PDA

View Full Version : Pojedynek z Community Managerem

Nisevaros
01-16-2013, 06:28 PM
Witam,

W najbliższy piątek odbędzie się pierwszy z cyklu nowych mini-turniejów, podczas których będziecie mogli sprawdzić swoje siły wyzywając na pojedynek Waszego Community Managera, czyli MNIE. :D

Serdecznie zapraszam do udziału w tym nietypowym wydarzeniu! :D

Zasady są niezwykle proste:

aby wziąć udział należy:
- posiadać prawidłową talię umożliwiającą grę
- w piątkowe popołudnie zalogować się do gry i wypatrywać w trybie treningu (od około godziny 1600- 1700) pojawienia się użytkownika o nazwie Nisevaros
- następnie wyzwać go na pojedynek lub też oczekiwać na wyzwanie z jego strony :cool:
za każdą wygraną w pojedynku gwarantowana jest nagroda w postaci:
1 Pakietu Posiłków zawierającego karty z serii podstawowej + 2000 złota

Mam nadzieję, że pojedynki te będą dla Was okazją do dobrej zabawy i sprawdzenia swoich sił, a także do dyskusji na temat gry i nie tylko. Jak już wspomniałem będzie to event cykliczny, a zatem jeśli nie uda się Wam wyzwać mnie za pierwszym razem, to od dziś w każdy piątek będziecie mieli na to szansę. Oczywiście wydarzenie to jest skierowane w głównej mierze do polskiej społeczności, jednakże serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do udziału.

Do zobaczenia na Polu Bitwy!

---
Uaktualnienie:
UWAGA! Wprowadzamy małą zmianę zasad! Od dziś macie szansę zdobyć nagrodę dodatkową!

Jeśli pokonacie Community Managera w grze i zamieścicie zrzut ekranu ukazujący to zwycięstwo na forum, otrzymacie dodatkowe 1000 złota!

DjTechShadow
01-16-2013, 06:40 PM
Fajna inicjatywa, ale już widzę te tłumy :)

PMM
01-16-2013, 08:52 PM
No trzeba przyznać, że jak był pojedynek z autorami gry to cieszyłem się z jednego pojedynku po godzinie prób =) Spróbuję więc do zobaczenia =)

Falvin
01-17-2013, 12:33 AM
Fajna inicjatywa, z chęcią bym zagrał, ale niestety piątki po południu mam zajęte, chyba, że potrwa to do 20, to może załapię się na końcówkę. :)

C4r-n4ge
01-17-2013, 12:43 AM
Zgłaszam się, chociaż w zasadzie tych pakietów posiłków z Basic Seta nie potrzebuję - mam już wszystko razy 4. Znacznie atrakcyjniej by to wyglądało gdyby upominkami były boosterki z Void Rising.

Nisevaros
01-17-2013, 04:56 PM
niestety piątki po południu mam zajęte, chyba, że potrwa to do 20, to może załapię się na końcówkę. :)

Niestety ten mini-turniej planowo nie potrwa dłużej niż godzinę lub 1,5h tygodniowo. Oczywiście może się on także przedłużyć! Wszystko zależy tu od kart! :D

Nie martw się też, jeśli nie masz wolnego czasu w podanym terminie. W przyszłości planuje organizować ten event także w inne dni w różnych godzinach podawanych później na forum "na gorąco". Myślę zatem, że warto tu regularnie zaglądać! :D

Znacznie atrakcyjniej by to wyglądało gdyby upominkami były boosterki z Void Rising.

Zgadzam się, że te pakiety mogą być bardziej interesujące dla bardziej zaawansowanych graczy. Możliwe, że przyszłości zmienimy także nagrodę. Mam też nadzieję, że już sama forma tego "konkursu" okaże się dla Was wystarczająco atrakcyjna. ;)

Urthel
01-17-2013, 08:56 PM
Mi odpowiadają zwykle booster packi również. Jako iż nie mam specjalnie mocnych kart jest szansa na rewanż w przypadku przegranej? Smutne było by przegrać bo ręka startowa będzie tragiczna.

C4r-n4ge
01-18-2013, 07:21 AM
Od tego jest mulligan... :D

Nisevaros
01-18-2013, 04:49 PM
"Pojedynek" trwa nadal i się rozkręca! ;) Zapraszam do udział: tryb Trening > Kontra gracz online

Werolt
01-18-2013, 04:57 PM
Dzięki za grę:) Rozumiem, że w danym dniu tylko raz można się z Toba zmierzyć? W sensie jedna walka na jednego gracza?

Nisevaros
01-18-2013, 05:15 PM
Dziękuję wszystkim za wspólną grę i zainteresowanie! Nagrody dla zwycięzców zostaną dostarczone bezpośrednio na Wasze konta (najpóźniej w ciągu kilku dni)! :)

Dzięki za grę:) Rozumiem, że w danym dniu tylko raz można się z Toba zmierzyć? W sensie jedna walka na jednego gracza?

Jak wspominałem podczas pojedynku: nie ma takiego warunku. Każdy może się zmierzyć dowolną ilość razy. Oczywiście nagroda zostanie przyznana wyłącznie za jedną wygraną.

Ostateczny wynik na dziś to: 5:2 dla Nisevarosa ;)
Muszę jednak przyznać, że niektórzy z Was są naprawdę trudnymi przeciwnikami i myślę, że w tych przypadkach zaważyło szczęście.

Do zobaczenia znów na Polu Bitwy... już wkrótce!

DjTechShadow
01-20-2013, 03:44 PM
Żałuję, że nie mogłem uczestniczyć, cóż - mam nadzieję, iż następnym razem się uda :)

fififfff
01-24-2013, 06:43 PM
W ten piątek znowu? Bo bardzo chciałbym się zmierzyć z Tobą :D

C4r-n4ge
01-24-2013, 09:22 PM
No właśnie - czy w ten piątek ponownie będzie ten sam event? Jeśli tak to o której godzinie? (na poprzedni niestety się nie wyrobiłem).

Nisevaros
01-25-2013, 11:48 AM
Witam,

W tym tygodniu event odbędzie się w tym samym terminie - początek godzina 1600. Bardzo prawdopodobne też, że potrwa on nieco dłużej, a także że będziecie mieć szansę zmierzenia się z innymi Community Managerami. Możliwe też, że ten format zostanie przyjęty na stałe. Więcej o tym wkrótce. :)

C4r-n4ge
01-25-2013, 05:30 PM
Poprosiłbym o podanie nicków tych innych Community Managerów którzy będa brali udział w evencie - przyda się żeby zidentyfikować czy w danym momencie w Practice roomie czeka zwykły gracz czy Community Manager.

Nisevaros
01-25-2013, 05:57 PM
Dzisiejszy "Pojedynek" miał jeszcze klasyczną formę, którą opisałem na początku wątku. W przyszłości możecie natknąć się także na inne osoby Zespołu CM: Aza404, Aenlin, Homard_C lub na naszego Community Developera: SpaceElephant. :)

Werolt
02-01-2013, 02:39 PM
Dzisiejszy pojedynek według planu od 16?

Nisevaros
02-01-2013, 02:50 PM
Bezapelacyjnie! Zapraszam wszystkich do udziału! Początek tradycyjnie o godzinie 16!

Do zobaczenia na Polu Bitwy! ;)

Bazaltovy
02-08-2013, 11:45 AM
Czy dziś równie bezapelacyjnie pojawi się możliwość rozegrania rundki z Tobą, tudzież innym CMem lub Emile'em? :)

Nisevaros
02-08-2013, 12:03 PM
Witam,

Tak, oczywiście. Pojedynek jak zwykle rozpocznie się o 1600 i potrwa przez 1 godzinę. Na chwilę obecną mogę jednak jedynie zapewnić o dostępności wyłącznie mojej osoby. ;)

Tradycyjnie każda osoba, która pokona mnie w pojedynku otrzyma:
1 Pakiet Posiłków z zestawu podstawowego plus 2000 złota.

Serdecznie zapraszam do udziału!

PS: Przypominam, że 1 osoba może w 1 tygodniu wygrać wyłącznie 1 nagrodę. Nie oznacza to jednak, że nie możecie zmierzyć się ze mną więcej niż 1 raz i wygrać więcej nagród w przyszłości!

DjTechShadow
02-08-2013, 12:20 PM
Może w końcu tym razem uda mi się wziąć udział :)

PMM
02-08-2013, 12:56 PM
Qrcze, może zdążę =)

DanielKurzempa
02-08-2013, 01:10 PM
1 Pakiet Posiłków z zestawu podstawowego plus 2000 złota.

