PDA

View Full Version : Pokaż mi swój pulpit a powiem Ci kim jesteś....

h0jny
09-27-2012, 10:03 AM
Kiedyś na pewnym forum padł własnie taki tekst, i była debata, czy na podstawie tego jaki ktoś ma pulpit, da się w stanie określić jego osobowość zainteresowania i to jakim typem człowieka jest (w sieci) i częściowo poza nią.

Mój prezentuje się następująco.

http://imageshack.us/a/img818/6830/beztytuuacw.png

Jak widać, cenie sobie minimalizm :p

Jechowy
10-18-2012, 03:12 PM
Co ja widze ( LOL ) ;d
Tronhlight ?

A na C system32 Czarnobyl ;d

lukasz18dg
10-18-2012, 03:34 PM
Jesteś graczem, z tego widzę graczem, który lubi gry typu LOL, czy DOTA, ale także coś ze steama. Ale graczem, który komunikuje się TS lub Skype, prawdopodobnie masz premade lub osoby, którymi często grasz. Prawdopodobnie korzystasz z wielu komunikatorów, skype, steam, gg. Używasz także uTorent więc ściągasz/wysyłasz torrenty. I wydaje mi się, że nie cenisz minimalizmu, podoba się tobie ta tapeta.

The--Naturat
04-17-2013, 04:55 PM
czlowiekiem ktory robi "moje zdjecie" w wordzie xd

The--Naturat
04-17-2013, 05:23 PM
-.-' wytlumacz... nie wiesz z kim piszesz a obrazasz... to bylo pierwsze co sie rzuca w oczy "moje zdjecie" z litera W na czele... nie rzucaj obelgami w byle kogo...

The--Naturat
04-17-2013, 06:50 PM
o ile wiesz co to jest

hmm... ciekawe...

i jak na imie ma twoja matka

sadzac po twoich wypowiedziach okreslam cie na poziom gimnazjum (moze wczesne liceum) a po pulpicie sadze ze masz burdel w glowie tak jak i przed oczami gdy odpalasz PC...
od tak do tematu "pokaz mi swoj pulpit a powiem ci kim jestes" :)

trupiciel
04-18-2013, 02:04 PM
ja Cie w pompkę cmokany czarcie, ale dziecinada :D

p.aqua
04-18-2013, 03:43 PM
o Matko Polko... inne wątki tak na poważnie o kartach i pieniądzach... a tu taka odmiana :P

FuriouS-BarteS
04-18-2013, 05:39 PM
fakt. no nic i tacy ludzie sa potrzebni ;)

cienkibolo
05-02-2013, 05:00 PM
http://s6.ifotos.pl/img/pulpitJPG_nhaxnxh.JPG

kacperiks1
05-03-2013, 04:56 PM
A co mi szkodzi :D
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/4h/cl/he/zp55ca.jpg

Morgotheron2012
05-04-2013, 08:34 AM
@cienkibolo Komputer masz dobry, bo ci chodzi Fifa 13. Lubisz muzykę, chyba jakieś ciężkie brzmienia? Jedyne co mnie zastanawia to biały krzyż na pulpicie, a szatańskie ELO w sygnaturce takie przeciewieńśtwo, więc nie wiem jak mógłbym to odczytać. Sporo masz obrazów, normalnie jakaś dusza artysty.
P.S. Ładnie to piracić? (też często ściągam przez torrenty)
@kacperiks
Windows 7, więc komp niedawno kupiony, więc ci się nieźle powodzi. Lubisz gry MMO , zróżnicowane gatunki: moba, karcianka i mmorpg. No i tapeta ze smokami, czyli lubisz fantasy.

Nie wierzę, że macie tak mało ikon na pulpicie. Ja mam około 70. Cały pulpit zawalony.

Kuackillah
05-04-2013, 09:15 AM
a to i ja wkleje swoj

http://i.imgur.com/A6H5pAV.jpg

kacperiks1
05-04-2013, 11:42 AM
Mały błąd bo windows 8 :D a komp kupiony w listopadzie.

Morgotheron2012
05-04-2013, 11:45 AM
@Kuackillah Windows 7, więc komputer nowy, więc ci się nawet dobrze powodzi. W oczy rzuca się tapeta duel, czyli go bardzo lubisz. Myślę, że będziesz nagrywał filmiki z tej gry, bo masz program Gregion, więc czekam na filmiki z gry. Ogółem lubisz bawić się filmami, muzyką. Masz laptopa, a nie komputer stacjonarny. Zastanawia mnie dlaczego jednocześnie masz otwartą przeglądarkę Chrom i Mozillę. Gdy grasz w DOC, to sobie przeglądasz jednocześnie strony internetowe i twoi przeciwnicy są czasami wkurzeni, gdy muszą czekać, aż zakończysz swoją turę, bo czasem sobie zapomnisz o grze przeglądając strony internetowe. Ciekawostką jest to, że twoje ikony nie zachodzą na obraz. To chyba byłoby na tyle.
P.S. Też ściągam torrenty.

