PDA

View Full Version : Karciane Debaty Wtorkowe - część 14: Imperialny Strażnik

Nisevaros
11-20-2012, 02:12 PM
Drodzy Czempioni!

W tym tygodniu zapraszamy do dyskusji na temat stworzenia Przystani o nazwie Imperialny Strażnik.

Stworzenie to na pewno nie raz zwiększyło Wasze szanse na Polu Bitwy. Nie wahajcie się komentować karty oraz przedstawiać własnych doświadczeń związanych z użytkowaniem Imperialnego Strażnika...

Imperialny Strażnik

http://static2.cdn.ubi.com/fr/games/mmdoc/ImperialPL.png

Podsumowanie wszystkich wypowiedzi z poprzedniego tygodnia na temat unikalnej karty "Ołtarz Ashy" znajdziecie: TUTAJ (http://forums.ubi.com/showthread.php/725898).

graver19
11-20-2012, 05:04 PM
Karta sama w sobie fajna, w połączeniu z jednostaki leczącymi może długo wytac, no chyba że skontrujemy ją zaklęciami

Mam małą uwgę jeśli nazwa to imperialny strażnik i na karcie widzimy strażnika z tarczą i mieczem, to dlaczego jest ona traktowana jako stworzenie strzelec?? To już chyba lepije usunąć to sformułowanie i dodać tej karcie jako właściwości, "może zostac umieszczona w tylnym zeregu" albo coś takiego

MrGimli32
11-20-2012, 05:34 PM
Tylko raz grałem przeciwko niemu, i od razu go zdjąłem zaklęciem. Ogólnie jak dla mnie mało przydatna.

Co do tego że to strzelec: pewnie nie chciało się zmieniać mechaniki i dali mu strzelca.

DjTechShadow
11-20-2012, 07:41 PM
Chodziło zapewne o to by była w tylnym szeregu, bez tego jej własność szybko przestałaby być nieprzydatna gdyż w 1 rzędzie zostałaby szybko zdjęta - nazwa nieco myląca i jednak można by ją poprawić. Moim zdaniem karta mocno nie doceniana przez graczy tej frakcji gdyż przy umiejętnym wykorzystaniu potrafi mocno namieszać na placu boju. Co do stat wszystko ok.

C4r-n4ge
11-20-2012, 09:46 PM
Kłopot z tą kartą jest taki że służy wyłącznie do blokowania/zatrzymywania damage'a a to robi i tak większość kreaturek z Przystani...I to tańszych...
Małych blokerów potrafiących zatrzymać pierwsze ataki przystań wysypuje w pierwszych turach, w następnych musi mieć już coś do ataku, a Strażnik nie ma nawet jedynki w ataku. Do najmocniejszego obecnie buildu dla Przystani polegającego na wrzuceniu mniejszych stworzeń (do 3 mighta) plus 4xPustkowie, 4x Więzienie też absolutnie się nie nadaje.
Może w przyszłości będzie bardziej wykorzystywany - jak na razie nie zagrzał miejsca w deckach Przystani...