PDA

View Full Version : Wersja na iPada

Nisevaros
12-20-2012, 12:30 PM
Drodzy Czempioni,

Gra Might & Magic Duel of Champions jest już dostępna w wersji na urządzenia iPad!

Poniżej zamieszczamy bezpośredni odnośnik do aplikacji:
https://itunes.apple.com/pl/app/might-magic-duel-of-champions/id514324593?l=fr&ls=1&mt=8

Do zobaczenia na Polu Bitwy! :D
Zespół Duel of Champions

PMM
12-26-2012, 10:13 AM
Pytań było dużo natomiast takiej konkretnej odpowiedzi nie ma - czy Ubi planuje wydać wersję na androida? Patrząc na wydane przez nich "Prince of Persia" powinno być to możliwe (świetnie wygląda). Przecież to byłby wielki hit wydać coś w połączeniu z tą platformą (wystarczy pomyśleć o angry birds =)..).

Nisevaros
12-26-2012, 02:03 PM
Witam,

Wprowadzenie wersji DoC na system Android jest rozważane przez twórców gry. Jest zatem spora szansa, że wersja ta zostanie wydana w przyszłości. Gdy tylko otrzymamy informacje na ten temat, na pewno natychmiast przekażemy je Społeczności. Do tego czasu zapraszam do pobierania wersji DoC na iPada. Pozdrawiam.

gas83
12-30-2012, 07:01 PM
Czy gra działa na ipadzie mini?

DemonOfSouls
01-04-2013, 08:28 PM
mam wersję na iPadzie i powiem szczerze, że mimo tego, że sceptycznie podchodziłemm do tego typo rozgrywki. Karcianki nigdy nie były dla mnie zrozumiałe i wyłaczałem je po kilku minutach, to tutaj czasami upływa kilka godzin. Jednen z najlepszych tytułów na iPadzie. O wersji na PC nawet nie wspomne, bo dla mnie liczy się komfort :P

Czekam na nowe talie i stworzenia :D

Wielkie podziękowania należą się dla ubi, za tak świetny tytuł. :D

Krymek
01-08-2013, 02:33 PM
Tytuł sam w sobie jest świetny. Wersja na Ipada wyśmienita, ale nic dziwnego skoro już tytuł Assasins był/jest świetną karcianką. Niestety jak to z karciankami bywa, trzeba wydać trochę pieniędzy aby móc rywalizować online.

Niviral
01-21-2013, 05:52 PM
Posiadam Ipada 1gen za IOS 5.11 i jak u mnie aplikacja chodzi strasznie niestabilnie .

Nisevaros
02-01-2013, 10:13 AM
Witam,

Informacja odnośnie kompatybilności wersji na iPada została zaktualizowana wraz z nową wersją 2.3.2. Więcej o tym można przeczytać na forum: TUTAJ (http://forums.ubi.com/showthread.php/750975)oraz na stronie Apple: TUTAJ (https://itunes.apple.com/pl/app/might-magic-duel-of-champions/id514324593?l=fr&ls=1&mt=8).

lethosik
02-19-2013, 03:33 PM
Witam czy wersja na iPada jest taka sama jak na pc tz chodzi mi o to czy logując się na iPadzie mam swój deck i czy można grać z graczami używającymi komputera czy wręcz przeciwnie jest to zupełnie co innego deck trzeba budować od nowa i możliwa jest gra tylko iPad vs iPad będę wdzięczny z odp Pozdrawiam !

Nisevaros
02-19-2013, 03:41 PM
Witam,

Wersja na iPada jest "tą samą" wersją gry, co gra na PC. Obie platformy są połączone. Grając w wersji na iPada otrzymujemy ten sam produkt. :)

PS: Twój wątek został połączony z innym, o dokładnie tym samym tytule. Dzięki za zrozumienie!

Kuackillah
02-19-2013, 03:43 PM
a czy bedzie mozliwa wersja gry na Iphona ? ostatnio zakupiłem na iphona clash of heroes. wiec moze i DoC na iphone ?

lethosik
02-19-2013, 03:50 PM
A ja zapytam jeszcze czy gra działa na iPadzie mini ? czy potrzebny większy brat

Nisevaros
02-19-2013, 04:11 PM
A ja zapytam jeszcze czy gra działa na iPadzie mini ? czy potrzebny większy brat

Gra działa także na iPadzie mini. Niestety nie działa ona na iPadzie 1. Więcej o kompatybilności możesz dowiedzieć się na stronie Apple (odnośnik znajdziesz w poprzednich postach).

a czy bedzie mozliwa wersja gry na Iphona ? ostatnio zakupiłem na iphona clash of heroes. wiec moze i DoC na iphone ?

Niestety, gra nie jest wspierana przez smartfony iPhone.

toxic_maniac
03-19-2013, 05:31 AM
czy MM:DoC jest wspierane jedynie przez Aple na iPad czy bedzie dzialac na innych tabletach o parametrach procesor 1.2ghz+ oraz 512ram wraz z androidem 4.0?

zastanawia mnie zakup tablecika i ciekawie by bylo pograc w pracy ;]

Nisevaros
03-19-2013, 11:31 AM
MMDOC jest dostępna wyłącznie na urządzeniach Apple iPad oraz na komputerach PC.

Oczywiście istnieje szansa, że po zainstalowaniu wspieranego systemu operacyjnego na urządzenia innego typu gra mogłaby działać prawidłowo, niemniej takie działanie nie jest oficjalnie wspierane.

toxic_maniac
03-20-2013, 04:55 AM
ok czyli rozumiem ze wszystko zalezy od systemu operacyjnego (mam na mysli iOS), ale nie jest wykluczone ze moze zadzialac rowniez na wyzszym androidzie nizeli ten w komorkach... nie pozostaje nic innego jak przekonac sie na wlasnej skorze.

chyba ze ktos juz probowal instalowac to na dostepnych na polskim rynku tabletach "sredniej polki"

Nisevaros
03-20-2013, 10:00 AM
ale nie jest wykluczone ze moze zadzialac rowniez na wyzszym androidzie nizeli ten w komorkach... nie pozostaje nic innego jak przekonac sie na wlasnej skorze

Gra nie jest wspierana przez system Android.

W mojej wypowiedzi chciałem podkreślić fakt, że niektóre tablety oraz inne urządzenia wykorzystują te same systemy operacyjne Windows, które mogą być wykorzystane na komputerach PC i na których gra może działać w sposób prawidłowy. Wszystko oczywiście zależy od konfiguracji i systemu operacyjnego danego urządzenia.