A nie dało by rady zamienić tego na pakiet posiłków premium z zestawu podstawowego?

Nisevaros
02-08-2013, 01:30 PM
Niestety nie, głównie ze względu na fakt, że chcemy, aby i te nagrody były równe dla wszystkich społeczności, a francuscy gracze otrzymywali właśnie 1 Pakiet Posiłków + złoto. Stąd też dodatkowe złoto przyznawane graczom, które pierwotnie nie zostało wyszczególnione przeze mnie w początkowym ogłoszeniu. Niemniej wszyscy zwycięzcy, a było ich dotychczas 4 (tak na marginesie to nagród było 6, ponieważ Werolt otrzymał już nagrodę 3-krotnie... ;)) otrzymali pełen zestaw nagród.

DanielKurzempa
02-08-2013, 01:47 PM
Dobra ostatnie pytanie czy jak zagram 2 kontami to będzie oszustwo? Ostatnio zacząłem grać więcej na drugim koncie bo na nim trafiają mi się karty takie które chciałbym mieć na głównym.

Werolt
02-08-2013, 02:14 PM
Niestety nie, głównie ze względu na fakt, że chcemy, aby i te nagrody były równe dla wszystkich społeczności, a francuscy gracze otrzymywali właśnie 1 Pakiet Posiłków + złoto. Stąd też dodatkowe złoto przyznawane graczom, które pierwotnie nie zostało wyszczególnione przeze mnie w początkowym ogłoszeniu. Niemniej wszyscy zwycięzcy, a było ich dotychczas 4 (tak na marginesie to nagród było 6, ponieważ Werolt otrzymał już nagrodę 3-krotnie... ;)) otrzymali pełen zestaw nagród.

A dzisiaj postaram się zagrnać nagrodę po raz czwarty;) Notabene czy to oznacza, że otrzymam 6K złota za poprzednie wygrane?

Nisevaros
02-08-2013, 02:34 PM
Dobra ostatnie pytanie czy jak zagram 2 kontami to będzie oszustwo? Ostatnio zacząłem grać więcej na drugim koncie bo na nim trafiają mi się karty takie które chciałbym mieć na głównym.

Nie ma wymogu wykorzystania wyłącznie jednego konta na jeden adresu IP w Pojedynku. Event ten nie ma bowiem formy turnieju, jest to bardziej forma treningu dla graczy i nie obowiązują tu żadne ścisłe zasady.

A dzisiaj postaram się zagrnać nagrodę po raz czwarty;) Notabene czy to oznacza, że otrzymam 6K złota za poprzednie wygrane?

Złoto powinno zostać już dostarczone razem z Pakietem Posiłków. Przypuszczam, że ze względu na jego ilość nagroda mogła zostać niezauważona. :)

r3tsa
02-08-2013, 02:36 PM
Ojej, dzisiaj mogę wziąć udział!

C4r-n4ge
02-08-2013, 03:18 PM
I ja znowu powinienem dać radę zagrać :D

DjTechShadow
02-08-2013, 04:19 PM
Czekam 20 minut, a nie widać Nisevarosa, idę stąd, szkoda czasu :)

redgo01
02-08-2013, 04:28 PM
Ja już zagrałem i wygrałem:P

Werolt
02-08-2013, 04:35 PM
Nisevaros jest jak najbardziej - tylko, że nie taki łatwy do złapania;)

redgo01
02-08-2013, 04:43 PM
Nom, sporo graczy czeka na pojedynek. Szkoda, że nie ma innych Community Managerów

DjTechShadow
02-08-2013, 04:45 PM
To próbuję jeszcze raz :)

GaOne-
02-08-2013, 04:46 PM
Jeszcze nawet nie widziałem żeby Nisevaros się pojawił :(

Kuackillah
02-08-2013, 04:52 PM
oj ciężko go złapać, cieżko ale się da ;)

http://i.imgur.com/GbMuU8r.jpg

DjTechShadow
02-08-2013, 05:03 PM
Uff, udało się :D Pierwszy raz od nie wiem kiedy przegrałem z CM, ręka słaba jak cholera, za drugim razem się odegrałem, jeszcze raz dzięki za grę Nisevaros ! :)

PMM
02-08-2013, 05:04 PM
No właśnie widziałem, ze ledwo sie pojawiles to sie zwolnilo i od razu się załapałeś =)

Szkoda, może następnym razem.

GaOne-
02-08-2013, 05:07 PM
To ja mam niezłe opóźnienie chyba bo nic mi nawet nie błysnęło :X

Nisevaros
02-08-2013, 05:08 PM
Dzisiejszy Pojedynek z CM został zakończony !

Dziękuje wszystkim za pojedynki (i cierpliwość, zwłaszcza @Kuackillah, pomimo drobnych problemów technicznych)! Muszę przyznać, że poziom był niezwykle wysoki i ogólny rezultat zdecydowanie na korzyść graczy! Gratulacje!

Do zobaczenia ponownie na Polu Bitwy! :)

Bazaltovy
02-08-2013, 05:08 PM
Udało mi się złapać Nisevarosa o 16:01. Uprzedziłem redgo01 :D
Nie zrobiłem screena, niestety - ale wygrałem. Fajny event, będę się starał brać udział co tydzień :)

UpiornyRycerz
02-08-2013, 05:15 PM
Czekam 20 minut, a nie widać Nisevarosa, idę stąd, szkoda czasu :)

A ja czekałem ponad 45 minut aż się wkurzyłem i zagrałem z PMM. I kto mi odda kasę za czekanie? Nikt. Przez ten czas spokojnie bym zarobił te 2k złota. Ostatni raz biorę w tym czymś udział.

Nisevaros jest jak najbardziej - tylko, że nie taki łatwy do złapania;)

Spóźniłem ułamek sekundy za każdym razem a sam fakt że ty prawdopodobnie grałeś z nim 2 razy i próbowałeś 3 zostawię bez komentarza zwłaszcza że miałeś świadomość że będzie dzisiaj dużo chętnych.

redgo01
02-08-2013, 05:18 PM
@Bazaltovy
Czekałem od początku, ale nawet nie zauważyłem, że Nisevaros się pojawił, a że Ty zniknąłeś na dłużej to się domyśliłem, że go dopadłeś ;P
Niemniej udało mi się zaraz po Tobie rozegrać z nim mecz ;)

Lady_Cass
02-08-2013, 05:21 PM
Po pierwsze - w przypadku organizowania tego typu eventów rozsądnie byłoby dać do dyspozycji więcej niż jednego CM lub Deva - bezskuteczne czekanie blisko godzinę na rozegranie partii to marnowanie naszego czasu...

Po drugie - bardzo nie w porządku jest wyróżnianie niektórych graczy możliwością parokrotnej gry jak widać chociażby na przykładzie DjTechShadowa. Oczywiste jest że w przypadku takiej ilości chętnych powinno się przyjmować zaproszenie od tego samego gracza tylko raz. Ale jak widać są równi i równiejsi...

Nisevaros
02-08-2013, 05:37 PM
Po pierwsze - w przypadku organizowania tego typu eventów rozsądnie byłoby dać do dyspozycji więcej niż jednego CM lub Deva - bezskuteczne czekanie blisko godzinę na rozegranie partii to marnowanie naszego czasu...

W przyszłości postaramy się, aby w takich sytuacjach było więcej aktywnych uczestników z naszej strony. Jednakże event jest przeznaczony głównie dla polskiej społeczności DoC i w przypadku dodania dodatkowych graczy po stronie CM konieczne byłoby przekazanie "zaproszenia do gry" wszystkim graczom DoC we wszystkich językach, co jeszcze bardziej mogłoby Wam utrudnić znalezienie przeciwnika. Dlatego też wydarzenie to nosi nazwę "Pojedynek z Community Managerem" i jest przeznaczone głównie dla jednej społeczności. :)

Dziękuję za cierpliwość i zainteresowanie!

Po drugie - bardzo nie w porządku jest wyróżnianie niektórych graczy możliwością parokrotnej gry jak widać chociażby na przykładzie DjTechShadowa. Oczywiste jest że w przypadku takiej ilości chętnych powinno się przyjmować zaproszenie od tego samego gracza tylko raz. Ale jak widać są równi i równiejsi...

