaszam chęć wzięcia udziału ;]

Ciolkmen
01-24-2013, 10:23 PM
Zgłaszam się, nazwa w grze: Ciolkmen

Kuackillah
01-24-2013, 10:30 PM
kuackillah . prosze o wykluczenie mnie z turnieju azy zreszta sam to jeszcze zgłosze

W turnieju nie wolno wykorzystywać kart: Tydzień Podatków, Burza Many. przeciez to jest bezsensu tym bardziej dajemy szanse na wygranie graczom przystani bazujacych na więzieniu i wiezy czyli wiadomo jakie decki beda grały

Eonito
01-24-2013, 10:47 PM
Ten puchar będzie pewnie trudniejszy od Aza's Cup (wiadomo, Polscy gracze to czołówka DoC), ale co mi tam. :)

Zgłaszam się: Eonito

Werolt
01-24-2013, 10:56 PM
Roger, roger, Werolt zgłasza chęć udziału:)

C4r-n4ge
01-24-2013, 11:41 PM
C4r-n4ge - zgłaszam się, choć z możliwością ewentualnego wycofania się - najpierw chciałbym dostać odpowiedzi na pytania, które zadałem w odpowiednim temacie dotyczące uczestnictwa w poszczególnych turniejach.

PMM
01-25-2013, 09:41 AM
PMM - zgłaszam się

trupiciel
01-25-2013, 03:49 PM
Niezły łabagan. Zapisuję się. Ja, trupiciel.

r3tsa
01-25-2013, 04:53 PM
r3tsa

Hydroopl
01-25-2013, 07:35 PM
hydroopl

Bazaltovy
01-25-2013, 07:54 PM
Boję się, że poziom na tym turnieju będzie dużo wyższy niż na Aza404 Cup...
Ale co tam, raz się żyje! Szykuję moje talie na porządny rozlew krwi! :)

Zgłaszam się ja, bazaltovy. I pozdrawiam serdecznie.
(Śmieszne, pierwszy raz jestem na forum lokalnym. :D)

C4r-n4ge
01-25-2013, 10:02 PM
Boję się, że poziom na tym turnieju będzie dużo wyższy niż na Aza404 Cup...
Ale co tam, raz się żyje! Szykuję moje talie na porządny rozlew krwi! :)

Zgłaszam się ja, bazaltovy. I pozdrawiam serdecznie.
(Śmieszne, pierwszy raz jestem na forum lokalnym. :D)

Akurat poziom trudności turniejów Polskiego i Azy404 oceniam na podobnie. Trochę łatwiejszy będzie Francuski, a dla tych którzy chcą mieć najłatwiejszy poziom trudności wybór jest oczywisty - turniej Niemiecki...

ValsRahl
01-26-2013, 10:45 AM
Zgłaszam chęć udziału - valsrahl

redgo01
01-26-2013, 11:07 AM
Również zgłaszam chęć udziału w turnieju.
redgo01

Anton_Streltsov
01-26-2013, 01:16 PM
Ja również jestem chętny - krzychadam

Mryth01
01-26-2013, 01:18 PM
mryth01, chętny

Niewierny.
01-26-2013, 02:46 PM
Chętnie spróbuję swoich sił.

Niewierny. (kropka nie jest przypadkowa)

xRoni
01-26-2013, 09:08 PM
xRoni

Fortep
01-28-2013, 11:09 AM
poprosze o dopisanie

lupaczpl
01-28-2013, 07:12 PM
Zapisuje sie Lupaczpl

Nisevaros
01-31-2013, 04:04 PM
Witam,

WAŻNA INFORMACJA:
W związku z tym, iż na najbliższy tydzień zaplanowane zostało rozpoczęcie wszystkich turniejów czas na dokonanie rejestracji zostaje skrócony do 4 lutego, do godziny 12:00 (więcej na temat terminów wkrótce; postaramy się jednak, aby terminy rozpoczęcia dla różnych for językowych były maksymalnie do siebie zbliżone).

Warto też zauważyć, że zapisy do turnieju angielskiego również zostały skrócone i zakończą się już jutro (1 lutego). Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ (http://forums.ubi.com/showthread.php/750104-Entries-Aza404-Cup-January-2013?p=8899538&viewfull=1#post8899538).

