PDA

View Full Version : Nowy pomysł, zapewne tak samo głupi jak poprzedni

HappyHatter
10-29-2012, 05:42 PM
Ohoho, kto by się spodziewał że koncepcja mojego decku jest tak głupia, że poniżej poziomu użytkowników jest wypowiadanie się na jej temat. Ale czemu nie stworzyć kolejnej? Tylko teraz spróbuje podać jakieś konkrety, otóż ostatnio wybiłem się na 500 elo i gracze zaczęli zadziwiać mnie pomysłowością swoich decków, najbardziej skuteczna wydała mi się jednak talia oparta na discardzie i wymuszaniu na przeciwniku drawa. Nie miałem się zbytnio czasu przypatrzeć tej talii, ale spróbuje napisać coś w oparciu o to co widziałem i jak ja bym to widział.

Bohater
1xGarant

Karty wydarzeń
3xŚwiętowanie
2xBurza many

17 Karty stworzeń
2xPustoszyciel
3xPiekielny ogar
2xImp chaosu
3xManiak
2xMroczny Asasyn
2xPoszukiwacz śmierci z Pao
3xSzaleniec

34 Karty łutu szczęścia
4xJama nienawiści
4xDom szaleństwa
1xEgzorcyzm Garanta
4xZrządzenie losu
4xOłtarz zniszczenia
4xRozpadlina chaosu
4xHol udręki
4xStrefa złota
2xObozowisko
3xObserwatorium

Łącznie 51+bohater i eventy, całkiem ok. Deck przeciwko któremu grałem rozwalił mnie tak szybko, że są to w ponad połowie moje domysły, a zatem pomóżcie mi dopracować to może coś z tego będzie. Pozdrawiam!

Ch3rryAC
10-29-2012, 06:01 PM
Ohoho, w poprzednim poście nie było ani akapitów, ani listy kart, więc ciężko było napisać coś konkretnego ;)

Wracając do tematu:
- Dużo Łutów Szczęścia - Mało Burzy Many. Przy takim decku przydałoby się mieć 4 sztuki.
- Hol Udręki - czy często zadaje u Ciebie obrażenia? W kombo tygodnia był dobry pomysł na połączenie go z Pustkowiem.
- Nie masz Ołtarza Cienia - w jaki sposób uniemozliwiasz przeciwnikowi wykonywanie ataków?? Samymi Fortunami go nie pokonasz. Na przetrzymanie Najemny Zbir nie byłby takim złym wyborem.
- Mało stworzeń, jak rozumiem więcej z Inferno nie posiadasz?
- Kompletny brak czarów - Garant ma startowo Magii 1, więc jakiś awaryjny Ognisty Pocisk albo chociaż Dispel mógłbyś umieścić w talii (Nie ważne, że grasz na Burzę Many)

Jakieś więcej szczegółów z czym masz konkretne problemy?

Paku93
10-30-2012, 09:20 PM
Imho lepiej łączyć hol z tą kartą która pokazuje nam ręke przeciwnika, chociaż w tedy nie mamy 100% pewności, ale często zdawało to u mnie egzamin.