Celem nie było tutaj faworyzowanie żadnego z graczy. Każdy miał równe szanse na grę. Po zakończeniu jednego z pojedynków natychmiast rozpoczynał się następny, w taki sposób, aby jak najwięcej graczy mogło wziąć udział. Niektórzy z graczy wykorzystali ten moment, aby ponownie spróbować swoich szans. W świetle uprzednich ustaleń niesprawiedliwym byłoby odrzucenie ich zaproszenia do walki. Jak bowiem wspominałem uprzednio każdy może zagrać ponownie w Pojedynku i takie zasady, takie szanse na rewanż, obowiązywały od początku jego powstania. Bardzo dziękuję za Wasze zrozumienie i serdecznie zapraszam do udziału w przyszłości!

Kuackillah
02-08-2013, 05:41 PM
a kiedy dostarczacie nagrode za wygraną ?

DanielKurzempa
02-08-2013, 06:01 PM
Dobrze ze nie brałem w tym udziału bo jakbym miał czekać godzinę i ani razu nie zagrać to moja wypowiedz zaczynała by się od niecenzuralnym słów i jeszcze by mi konto zbanowali :)

Lady_Cass
02-08-2013, 06:08 PM
Celem nie było tutaj faworyzowanie żadnego z graczy. Każdy miał równe szanse na grę. Po zakończeniu jednego z pojedynków natychmiast rozpoczynał się następny, w taki sposób, aby jak najwięcej graczy mogło wziąć udział. Niektórzy z graczy wykorzystali ten moment, aby ponownie spróbować swoich szans. W świetle uprzednich ustaleń niesprawiedliwym byłoby odrzucenie ich zaproszenia do walki. Jak bowiem wspominałem uprzednio każdy może zagrać ponownie w Pojedynku i takie zasady, takie szanse na rewanż, obowiązywały od początku jego powstania. Bardzo dziękuję za Wasze zrozumienie i serdecznie zapraszam do udziału w przyszłości!

Niestety powyższe wyjaśnienie jest całkowicie nielogiczne. Oczywistym jest, że w przypadku przyjmowania zaproszenia od tego samego gracza kilkukrotnie nie każdy ma równe szanse na grę.
Nie każdy gracz posiada jednakowo szybkie łącze, zatem zawodnicy z szybszym łączem mogą zagrać nawet 3-4 razy podczas gdy inni czekają przez godzinę nie mając okazji zagrania nawet raz.
Jest to niesprawiedliwe.
Ciekawym jest także to, że zawodnicy od których zaproszenie do gry zostało przyjęte kilkukrotnie to tzw. "zawodowcy" z wyższej półki, a ci którzy czekali bezskutecznie to mniej doświadczeni gracze. Przypadek :p ? Wydaje mi się, że tego typu impreza powinna służyć zachęcaniu nowszych i mniej doświadczonych graczy a nie "karmieniu" prosów.
Bardzo proszę aby następnym razem w przypadku tak dużej ilości chętnych do gry zaproszenie od tego samego gracza było przyjmowane tylko jednokrotnie, w inny w wypadku odradzam branie udziału w tego typu evencie.

DjTechShadow
02-08-2013, 06:18 PM
Raczej trzeba to upatrywać w tym, że po prostu gracze, którym udało się załapać na pojedynek patrzyli się non stop w ten monitor i zareagowali szybko, każdy miał te same szanse, więc nie ma co płakać tylko wziąć się w garść:)

Werolt
02-08-2013, 06:28 PM

Nagroda powinna pojawić się w poniedziałek w godzinnach popołudniowych:)

Spóźniłem ułamek sekundy za każdym razem a sam fakt że ty prawdopodobnie grałeś z nim 2 razy i próbowałeś 3 zostawię bez komentarza zwłaszcza że miałeś świadomość że będzie dzisiaj dużo chętnych.

Czekałem tak samo jak każdy inny już 4 raz z rzędu. Dzisiaj zagrałem drugi raz bo pierwszy mecz przegrałem i jak wyjaśnił Nisevaros, każdego dotyczą te same zasady. Tobie się nie udało? Taka karma, życze powodzenia następnym razem.

Nisevaros
02-08-2013, 06:32 PM

Nagrody zostaną dostarczone w ciągu kilku najbliższych dni (najpóźniej w poniedziałek).

Ciekawym jest także to, że zawodnicy od których zaproszenie do gry zostało przyjęte kilkukrotnie to tzw. "zawodowcy" z wyższej półki, a ci którzy czekali bezskutecznie to mniej doświadczeni gracze. Przypadek :p ? Wydaje mi się, że tego typu impreza powinna służyć zachęcaniu nowszych i mniej doświadczonych graczy a nie "karmieniu" prosów.
Bardzo proszę aby następnym razem w przypadku tak dużej ilości chętnych do gry zaproszenie od tego samego gracza było przyjmowane tylko jednokrotnie, w inny w wypadku odradzam branie udziału w tego typu evencie.

Jakkolwiek może wydawać się to naiwne faktycznie był to "przypadek", a raczej właśnie świadome wykorzystanie umiejętności przez bardziej doświadczonych graczy. Macie jednak rację, że mogło to wydać się niesprawiedliwe dla niektórych, w szczególności dla początkujących osób. Nie należy jednak winić nikogo za taki stan rzeczy, ponieważ reguły gry były jasne. Aby potwierdzić moje słowa, przychylam się do wspomnianej propozycji. Jeśli zatem w przyszłości wystąpi podobna sytuacja i liczba graczy chętnych do udziału w Pojedynku będzie tak samo spora, w trakcie trwania Pojedynku zostanie zakomunikowane, że w tym dniu jedna osoba będzie mogła wziąć udział wyłącznie w jednej grze. Raz jeszcze dziękuję za cenne wskazówki i ponownie zapraszam do udziału w przyszłości !

Bazaltovy
02-10-2013, 12:36 AM

Chciałem już się rozpisywać, ale uznałem, że wystarczy jedno pytanie:
Czy sugerujesz przez to, że Nisevaros odrzucał wyzwania od ludzi z niskim ELO lub tych, których nie kojarzy z forum/turniejów etc.?

Lady_Cass
02-10-2013, 01:52 AM
Chciałem już się rozpisywać, ale uznałem, że wystarczy jedno pytanie:
Czy sugerujesz przez to, że Nisevaros odrzucał wyzwania od ludzi z niskim ELO lub tych, których nie kojarzy z forum/turniejów etc.?

Dobrze zatem, że zaniechałeś rozpisywania się bo najwyraźniej albo nieuważnie przeczytałeś mego posta lub też całkowicie go nie zrozumiałeś...
Nic nie sugeruję, lecz TWIERDZĘ zgodnie z prawdą, że zaproszenia do gry od lepszych/bardziej znanych graczy były przyjmowane kilkukrotnie natomiast mniej znani/zaawansowani gracze nie mieli okazji do rozegrania choćby jednej gry. Jak już wspomniałam wcześniej w przypadku tak dużej ilości zainteresowanych zaproszenie do gry od tego samego gracza nie powinno być przyjmowane więcej niż jeden raz - jest to całkowicie logiczne. Jeśli przegrałeś swój pojedynek - straciłeś szansę na darmowy zestaw, spróbuj wówczas ponownie za tydzień, a nie zajmujesz miejsce innym czekającym w kolejce graczom próbując po raz kolejny i kolejny, aż może za trzecim czy piątym razem Ci się uda. To na prawdę żadna sztuka wygrać za którymś z kolei razem dobrze już wiedząc czym Niesevaros gra. Wydaje mi się, że zamiast kierować się zasadą - mi się udało zagrać parę razy a Tobie w ogóle to Ty masz problem a ja jestem "happy", należałoby raczej sięgnąć do zasad elementarnej logiki, przyzwoitości i rozsądku.

Nie wydaje mi się jednak, żeby rozgrzebywanie tego problemu miało jakikolwiek sens, gdyż sam Niesevaros dwa posty wyżej przychylił się do mojej prośby by na przyszłość przyjmować zaproszenie od tego samego gracza tylko jednokrotnie.

Bazaltovy
02-10-2013, 10:27 AM
Napisał, że przy odpowiednich okolicznościach, ale pewnie nastąpią one i w ten piątek. I dobrze, na w końcu skoro dama prosi... :)
Ja sam po swoim pojedynku wyszedłem z treningu, żeby dać innym szansę, ale to nie znaczy, że potępiam wielokrotne próby. Z jednego prostego powodu:

To na prawdę (sic!) żadna sztuka wygrać za którymś z kolei razem dobrze już wiedząc czym Niesevaros gra.

