PDA

View Full Version : Sanktuarium deck

Deogol07
12-27-2012, 06:00 PM
Witam wszystkich bardzo serdecznie ! W MMDOC gram od niedawna i pomyślałem że zaczerpnę z doświadczenia innych odnośnie mojej talii. Kart w tej chwili baardzo dużo nie mam ale to co w tej chwili posiadam powinno starczyć na sensowny deck na moim poziomie. Poniżej wypisze moje karty oraz obecną talię. Bardzo bym was prosił o ocenienie jej i ew poprawienie jak również o porady dotyczące w przyszłości zdobywania kart (mam tu na myśli czy czekać na zestaw powstanie pustki czy może kupować od razu pakiety oraz czy kupować pakiet emilio czy może coś innego). Chciałbym sie też dowiedzieć są jakieś inne sposoby zdobywania złota i pieczęci poza pojedynkami i poziomami.

Mój deck:
Bohater: Yukiko, Poszukiwacz Chwały
Stworzenia:
-za jeden surowiec: brak
-za dwa surowce: Źródlany Duch (4x) Naga Taktyk (1x)
-za trzy surowce: Upiór Pustki (1x) Koralowa Kapłanka (4x) Kappa (4x) Strażnik Shanriyi (3x)
-za cztery surowce: Żółw z Gór Cienia (1x) Wanzime (4x) Nyorai Sairensa (1x) Kapłanka Shanriyi (1x)
-za pięć surowców: Perłowa Kapłanka (1x) Kappa Shoya (1x) Mizu Kami (2x) Yuki Onna (2x) Naga Władca Przypływów (1x)
-za więcej surowców: Naga Wojownik (2x) Święty Kirin (1x)
Zaklęcia:
-za dwa surowce: Monsun (1x)
-za trzy surowce: Lodowe Kolce (2x)
-za trzy surowce: Łańcuch Piorunów (1x) Błyskawica (3x) Cyklon (3x) Lodowa Broń (3x)
-za pięć surowców: Gniew Ojca Niebo (1x)
Fortuny:
-za zero surowców: Kapliczka Yukiko (1x)
-za dwa surowce: Podwodna Forteca (1x) Sala Wyzwań (2x) Uświęcona Ziemia (1x) Lodowy Labirynt (2x)

Razem: 63 karty

Karty które mi zostały ( te które mogę użyć w decku):
Stworzenia:
-za jeden surowiec: Żarłacz Strażnik (4x)
-za dwa surowce: Łowca z Pao (4x) Najemny Zbir (1x) Heleksjański Bibliotekarz (2x) Straszliwy Wilk (1x) Czarny Sęp (1x) Biały LIs (1x)
-za trzy surowce: Morski Elf Łucznik (1x) Śnieżna Panna (1x)
-za cztery surowce: Pomniejszy Żywiołak Powietrza (4x) Pomniejszy Żywiołak Ognia (1x) Pająk Księżycowego Jedwabiu (1x) Ślepy Brat (1x)Kirin (4x)
Zaklęcia:
-za jeden surowiec: Tarcza Wiatrów (1x) Wieczna Zima (1x) Lodowy Mur (2x) Orzeźwiające Źródło (2x)
-za dwa surowce: Mur Wodny (2x)
-za trzy surowce: Wznoszący Podmuch (1x)
Fortuny:
-za jeden surowiec: Miejsce Zasadzki (1x) Sterta Złota (2x) Skradzione Zapasy (1x) Ukryta Świątynia (1x) Filar Zapobiegliwości (2x)
-za dwa surowce: Smocza Żyła (1x) Flaga Werbunkowa (1x) Klątwa Negacji (2x) Świątynna Wieża (3x)
-za trzy surowce: Ołtarz Cieni (1x) Obozowisko (3x) Tajemna Akademia (1x) Obserwatorium (1x) Plądrowanie (1x)
-za cztery surowce: Kamień Oświecenia (2x)
-za pięć surowców: Tron Odnowy (1x)