PDA

View Full Version : Czwartkowy Pojedynek Kombosów - Week of Doom

Nisevaros
10-11-2012, 03:58 PM
Witam wszystkich!

Zwycięzcą dzisiejszego Combo Clash jest Zenithale, a jego kombos nazywa się WEEK OF DOOM !!
>> Dajcie nam znać, co o nim myślicie!

Jest to combo Inferno i polega na następujących czynnościach:

"Gdy chcesz się pozbyć kart przeciwnika za "4 punkty Surowców": zagraj Siewcę Zagłady i zabij go przy pomocy Tygodnia Umarłych. Możesz też użyć Wędrownego Barda, aby znaleźć Siewcę Zagłady".

Gratulacje Zenithale za to świetne combo, oczywiście otrzymujesz 100 Pieczęci!

Cały czas szukamy efektownych, oryginalnych kombosów! Nie wahajcie się wysyłać ich do Nas (do mnie, ->Nisevaros lub do innych Community Managers), a my przedstawimy je społeczności i wynagrodzimy Was upominkiem w postaci 100 Pieczęci!

http://static2.cdn.ubi.com/MM-DOC/comboclash_week_of_doom.png

Ch3rryAC
10-11-2012, 04:35 PM
Ciekawe combo.
Nie spotkałem się z nim jeszcze na żywo w grze, ale może być ciekawe jako ostatnia deska ratunku bądź as w rękawie dla graczy Inferno ;)

Nie zgodzę się tylko z poniższym cytatem:

Możesz też użyć Wędrownego Barda, aby odzyskać Siewcę Zagłady".
Wędrowny Bard nie odzyskuje tej karty po użyciu, tylko pozwala nam wyszukać ją w Bibliotece (naszej talii). Moim zdaniem dobór słów trochę mylący.

Nisevaros
10-11-2012, 04:48 PM
Nie zgodzę się tylko z poniższym cytatem:

Wędrowny Bard nie odzyskuje tej karty po użyciu, tylko pozwala nam wyszukać ją w Bibliotece (naszej talii). Moim zdaniem dobór słów trochę mylący.

Poprawione. Faktycznie dobór słów mógł być nieco mylący. Dokładny opis karty Wędrowny Bard to:
"Gdy Wędrowny Bard wchodzi na pole bitwy, przeszukaj swoją bibliotekę w poszukiwaniu unikatowego stworzenia i dołóż je do swojej talii".

W pewnym sensie pozwala to zatem na "odzyskanie" Siewcy Zagłady. :)

DjTechShadow
10-11-2012, 04:49 PM
Niezłe combo, spotkałem się z nim kilka razy, widać wtedy, że przeciwnik nie wystawia nowych jednostek tylko ciągnie karty, warto zawczasu o tym pamiętać by nie zostać z pustą ręką :)

Kuackillah
10-12-2012, 08:39 AM
dobry kombos do kontrolowania stołu dla maga jezeli faktycznie bard by odzyskał karte to taniej wychodzi nic dzwon czy armagedon

michaszkoPL
10-12-2012, 10:30 AM
Zdarzyło mi się parę razy zastosować. Efektowne, chociaż mocno sytuacyjne. W talii nastawionej na rush szkoda miejsca na Siewcę Zagłady, ale w innym przypadku można spokojnie brać to combo pod uwagę.

Pamiętam jak w zamkniętej becie ktoś zastosował pierwszy raz to combo przeciwko mnie – nie powiem, zrobiło to na mnie wrażenie.