Nisevaros zmienia decki. :)

(...) zaproszenia do gry od lepszych/bardziej znanych graczy były przyjmowane kilkukrotnie

Niewielu jest początkujących graczy, którzy odwiedzają to forum, więc oczywiste, że lwią większością ludzi biorących udział w takim wydarzeniu będzie czołówka, a przynajmniej gracze z dużym doświadczeniem. A co do przyjmowań/nieprzyjmowań: KAŻDE zaproszenie było przyjmowane (już na samą logikę: człowiek odpowiedzialny za kontakt ze społecznością miałby ją w jakikolwiek sposób olewać? No chyba nie.). Gdyby mniej znany gracz kilka razy "złapał" Nisevarosa a taki na przykład Werolt nie, też byś się piekliła i mówiła, że to sprawi, że elita poczuje się niechciana, odwróci się od gry i polska społeczność przestanie już być jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą na świecie? Wątpię.

Nawiązujesz do logiki, przyzwoitości i rozsądku. Przyzwoitość zgadza się z Tobą. Logika i rozsądek kazaliby Ci szybciej klikać myszką. :)

/offtop

Już pomijając te sporne kwestie: czekamy w takim razie na następny piątek i kolejną, TYLKO JEDNĄ grę :D A nuż uda się zaprosić kogoś oprócz Nisevarosa, i szanse na walkę z (z braku lepszego słowa) VIPem wzrosną? :) Czas pokaże.

Nisevaros
02-15-2013, 02:56 PM
Witajcie!

Kolejna edycja "Pojedynku z Community Managerem" rozpocznie się dziś o godzinie 17:00 i jak zwykle potrwa przez około 1h!

W tym tygodniu WYJĄTKOWO podjęta została decyzja o przesunięciu terminu rozpoczęcia Pojedynku, aby zapewnić możliwość gry także tym osobom, które z różnych powodów nie mogły wziąć udziału we wcześniejszych edycjach. Graczy, dla których dzisiejsza nowa godzina nie będzie odpowiednia zapraszam do udziału w przyszłym tygodniu już o normalnej porze (16:00). W przyszłości mogą zostać zatwierdzone także inne godziny rozpoczęcia. Jeśli macie jakieś sugestie w tym zakresie, bardzo proszę o zamieszczanie ich w tym wątku.

Dzięki za zrozumienie i do zobaczenia na Polu Bitwy! :D

PS: Dajcie znać, jeśli planujecie stanąć dziś do walki!

Kuackillah
02-15-2013, 03:01 PM
będę jak zawsze ;) znowu wpadnie pakiecik hehe ;P

Werolt
02-15-2013, 03:06 PM
Postaram się być,ale nie wiem czy dam rady od 17 do 18.

Ciolkmen
02-15-2013, 03:18 PM
W tym tygodniu wreszcie uda mi się być :D

Nvm1337
02-15-2013, 04:08 PM
Chętnie wezmę udział. Do zobaczenia na polu bitwy. ; )

Bazaltovy
02-15-2013, 04:11 PM
Dziś mam szczęście do pakietów, a nuż (oby!) poniedziałkowy również będzie trafny :)

Muerte79
02-15-2013, 04:16 PM
Buu nie będzie mnie. NW ramach pocieszenia idę na drafta mtg :)

DjTechShadow
02-15-2013, 04:23 PM
Jestem ciekaw kiedy dostaniemy nagrody za ostatni pojedynek :)

Kuackillah
02-15-2013, 04:27 PM
DJ nie dostałes ? u mnie był w poniedziałek po południu

Werolt
02-15-2013, 04:27 PM

Były rozdane w poniedziałek - przynajmniej w moim przypadku:)

Nisevaros
02-15-2013, 04:30 PM

Nagrody zostały przesłane w poniedziałek. Jeśli nie otrzymałeś dotychczas swojej nagrody, bardzo proszę o kontakt poprzez PM. :)

PS: Bardzo proszę o ponowne sprawdzenie liczby nowych pakietów dostępnych w kolekcji.

Bazaltovy
02-15-2013, 05:12 PM
No i proszę, mogłem sobie pozwolić nawet na jedno niedokładne kliknięcie, a i tak zdążyłem złapać Nisevarosa :) Dzięki za grę, i do zobaczenia za tydzień!

http://img809.imageshack.us/img809/6092/nisev.jpg

Kuackillah
02-15-2013, 05:37 PM
Udało mi sie trafić Nisevarosa ale był jakis błąd bo 3 razy go trafiałem i wywalało nas, no ale udało się rozegrać pojedynek ;) przychylam sie do tego żeby była tylko jedna walka na gracza dlatego juz nie wchodzę dzisiaj do pojedynku i życzę wszystkim powodzeniaw łapaniu Nisevarosa.
Pozdrawiam.

http://i.imgur.com/R58zjsS.jpg

r3tsa
02-15-2013, 05:50 PM
Dopiero drugi tydzień mogłem uczestniczyć, o dziwo udało mi się. ;o

http://i.imgur.com/25XUxqa.jpg

Nvm1337
02-15-2013, 05:56 PM
No, dzięki jeszcze raz za gre i do zobaczenia w boju. : )

http://img202.imageshack.us/img202/9553/beztytuuxxa.jpg

Nisevaros
02-15-2013, 06:20 PM
Dzisiejszy Pojedynek z CM został zakończony.

Należy dodać, że poziom tej edycji był niezwykle wysoki i niektórzy z Was zaprezentowali bardzo ciekawe rozwiązania. Bardzo wiele z tych kombosów nie zostało jeszcze opisanych na forum w naszych cyklicznych debatach i konkursach. Tym bardziej zachęcam do udziału również i w tych wydarzeniach. ;)

Gratulacje dla wszystkich, którzy wzięli udział!

Do zobaczenia ponownie na Polu Bitwy! :)

UpiornyRycerz
02-15-2013, 06:21 PM
Miałem nie brać już w tym udziału po zeszłotygodniowym bardzo długim czekaniu ale pomyślałem jest 17:30 najdłużej ile będę czekał na darmo będzie to 30 minut.

r3tsa mnie dzisiaj ubiegł ale C4r-n4ge się już z nie udało (choć nie wiem do końca czy brał w ogóle w tym udział) i w tako ito sposób stoczyłem pierwszy mój pojedynek z Nisevaros.

http://clip2net.com/clip/m127082/1360948083-6e69d-1149kb.png

... a to że wygrałem to całkiem inna historia :)

Nisevaros
02-22-2013, 02:32 PM
Witam ponownie!

Dzisiejszy Pojedynek z Community Managerem rozpocznie się zgodnie z pierwotnym planem, czyli już o godzinie 16 !!

Czy planujecie wziąć udział? ;)

---

*Uaktualnienie*: Event został zakończony. Bardzo dziękuję wszystkim za udział i gratuluję wygranych.

Nisevaros
03-01-2013, 03:14 PM
Pojedynek z Community Managerem rozpocznie się dziś ponownie o godzinie 16.
Wszystkich zainteresowanych udziałem zapraszam do gry (tryb treningu).

Do wygrania jak zwykle: Pakiet Posiłków z zestawu podstawowego + 2000 złota.

---

*Uaktualnienie*: Dzisiejsza edycja Pojedynku została zakończona. Bardzo dziękuję wszystkim za udział i gratuluję wygranych. :)

Bazaltovy
03-01-2013, 08:18 PM
Jejuchnu, zapomniałem kompletnie! :(

Nisevaros
03-08-2013, 03:36 PM
Już wkrótce rozpocznie się kolejny pojedynek z Community Managerem! Serdecznie zapraszam do udziału!

Start: godzina 16:00 ;)

*W związku z pilnym restartem serwerów ten Pojedynek został zakończony przed normalnym czasem zakończenia. Dziękuję za zrozumienie*

Bazaltovy
03-08-2013, 04:36 PM
No to w takim razie czekam na swoją szansę ;)

C4r-n4ge
03-08-2013, 05:57 PM
Szkoda - kompletnie zapomniałem...

DanielKurzempa
03-08-2013, 07:00 PM
Szkoda - kompletnie zapomniałem...

Mi to mówisz ja tak o tym zapomniałem że dopiero godzinę po przeczytaniu twojego postu sobie o tym przypomniałem.

Urthel
03-09-2013, 10:15 PM
Nie dało by rady by ten event odbywał się nie tylko w piątki lecz też w inne dni tygodnia?

Nisevaros
03-15-2013, 10:32 AM
Witam,

W związku konserwacją serwerów, która będzie miała miejsce o 16:00 i potrwa około godzinę dzisiejszy "Pojedynek z CM" rozpocznie się dopiero o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszam do udziału.

Nie dało by rady by ten event odbywał się nie tylko w piątki lecz też w inne dni tygodnia?