Dziękuję za zainteresowanie i.... do zobaczenia na Polu Bitwy! ;)

Muerte79
02-01-2013, 10:31 AM
Muerte79 zapisuje się, choć będzie wynik 0-5 :)

C4r-n4ge
02-01-2013, 03:22 PM
C4r-n4ge - zapisywałem się ale tyko potwierdzam że wybrałem ostatecznie udział w Polskiej grupie :D

Nabu_87
02-02-2013, 10:41 AM
Też chciałbym się zapisać :)

GaOne-
02-02-2013, 11:34 AM
GaOne-

Zaraz się wypiszę z AzaCup.

Matrix.disc
02-02-2013, 05:13 PM
Matrix.disc - zapiszcie mnie też :)

ButcherCK
02-02-2013, 05:57 PM
Zapisuje się. ButcherCK

Tilgor
02-02-2013, 06:49 PM
Zapisuje się Tilgor

Nisevaros
02-04-2013, 02:11 PM
Rejestracja do turnieju została zakończona.

Poniżej znajdziecie listę osób, które wyraziły chęć wzięcia udziału w turnieju Puchar Nisevarosa.

DanielKurzempa
DjTechShadow
Ciolkmen
Kuackillah
Eonito
Werolt
C4r-n4ge
PMM
trupiciel
r3tsa
Hydroopl
Bazaltovy
ValsRahl
redgo01
krzychadam
mryth01
Niewierny.
xRoni
Fortep
lupaczpl
Muerte79
Nabu_87
GaOne-
Matrix.disc
ButcherCK
Tilgor

Szczegółowe informacje odnośnie grup i terminów dla poszczególnych rund turnieju zostaną przekazane wkrótce.

DanielKurzempa
02-04-2013, 02:44 PM
Ciekawe jak to zostanie podzielone pewnie tak: 4 grup po 5 zawodnik i jedna grupa po 6 zawodników.

A możliwa grupa śmierci to:
DjTechShadow
C4r-n4ge
r3tsa
Niewierny.
Matrix.disc

C4r-n4ge
02-04-2013, 03:55 PM
:D Tak... i jeszcze Fortep w tej grupie... Nie sądzę by Nisevaros chciał osiągnąć punkt kulminacyjny emocji w pierwszej fazie grupowej i tak nas porozstawiał. Jak wiadomo emocje trzeba stopniować i ufam że znajdziemy się w różnych grupach...

A tak w ogóle - kiedy konkretnie możemy się spodziewać rozpisania i podania grup oraz terminów?

GaOne-
02-04-2013, 04:16 PM
Przypuszczam, że Niesavaros sam tego układał nie będzie tylko zostanie to w jakiś sposób wylosowane. W takim razie zawsze jest jakiś % szansy (mały bo mały), że znajdziecie się w jednej grupie ;)
Osobiście będę zadowolony jak wygram chociaż jeden pojedynek :D

Bony05
02-05-2013, 02:05 PM
Dopiero co dowiedziałem się na temat tego turnieju. Jeśli nie jest za późno i grupy nie zostały wylosowane. I oczywiście pójdziecie mi na rękę to zgłaszam swoją kandydaturę nick: Bony666. Będę strasznie ubolewał jak nie będę miał szansy zagrania w turnieju oraz brak możliwości pokazania swoich umiejętności.

Kuackillah
02-05-2013, 02:09 PM
turniej juz zaczety, grupy rozlosowane, wczoraj kilka walk sie odbyło

Nisevaros
02-05-2013, 02:20 PM
Witam,

Niestety, jak napisał Kuackillah, nie ma możliwości dołączenia do turnieju, ponieważ zapisy zostały zakończone i rozpoczęła się już pierwsza runda rozgrywek.

Nie martw się jednak, w przyszłości na pewno zostanie zorganizowany jeszcze jakiś turniej na forach DoC! Zapraszam też do udziału w innych wydarzeniach i zachęcam do częstego odwiedzania forum gry oraz naszych stron i profili na portalach społecznościowych! :)