PDA

View Full Version : Karciane Debaty Wtorkowe - część 18: Pożeracz dusz

Nisevaros
01-15-2013, 05:00 PM
Drodzy Czempioni,

Kolejną kartą, którą chcielibyśmy przedstawić Wam w cyklu debat na forum jest potężne zaklęcie magii mroku umożliwiające zabicie dowolnej jednostki. Na pewno spotkaliście się już z szerokim zastosowaniem Pożeracza Dusz na Polach Bitew. Zapraszamy zatem do opisywania tych doświadczeń i zamieszczania komentarzy na temat tej karty.

Pożeracz dusz

http://static2.cdn.ubi.com/fr/games/mmdoc/Pozeraczdusz.png

Podsumowanie wszystkich wypowiedzi z poprzedniego tygodnia na temat "Mrocznego Assasyna" znajdziecie: TUTAJ (http://forums.ubi.com/showthread.php/746075).

Warcislavv
01-15-2013, 07:42 PM
Ta karta nie powinna w ogóle istnieć, a jeśli już to powinna Rzadka i droższa, bo jeśli istnienie coś za 4 surowce co może zniszczyć każdą najsilniejszą jednostkę, to jest OP

Przemysek88
01-15-2013, 09:56 PM
Karta bardzo fajna, eh ile razy się omsknęło gdy mi nią Niebianinkę zdejmowano czy Słonecznego Krzyżowca (wierny gracz Haven). Mimo to uważam że ta karta necro jest potrzebna bo ta frakcja bazuje na szybkim i skutecznym sprzątaniu wybranych jednostek. Owszem uważam że tak karta jest bardzo bardzo mocna bo działa cuda ale nie jest OP i nigdy nie będzie. Jest po prostu zbyt przewidywalna że już nie wspomnę że teraz mamy kartę która ją pozbawia użyteczności. Kończąc powiem tylko tyle jak ktoś będzie na nią wystarczająco długo grał (często będzie jej ofiarą) sam dojdzie jak się ją kontruje.

rQwilku
01-17-2013, 01:31 AM
Brakuje mi więcej takich kart ;p
Co to za mroczna magia bez możliwości zabijania jednym czarem.
Ciekawie również wyglądały by karty które cofają ostatnio zagrany czar na rękę, górę biblioteczki lub na cmentarz.

DjTechShadow
01-17-2013, 07:23 AM
Karta optymalna, gorzej jeśli nie mamy czym się przed nią ochronić, aczkolwiek koszt podniósłbym o 1 :)

PMM
01-17-2013, 08:19 AM
Jak dla mnie karta za mocna w przypadku gdy bohater ma magię mrok+ogień i mrok+ziemia. W innych przypadkach jest poprawnie zbalansowana - dlatego koszt +1.

PMM
01-17-2013, 08:21 AM
Ciekawie również wyglądały by karty które cofają ostatnio zagrany czar na rękę, górę biblioteczki lub na cmentarz.

No sorry ale tego by jeszcze brakowało żeby ludzie mieli magic decki bez jednego stworzenia. Już wystarczy, że necro może je odzyskać a jakby miało jeszcze to to byłaby masakra.

DanielKurzempa
01-17-2013, 01:47 PM
koszt podniósłbym o 1 :)

Tak tak sprawmy jeszcze by nikt nie grał czarami tylko wystawiał same stworzenia. Koszt 7 + 2 za burze many (która prawie każdy gra) wychodzi 9. Mówicie że ta karta jest OP a co ona daje jak przeciwnik wystawił 3 lub więcej stworów niskiego levelu. Według mnie bardziej OP jest rój insektów który jest skuteczna bronią przeciwko talią nastawionym na stwory niskiego levelu. Pójdźmy dalej sprawmy by inferno było nie do zatrzymania. Już teraz grając w turnieju mogę policzyć na palcach jednej dłoni liczbę osób grającą magicznym dekiem. Taka ciekawostka ostatnio grając w turnieju mogę zauważyć że prawie wszyscy gracze z którymi grałem to gracze posługujący się Inferno dekiem.

d-a-n-c
01-17-2013, 03:09 PM
Najczęściej używana karta przeze mnie. Obok władcy marionetek moje najpotężniejsze zaklęcie. Do kolegi co mówi że jest nie przydatna gdy przeciwnik zagra 3 słabsze potworki: gdy ktoś gra 3 słabsze potworki to przeważnie są słabsze od moich Wampirów i Zombie więc nie mam potrzeby zagrywania tej karty :D

Dziękuję, dobranoc :D

DanielKurzempa
01-17-2013, 03:42 PM
przeciwnik zagra 3 słabsze potworki
A czy ja mówiłem o tym ze stwory są słabe?

przeciwnik wystawił 3 lub więcej stworów niskiego levelu.
Mówiłem że tylko nisko levelowe. A czy Mroczny+Asasyn, Cerber, Niszczyciel lub choćby Szaleniec to słabe stwory?

graver19
01-18-2013, 02:42 PM
karta dobrze zbalansowana, nic bym nie zmieniał - co do decków heaven w dodatku otrzymały one dodatkowe karty ochrony przed magią ciemności, wówczas karta wogóle nie moze byc zagrana