Jak już wspominałem postaramy się organizować event także w innym dniu tygodnia (zamiennie z piątkiem). Już niedługo powinna zostać zamieszczona na forum informacja na ten temat. Dzięki za zainteresowanie.

DanielKurzempa
03-15-2013, 11:24 AM
A może jakieś info na temat aktualizacji gry które miało być w tym tygodniu?

C4r-n4ge
03-15-2013, 06:44 PM
Dzisiaj w końcu udało mi się zdążyć - na dodatek nie było tłoku także rozegrałem pojedynek zaraz po wejściu do Practice Room. Dziękuję za grę :D

DjTechShadow
03-15-2013, 06:51 PM
Dziękuję za grę, widzę, że CM podciągnął swe umiejętności - brawo, 1-1 i do następnego.

Nisevaros
03-15-2013, 07:06 PM
Dzisiejszy "Pojedynek" został zakończony. Bardzo dziękuję wszystkim za mecze. Do zobaczenia ponownie na Polu Bitwy!

widzę, że CM podciągnął swe umiejętności - brawo

Dziękuję. :)

Bazaltovy
03-15-2013, 07:10 PM
3 minuty spóźniony, nosz kurde. :P

Werolt
03-15-2013, 07:15 PM
Muszę się zgodzić z DJ`em z tygodnia na tydzien coraz cięższy z Ciebie przeciwnik:) Dzięki za grę!

PMM
03-16-2013, 10:01 PM
Mam nadzieję, że uda się czasem wystartować po godzinie 18 bo mi np. ciężko wcześniej dojechać do domu =(

Nisevaros
03-22-2013, 03:33 PM
Kolejna edycja "Pojedynku z Community Managerem" rozpocznie się za około 30 minut. Wszystkich zainteresowanych udziałem zapraszam do trybu treningu!

Powodzenia na Polu Bitwy!

PMM
03-22-2013, 04:32 PM
Kurcze, po pierwsze nie miałem czasu na aktualizację i teraz idzie mega wolno a po drugie zobaczyłem godzinę. Nisveratos - znów godzinka czyli było od 15 do 16?

Werolt
03-22-2013, 04:34 PM
Kurcze, po pierwsze nie miałem czasu na aktualizację i teraz idzie mega wolno a po drugie zobaczyłem godzinę. Nisveratos - znów godzinka czyli było od 15 do 16?

Pojedynek trwa od 16 do 17.

Nisevaros
03-22-2013, 05:03 PM
Dzisiejszy "Pojedynek z CMem" został zakończony. Dziękuję za udział!
Gratulacje dla wszystkich uczestników!

Kuackillah
03-22-2013, 05:11 PM
Widze ładne postępy robisz ;) i całkiem niezłe zagranie Ci wyszło, pozdrawiam ;) ale i tak jak dotąd wygrywam :p

http://i.imgur.com/OQjKnWI.jpg

Urthel
03-22-2013, 05:17 PM
No gdyby nie jedna pomyłka też miałbym spory problem :). Dziękuje za grę i czekam na kolejne pojedynki :).

Nisevaros
03-29-2013, 03:38 PM
Następna edycja konkursu "Pojedynek z Community Managerem" rozpocznie się za 20 minut.
Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału!

Szczegółowe informacje o konkursie znajdziecie na początku wątku.

Kuackillah
03-29-2013, 04:32 PM
Widze zmiana decku nastapiła ale to i tak nic nie dało czekam na przyszły tydzień Nisv

http://i.imgur.com/RyIHbQ4.jpg

Nisevaros
03-29-2013, 05:03 PM
Dzisiejszy "Pojedynek z CMem" został zakończony.
Dziękuję za udział i gratuluję świetnej gry wszystkim uczestnikom!

Urthel
03-29-2013, 05:06 PM
Bardzo dziękuję za grę, czekam na kolejne :).

Nisevaros
04-05-2013, 02:22 PM
Kolejna edycja konkursu "Pojedynek z Community Managerem" rozpocznie się za około 30 minut.

Szczegółową informację o konkursie, nagrodach i zasadach znajdziecie na początku wątku.
Do zobaczenia na Polu Bitwy! :D

Kuackillah
04-05-2013, 03:52 PM
dzieki za gre ;) i do zobaczyska za tydzien

http://i.imgur.com/hNP7mM7.jpg

Nisevaros
04-05-2013, 04:03 PM
Dzisiejszy "Pojedynek z CMem" został zakończony.
Dziękuję za udział i gratuluję wszystkim uczestnikom świetnej gry !

PMM
04-05-2013, 04:29 PM
Widzę, że pojedynki coraz wcześniej.

Nisevaros
04-12-2013, 02:24 PM
Kolejna edycja konkursu "Pojedynek z Community Managerem" rozpocznie się już za około 30 minut!
Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału! Do zobaczenia na Polu Bitwy! :)

Kuackillah
04-12-2013, 04:13 PM
Nisv ty sie poddałes czy co ? bp była jeszcze tura i pokazała sie ramka ze zwyciestwem lecz za kilka nascie sekund wywalilo mnie z gry ?

Nisevaros
04-12-2013, 04:21 PM
Dzisiejszy Pojedynek z Community Managerem został zakończony.

@Kuackillah : Wszystkie pojedynki, które niestety nie zostały przeprowadzone do końca z przyczyn technicznych zostaną odnotowane jako zwycięstwa graczy.

Bardzo dziękuję za udział w dzisiejszym Pojedynku i gratuluję wszystkim zwycięzcom!
Do zobaczenia ponownie na Polu Bitwy!

Kuackillah
04-15-2013, 10:23 PM
dostaliscie dzisiaj paczke ? bo o dziwo nie mam na swoim koncie ;(

Nisevaros
04-16-2013, 09:07 AM
Dostarczenie nagród w tym tygodniu może się nieco opóźnić z przyczyn technicznych.
Bardzo dziękuję za cierpliwość i zrozumienie.

Nisevaros
04-19-2013, 02:39 PM
Kolejna edycja konkursu "Pojedynek z Community Managerem" rozpocznie się już za około 20 minut!
Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do Trybu Treningu w grze!

PS: Nie wahajcie się transmitować naszych starć na żywo i komentować ich na Twitch! Bardzo prawdopodobne, że streamy niektórych pojedynków już wkrótce zostaną specjalnie wyróżnione na naszym profilu na Facebooku!

rara88
04-19-2013, 03:03 PM
PS: Nie wahajcie się transmitować naszych starć na żywo i komentować ich na Twitch! Bardzo prawdopodobne, że streamy niektórych pojedynków już wkrótce zostaną specjalnie wyróżnione na naszym profilu na Facebooku!

Możnaby zrobić temat z linkami i krótkimi opisami wszystkich aktywnych, sensownych streamów polskich i nie tylko ;) Chyba, że takowy już istnieje to przepraszam za zawracanie gitary jednak nie widziałem.

Bazaltovy
04-19-2013, 03:26 PM
Mam nadzieję, że nie jest jeszcze za późno :)

Nisevaros
04-19-2013, 04:02 PM
Dzisiejszy Pojedynek z Community Managerem został zakończony.

Możnaby zrobić temat z linkami i krótkimi opisami wszystkich aktywnych, sensownych streamów polskich i nie tylko ;) Chyba, że takowy już istnieje to przepraszam za zawracanie gitary jednak nie widziałem.

Zapraszam TUTAJ (http://forums.ubi.com/showthread.php/746816). :)

p.aqua
04-19-2013, 04:51 PM
Dzięki za grę Nisevaros! Wprawdzie wygrałem, ale nasz CM był blisko. Zostało mi życia na jeden strzał PAO.

Kuackillah
04-19-2013, 05:00 PM
hm o dziwo trzasnołem pierwsza dzisiejsza walke z Nisevem, tak przypomniało mi sie ze to piatek wchodze na trening a tam pustki sam Nisev tylko hehe jak nigdy zawsze z 5 osób juz 10 minut przed godzina pojedynków czeka w kolejce hehe

Nisevaros
04-26-2013, 02:29 PM
Kolejna edycja konkursu "Pojedynek z Community Managerem" rozpocznie się już za około 30 minut!
Zapraszam do udziału!

Nisevaros
04-26-2013, 04:01 PM
Dzisiejsza edycja Pojedynku z Community Managerem została zakończona.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za udział w konkursie!

Kuackillah
04-26-2013, 04:09 PM
hm widze ze cos mniejsze ostatnio zainteresowanie tym eventem jest, wczesniej masa ludzi czekała a dzisiaj po naszym pojedynku wszedłem jeszcze na chwilke na trening i przez około kilka minut było pusto, proponowałbym moze zmienic nagrode np. zestaw pustki lub bilety, no i przydała by sie tez taka 'dzienna nagroda' za logowanie jak jest np w angry birdsach itp gierkach i mozliwosc wysyłania prezentow znajomym np. karte dziennie lub losowo jakies złotko lub pieczeci

DanielKurzempa
04-27-2013, 10:26 AM
hm widze ze cos mniejsze ostatnio zainteresowanie tym eventem jest, wczesniej masa ludzi czekała a dzisiaj po naszym pojedynku wszedłem jeszcze na chwilke na trening i przez około kilka minut było pusto, proponowałbym moze zmienic nagrode np. zestaw pustki lub bilety, no i przydała by sie tez taka 'dzienna nagroda' za logowanie jak jest np w angry birdsach itp gierkach i mozliwosc wysyłania prezentow znajomym np. karte dziennie lub losowo jakies złotko lub pieczeci

Przyczyny są prawdopodobnie dwie:
1. Piątek+Pogoda
2. Zniechęcenie wcześniejszymi edycja gdzie niektórzy czekając godzin nie zagrali nawet raz a inni mogli grać kilka razy.

Ps. Czy teraz tylko za wygraną dostaje się nagrodę czy tak jak kiedyś było za sam udział?

C4r-n4ge
04-28-2013, 12:51 AM
Wydaję się że faktyczny powód to ten drugi podany przez Daniela - we wcześniejszych edycjach próbowało uczestniczyć zbyt wiele ludzi którzy nie dostali możliwości rozegrania choć jednej partii i zniechęcili się... Ja niekiedy jak akurat mam chwilkę czasu w tych godzinach to wchodzę - tydzień temu udało mi się dorwać Nisevarosa bez problemu od razu po wejściu na Practice...

Bazaltovy
05-03-2013, 12:31 PM
To co, do zobaczenia za półorej godziny? :)

(PS. Faktycznie, przydałoby się uatrakcyjnić nagrodę - może z nadejściem Herald of the Void zmienić ją na pakiet z Powstania Pustki?..)

Nisevaros
05-03-2013, 12:43 PM
Dzisiejszy Pojedynek odbędzie się według "starych" zasad i jak zwykle rozpocznie się on o godzinie 16:00 czasu polskiego.

Aktualizacja nagród zostanie rozważona. :cool:

Nisevaros
05-03-2013, 04:00 PM

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za udział w konkursie!

C4r-n4ge
05-05-2013, 12:15 PM
Szkoda, że tym razem nie dałem rady zdążyć - może w przyszłym tygodniu się uda :)

Rysikoss
05-05-2013, 06:22 PM
Bardzo przyjemny pojedynek, polecam :P

Nisevaros
05-10-2013, 01:59 PM
Kolejna edycja konkursu "Pojedynek z Community Managerem" rozpocznie się już za godzinę!
Serdecznie zapraszam do udziału!

---

Dzisiejsza edycja Pojedynku z Community Managerem została zakończona. Udało się rozegrać rekordową liczbę 9 pojedynków!
Dziękuję wszystkim za udział!

redgo01
05-10-2013, 04:28 PM
Znowu się spóźniłem :/

filo9011
05-10-2013, 08:20 PM
Znowu zapomniałem :D Chyba ustawie sobie jakieś przypomnienie w kalendarzu.

Nisevaros
05-17-2013, 02:34 PM
Kolejny konkurs "Pojedynek z Community Managerem" rozpocznie się już za 25 minut!

Nisevaros
05-17-2013, 04:19 PM
Dziękuję wszystkim za udział!

Bazaltovy
05-17-2013, 04:27 PM
Znowu zapomniałem :D Chyba ustawie sobie jakieś przypomnienie w kalendarzu.

Genialny pomysł, też wyleciało mi z głowy kompletnie.

ebsbrutus
05-17-2013, 04:31 PM
Nadal sa przyznawane nagrody za wygranie pojedynku?

filo9011
05-17-2013, 08:08 PM
Dzisiaj byłem na Duelu ale zanim rzuciłem wyzwanie to już mi zniknął nasz Community Manager ;) Przez godzinę starałem się go upolować ale się nie udało. Nic, może za tydzień.

Kuackillah
05-18-2013, 10:04 AM
filo błąd jaki robiłeś to ze czekałes na niego w okienku dla przyjaciół bo przeskakiwalem po pokojach i widziałem cie, a to trzeba w starciu 'on-line' ja poczekałem około 10 minut i trafilem Niseva, lecz zauwazam ze cos male zainteresowanie tymi pojedynkami teraz

filo9011
05-18-2013, 12:13 PM
Dobrze wiedzieć :)

Kuackillah
05-20-2013, 04:41 PM
Witam a to już nie ma nagród ? zawsze były w poniedziałek po południu, pakiecik czekał a tu dzisiaj nic

Bazaltovy
05-31-2013, 01:52 PM
Nis, nie zapomniałeś o czymś? ;)

redgo01
05-31-2013, 02:42 PM
Dzisiaj jak zwykle start o 16?

Nisevaros
05-31-2013, 02:57 PM
W związku z pewnymi pracami dzisiejsza edycja Pojedynku zostaje odwołana. Możliwe jednak, że uda się przeprowadzić dodatkową rundę w przyszłym tygodniu. Więcej informacji na ten temat ukaże się już wkrótce. :D

Bardzo dziękuję za zrozumienie.

redgo01
05-31-2013, 03:10 PM
Ok, dzięki za szybką odpowiedź :)

Werolt
06-07-2013, 02:06 PM
Czy ze względu na przerwę techniczną pojedynek się nie odbędzie czy zostanie przeniesiony?:)

Nisevaros
06-07-2013, 02:08 PM
W związku z trwającą przerwą techniczną dzisiejszy Pojedynek zostaje przeniesiony na godzinę 17:00.

Do zobaczenia na Polu Bitwy! :)

Nisevaros
06-07-2013, 03:59 PM
UWAGA: Ze względu na pewne okoliczności dzisiejszy Pojedynek z CMem zostaje ponownie odroczony, tym razem do godziny 17:30.
Dziękuję za cierpliwość i zrozumienie.

Urthel
06-07-2013, 04:59 PM
Mógłbyś zaczekać, bo gra mi się patchuje ? :)

Nisevaros
06-07-2013, 05:31 PM
Dzisiejsza edycja konkursu Pojedynek z Community Managerem została zakończona.

Gratuluję świetnych rozegrań wszystkim uczestnikom! :)

Nisevaros
06-14-2013, 02:35 PM
Kolejny konkurs "Pojedynek z Community Managerem" rozpocznie się już za około 25 minut!

redgo01
06-14-2013, 03:25 PM
Dzięki za grę :)

Nisevaros
06-14-2013, 04:01 PM
Dzisiejsza edycja konkursu Pojedynek z Community Managerem została zakończona.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólne granie!

Do zobaczenia ponownie za tydzień!

Peacelaw
06-14-2013, 08:12 PM
Z racji, że dzisiejsze wydanie eventu było, chciałbym spytać się ile trzeba czekać na nagrodę za wygraną?

redgo01
06-14-2013, 08:37 PM
Zazwyczaj w poniedziałek rozdawane są nagrody.

Peacelaw
06-19-2013, 01:57 PM
Ktoś jeszcze oprócz mnie nie dostał nagrody za poprzedni pojedynek?

redgo01
06-19-2013, 01:58 PM
Ja

Nisevaros
06-21-2013, 12:09 PM
UWAGA: W związku z przerwą w dostępie do gry (więcej informacji TUTAJ (http://forums.ubi.com/showthread.php/776637-Przerwa-techniczna-21-06-2013?goto=newpost)) dzisiejszy Pojedynek z CMem rozpocznie się WYJĄTKOWO już o godzinie 14:00 i potrwa do chwili planowanego rozpoczęcia konserwacji, czyli godziny 15:00!

Zmiana planu to także świetna okazja dla osób, które nie mogą zwykle wziąć udziału w konkursie ze względu na nieodpowiednie godziny.
Serdecznie zapraszam wszystkie te osoby na dzisiejsze Pola Bitew!

Do zobaczenia w grze! :)

Nisevaros
06-21-2013, 01:55 PM
Ze względu na fakt, że serwery gry powinny już wkrótce zostać wyłączone dzisiejszy konkurs zostaje zakończony.

Gratulacje dla wszystkich uczestników!
Dziękuję za pojedynki!

Hiffix
06-21-2013, 02:09 PM
Podziękowania za pojedynek :)

Hiffix
06-26-2013, 11:58 AM
Czy tylko ja nie otrzymałem nagrody za ostatni piątek?

Nisevaros
06-26-2013, 12:51 PM
Wszystkie nagrody powinny zostać przyznane do końca tygodnia. Dziękuję za cierpliwość.

Nisevaros
06-28-2013, 02:09 PM
Kolejny konkurs "Pojedynek z Community Managerem" rozpocznie się już o godzinie 16.
Serdecznie zapraszam wszystkie osoby zainteresowane udziałem do wspólnej gry (Trybu treningu).

trupiciel
06-28-2013, 03:40 PM
Niezłły tłum!

Nisevaros
06-28-2013, 04:03 PM
Dzisiejsze rozgrywki właśnie się zakończyły. Gratulacje dla wszystkich uczestników i do zobaczenia na Polu Bitwy w przyszłym tygodniu!

PMM
07-01-2013, 07:27 AM
Nisveratos

Do mnie nie doszło. Prosiłbym o sprawdzenie.

Nisevaros
07-05-2013, 02:09 PM
Kolejny konkurs "Pojedynek z Community Managerem" rozpocznie się już o godzinie 16.

Nisveratos

Do mnie nie doszło. Prosiłbym o sprawdzenie.

Jeśli nadal nie otrzymałeś nagrody, bardzo proszę o kontakt przez PM. Pozdrawiam.

Nisevaros
07-05-2013, 04:04 PM
Dzisiejszy Pojedynek właśnie się zakończył. Dziękuję wszystkim za wspólne granie! Do zobaczenia ponownie na Polu Bitwy! :)

Nisevaros
07-12-2013, 02:13 PM
Konkurs "Pojedynek z Community Managerem" rozpocznie się jak zwykle o godzinie 16.

Ivoge
07-12-2013, 03:25 PM
Nisevaros prosiłbym Cię o dodanie mnie do znajomych w grze - Ivoge, poświęć mi 5 minut na wyjaśnienie problemu z kodami o których do Ciebie pisałem

Nisevaros
07-12-2013, 04:00 PM
Dzisiejszy konkurs został zakończony. Serdecznie zapraszam do udziału w następnych rozgrywkach za tydzień! :)

Nisevaros
07-19-2013, 01:06 PM
Kolejna edycja konkursu "Pojedynek z Community Managerem" rozpocznie się o godzinie 16.

Nisevaros
07-19-2013, 04:03 PM
Dzisiejszy konkurs został zakończony.

Nisevaros
07-26-2013, 02:08 PM
Kolejna edycja konkursu "Pojedynek z Community Managerem" rozpocznie się o godzinie 16.

UWAGA! Wprowadzamy małą zmianę zasad! Od dziś macie szansę zdobyć nagrodę dodatkową!

Jeśli pokonacie Community Managera w grze i zamieścicie zrzut ekranu ukazujący to zwycięstwo na forum, otrzymacie dodatkowe 1000 złota!

p.aqua
07-26-2013, 02:43 PM
A gdy Community Manager zamieści na forum screena z wygranej gry, to przegrany robi mu przez tydzień kanapki do pracy.

MandM89
07-26-2013, 02:55 PM
a nie można zrobić jako nagrody pakietu emilo w nim to każdy by miał szanse na brakującą kartę :) ?

p.aqua
07-26-2013, 03:22 PM
i stało się...

http://i1251.photobucket.com/albums/hh542/p_aqua/DoC/nisevaros_01_zps94f65766.jpg

Bardzo dziękuję CM za pojedynek!

Werolt
07-26-2013, 03:55 PM
http://imageshack.us/a/img833/72/hmx4.png

Nisevaros
07-26-2013, 04:01 PM
Dzisiejszy konkurs został zakończony.

Dziękuję za wszystkie pojedynki!

Nisevaros
08-02-2013, 02:09 PM
Przypominam o zmianach w regulaminie i możliwości wygrania dodatkowego złota. Więcej na ten temat na początku wątku. ;)

p.aqua
08-02-2013, 03:15 PM
Bardzo dziękuje CM za tradycyjnie ekscytujący pojedynek :)

http://i1251.photobucket.com/albums/hh542/p_aqua/DoC/nisevaros_02_zps2a7abd45.jpg

TrafixPL
08-02-2013, 04:00 PM
To mój debiut jeżeli chodzi o ten "event".

http://img20.imageshack.us/img20/6074/rbzv.png

Nisevaros
08-02-2013, 04:04 PM
Dzisiejszy Pojedynek dobiegł końca.

Dziękuję za wszystkie pojedynki!

Mako19901990
08-02-2013, 07:15 PM
http://s4.ifotos.pl/img/Grajpg_nexpnex.jpg

falvin007
08-03-2013, 03:05 AM
Znowu przegapiłem. :( Oglądałem przez chwilę stream Kimmundiego, ale nie wiedziałem, że w tym czasie były pojedynki z Nisevarosem. Kiedy będzie kolejna szansa?

Legenda-
08-03-2013, 06:41 AM
Znowu przegapiłem. :( Oglądałem przez chwilę stream Kimmundiego, ale nie wiedziałem, że w tym czasie były pojedynki z Nisevarosem. Kiedy będzie kolejna szansa?

w piątek xP

Nisevaros
08-09-2013, 01:23 PM
Kolejny Pojedynek z Community Managerem rozpocznie się już o godzinie 16:00.

Zapraszam!

Narozis
08-09-2013, 03:29 PM
Dziekuje CM za pojedynek.

http://www.picshot.pl/pfiles/360035/gra%20z%20CM.JPG

Wieslaron
08-09-2013, 03:35 PM
http://s12.postimg.org/qs1v8zdt9/screenzwalki.jpg (http://postimage.org/)
screenshot pc (http://postimage.org/app.php)

Dziękuję za pojedynek.

Mok21
08-09-2013, 03:47 PM
Dziękuję za pojedynek

http://s16.postimg.org/knpc0rizp/image.jpg

Nisevaros
08-09-2013, 04:00 PM
Dzisiejsza edycja Pojedynku z Community Managerem dobiegła końca.

Dziękuję za wspólne granie! Zapraszam na kolejny Pojedynek za tydzień.

Werolt
08-09-2013, 04:02 PM
http://imageshack.us/a/img818/6010/j7i3.png

Piotres_X
08-09-2013, 04:09 PM
http://s15.postimg.org/k0pexkjuj/screen.jpg (http://postimage.org/) image hosting tiny pic (http://postimage.org/)

Jeszcze raz dzięki za grę.

drid93
08-09-2013, 05:10 PM
http://i39.tinypic.com/2q1cgoi.jpg

Nisevaros
08-16-2013, 02:11 PM
Serdecznie zapraszam na kolejną edycję Pojedynku z Community Managerem, która rozpocznie się już o godzinie 16:00!

Do zobaczenia w grze!

Legenda-
08-16-2013, 03:14 PM
http://i.imgur.com/fYR2VBB.jpg

Nisevaros
08-16-2013, 04:10 PM
Dzisiejszy konkurs został zakończony. Gratulacje dla wszystkich uczestników! :)

Legenda-
08-18-2013, 08:48 PM
Kiedy można się spodziewać tej nagrody ? ;ddd

Legenda-
08-19-2013, 08:52 AM
Thx

Nisevaros
08-23-2013, 11:38 AM
Dzisiejszy Pojedynek z Community Mangerem zostaje odwołany ze względu na zaplanowaną transmisję Team-Stream.

Dziękuję za zrozumienie i zapraszam do udziału w Pojedynku za tydzień.

Jednocześnie zachęcam do oglądania transmisji na naszym kanale Twitch na: http://www.twitch.tv/duelofchampions

Nisevaros
08-30-2013, 02:00 PM
Dzisiejszy Pojedynek z Community Managerem rozpocznie się już o godz. 16:00.

Serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnego grania! Każdy pojedynek to szansa na nagrodę (szczegóły na początku wątku).

Werolt
08-30-2013, 03:11 PM
http://img23.imageshack.us/img23/608/lkwr.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/23/lkwr.jpg/)

Gasent12
08-30-2013, 03:45 PM
http://imageshack.us/a/img542/1248/4jt6.png
(http://imageshack.us/photo/my-images/542/4jt6.png/)

Nisevaros
08-30-2013, 04:01 PM
Dzisiejszy Pojedynek właśnie się zakończył.

Dziękuję wszystkim za wspólną grę i do zobaczenia na Polu Bitwy za tydzień! :)

p.aqua
08-30-2013, 04:05 PM
Dziękuję z grę Nisevaros.

Przyznam, że przydałby Ci się kurs agresji :) Jak na inferno grasz zbyt zachowawczo. Musisz napierać wszystkim czym się da, a nie marnować PAO na Szkielety. Grant to nie talia. która ma panować nad polem bitwy w late game.

... ale oczywiście z miesiąc na miesiąc postępy widać... pozdrawiam.

Nisevaros
08-30-2013, 04:27 PM
Dziś została wykorzystana talia, która została stworzona wspólnie z widzami podczas ostatniego Team-Streamu. Myślę, że pora popracować nad jej wykorzystaniem. :cool:

Przy okazji chciałbym wszystkich zaprosić na dzisiejszy Team-Stream z Aza404 >> http://www.twitch.tv/duelofchampions

Nisevaros
09-06-2013, 02:10 PM
Kolejny Pojedynek z Community Managerem rozpocznie się już o godz. 16:00.

Serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnego grania! Każdy pojedynek to szansa na nagrodę (szczegóły na początku wątku (http://forums.ubi.com/showthread.php/748117-Pojedynek-z-Community-Managerem)).

Bazaltovy
09-06-2013, 02:25 PM
Czas najwyższy się w końcu pojawić. ;)

Nisevaros
09-06-2013, 04:04 PM
Dzisiejszy Pojedynek z Community Managerem dobiegł końca. Dziękuję za wszystkie pojedynki!

Grethold
09-06-2013, 04:08 PM
Moje zaproszenie do znajomych oczekuję od tygodnia ;)

Nisevaros
09-13-2013, 02:43 PM
W związku z pewnymi pracami dzisiejszy Pojedynek zostaje odwołany.

Jednocześnie już dziś chciałbym zaprosić wszystkich na specjalne wydarzenie, które będzie miało miejsce w przyszły piątek!
(więcej informacji wkrótce!)

Nisevaros
09-20-2013, 09:58 AM
W związku z naszą edycją specjalną cotygodniowego Team-Streamu dzisiejszy Pojedynek z Community Managerem zostaje odwołany. Zapraszam do oglądania i dyskusji na czacie na http://www.twitch.tv/duelofchampions

https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p480x480/1236759_635675289786997_1770840920_n.png

Więcej informacji oraz program dzisiejszej transmisji znajdziecie na międzynarodowym forum DOC >> http://forums.ubi.com/showthread.php/796144

PS: W przyszłych tygodniach odbędzie się specjalna edycja Pojedynków z CM, która będzie transmitowana na żywo na Twitch!

Nisevaros
09-27-2013, 10:42 AM
Dzisiejszy Pojedynek z Community Managerem rozpocznie się już o godz. 16:00.

Serdecznie zapraszam wszystkich do wspólnego grania w świecie Zapomnianych Wojen!

p.aqua
09-27-2013, 03:54 PM
http://i1251.photobucket.com/albums/hh542/p_aqua/DoC/nisevaros_03_zps74f6adeb.jpg

Nisevaros
09-27-2013, 04:01 PM
Dzisiejszy Pojedynek został zakończony. Zapraszam do udziału w specjalnej edycji Pojedynku już w najbliższą środę.

Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie TUTAJ (http://forums.ubi.com/showthread.php/797621-Polski-Stream-z-Nisevarosem).

Nisevaros
10-04-2013, 02:31 PM
Pojedynek z Community Managerem rozpocznie się już o godz. 16:00! Do zobaczenia w grze!

Urthel
10-04-2013, 03:12 PM
Dziękuję za pojedynek :).

http://s13.postimg.org/hilvc80dz/pojedynekcm.jpg

GenGMan
10-04-2013, 03:34 PM
http://s21.postimg.org/oji4nb9hz/Win.jpg
Dziękuję za grę. :)

Nisevaros
10-04-2013, 04:00 PM
Dzisiejszy Pojedynek został zakończony. Dziękuję wszystkim uczestnikom za pojedynki!

Thorontir
10-04-2013, 04:14 PM
http://s6.ifotos.pl/img/Nisevaros_nswreae.jpg

Dziękuję za pojedynek.

Nisevaros
10-11-2013, 02:01 PM
Dzisiejszy pojedynek z CMem rozpocznie się już za godzinę! Serdecznie zapraszam! :)

Nisevaros
10-11-2013, 02:55 PM
UAKTUALNIENIE: W związku z przerwą techniczną oraz innymi związanymi z tym pracami dzisiejszy Pojedynek z CMem zostaje PRZEŁOŻONY na godzinę 16:00 w najbliższy PONIEDZIAŁEK (14 października). W przyszłym tygodniu powinny zatem odbyć się dwa Pojedynki (w poniedziałek oraz piątek).

Szczerze przepraszam za utrudnienia oraz tak późny komunikat. Do zobaczenia na Polu Bitwy... już wkrótce!

Nisevaros
10-14-2013, 02:46 PM
Dzisiejszy Pojedynek z CMem odbywający się w zastępie za ostatnie piątkowe rozgrywki odbędzie się już za niespełna kwadrans.

Kuackillah
10-14-2013, 03:31 PM
To ja zacznę dzisiaj ;)

http://i.imgur.com/CldVv4i.jpg

Nisevaros
10-14-2013, 04:00 PM
Dzisiejszy Pojedynek z CMem został zakończony. Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólne granie.

Do zobaczenia następnym razem!

Nisevaros
10-18-2013, 01:54 PM
Kolejna szansa na nagrody już dziś od godz. 16:00! Do zobaczenia w grze! :D

LordOfSpikes11
10-18-2013, 03:30 PM
Jeszcze raz dzięki za pojedynek ;)
http://oi41.tinypic.com/1zb5us9.jpg

Przemysek88
10-18-2013, 03:54 PM
Dzięki za pojedynek
http://i44.tinypic.com/14wgj8w.jpg

Nisevaros
10-18-2013, 04:02 PM
Dzisiejszy Pojedynek z Community Managerem został zakończony. Dziękuje wszystkim za wspólną grę i zapraszam ponownie w przyszłym tygodniu! :)

krakas666
10-18-2013, 04:10 PM
http://imageshack.us/f/23/jvvq.png/Pozdrawiam:)
http://imageshack.us/f/23/jvvq.png/

LordOfSpikes11
10-20-2013, 11:36 AM
Po jakim czasie można spodziewać się nagrody za zwycięski pojedynek??

DrinkOfMyLife
10-20-2013, 12:05 PM
Po jakim czasie można spodziewać się nagrody za zwycięski pojedynek??

Poniedziałek w południe zazwyczaj.

LordOfSpikes11
10-20-2013, 12:12 PM
Dzięki

Nisevaros
10-25-2013, 02:46 PM
Witam serdecznie,

Dzisiejszy pojedynek zostaje odwołany. Nie martwcie się jednak, gdyż następna SPECJALNA okazja do zmierzenia się ze mną i wygrania nagród będzie miała miejsce JUŻ W PONIEDZIAŁEK!

Zaglądajcie na forum, aby dowiedzieć się więcej!

Nikazx
10-28-2013, 04:23 PM
Witam :) http://img543.imageshack.us/img543/2788/ratt.png (http://imageshack.us/photo/my-images/543/ratt.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

arekfloorball
10-29-2013, 11:09 AM
Dzięki za dobrą grę ;)

http://imageshack.us/photo/my-images/842/vc2c.jpg/

Nisevaros
11-08-2013, 03:02 PM
Dzisiejszy Pojedynek z Community Managerem rozpocznie się już o godz. 16:00! Do zobaczenia w grze!

Nisevaros
11-08-2013, 05:01 PM
Dzisiejszy Pojedynek z CMem dobiegł końca! Dziękuję wszystkim za świetne pojedynki!

Sephitsu
11-08-2013, 09:28 PM
CM pół godziny czekałem na ciebie i ciebie nie było :(

Nisevaros
11-15-2013, 11:39 AM
CM pół godziny czekałem na ciebie i ciebie nie było :(

Tydzień temu byłem dostępny w grze przez całą godzinę! Jeśli nie udało Ci się ze mną zagrać, nie ma powodu do zmartwień! Już dziś kolejna okazja!

Zapraszam do trybu treningu od godziny 16:00! Szczegóły odnośnie tego eventu znajdziecie na początku wątku.

Do zobaczenia na Polach Bitew!

Nisevaros
11-15-2013, 05:00 PM
Dzisiejszy Pojedynek z Community Managerem dobiegł końca. Dziękuję za wspólne granie!