@kacperiks1 kiedyś miałem Win7 i przyznam, że niewiele różni się od 8.

redgo01
05-06-2013, 11:54 PM
Ciekawy wątek, co w takim razie powiesz o moim pulpicie Morgotheron? ;)
http://i.imgur.com/2mSfqsW.jpg

czizora
05-07-2013, 08:56 AM
Ja powiem, że jesteś osobą, która dba bardzo o porządek :P

Kuackillah
05-07-2013, 09:16 AM
@ Morgotheron2012 stacjonarka nie lapek hihi monitor 23 cale ;) otwarte 2 przgladarki gdyz gram jeszcze czasem w inne gry przegladarkowe i na 1 musze byc cały czas na nasłuchu hehe czy ktos nie atakuje itd xD jeszcze nie zadzyło mi sie ze kiedy gram to ktos czekał na mnie, szanuje graczy jak i ich czas, dziwie sie ze nic nie powiedziałes na temat 2 ikonek DoC

Muerte79
05-07-2013, 10:10 AM
redgo01

Fantastyczna grafika, co to za "obrazek".

uffcio
05-07-2013, 12:15 PM
Czyż to nie Deionarra z Planescape Torment? :D Wspaniały art!

Morgotheron2012
05-07-2013, 03:06 PM
@redgo01 Masz Windows 7, czyli nieźle ci się powodzi. Ładna pani na tapecie. Wygląda jakby była z metalu,więc lubisz muzykę metal. Masz dobre łącze internetowe, bo masz 5 kresek, więc masz w życiu farta. OBS to program do streamowania, więc będziesz robił streamy z DOC, więc czekamy. Gdy grasz w DOC to przeglądasz strony internetowe za pomocą przeglądarki google chrome, więc ludzie się złoszczą, że się długo zastanawiasz, bo czasem sobie zapomnisz. Jesteś strasznym bałaganiarzem, bo zapomniałeś opróżnić kosza, a śmieci siedzą i gniją. Jesteś starszym graczem, bo grasz w Sanitarium, a młodzi stare gry rzadko ruszają i planescapetorment grasz, bo masz avatar.. Grasz w Magic the gathering, bo masz virtual palytable, więc lubisz karcianki. Jesteś raczej graczem skoncentrowany na jednej lub kilku grach, nie lubisz mieć 20 gier, wolisz kilka, w które regularnie grasz Zdecydowanie nie powinieneś siedzieć przed komputerem do późna w nocy, bo możesz być niewyspany przez to mało efektywny za dnia. Z pewnością nie jesteś maturzystą, bo maturzyści śpią o tej godzinie, żeby się wyspać i dobrze napisać z polskiego maturę. Na 100% masz laptopa i na ładowarce byłeś wtedy. Na pasku zadań masz dziwne ikony, większości nie rozpoznaje. No to tyle, jestem coraz lepszym obserwatorem pulpitów. W końcu praktyka, czyni mistrza.

@Kuackillah co do drugiej ikonki DOC to nie mama pojęcia co to może być.

redgo01
05-07-2013, 05:06 PM
Ta pani to Deionarra z Planescape: Torment właśnie :) Tapeta z muzyką nie ma nic wspólnego, ale akurat trafiłeś czego lubię słuchać. Reszta się mniej więcej zgadza, a te dziwne ikonki to programy, które mi są potrzebne na studia. Co do siedzenia długo - na studiach jest sporo czasu wolnego, jeśli tylko potrafisz dobrze go zagospodarować ;)

Dla zainteresowanych tapeta z Deionarrą:
http://wallbase.cc/wallpaper/2312439

Midasowski
05-10-2013, 09:39 PM
Dobra oto moja tapeta :D
http://imageshack.us/a/img94/6112/nowatapeta.png

Morgotheron2012
05-11-2013, 08:40 AM
@Midasowski
Sporo rzeczy można odczytać. Masz Windowsa 7, więc ci się w życiu powodzi i masz farta. Ogółem kompa masz dobrego, bo ci chodzi Assasins Creed 3. Przede wszystkim jesteś zapalonym graczem i jesteś dobrze "obeznany" w świecie gier. Wnioskuje to z tego względu, że oprócz starych gier, masz wiele nowych typu AS3 czy Far cry 3, a zarazem powracasz do klasyków typu Black & White czy Warcraft. Od razu widać, że lubisz Assasins Creed całą serię i Far Cry(nawet masz tapetę z Far CRy). Jesteś osobą, która lubi co nieco upiększać, z tego względu po prawej stronie masz zegar, koala i kalendarz. W grach cenisz sobie dobrą fabułę. Lubisz grać w przygodówki. Powinieneś popracować nad czystością, bo kosz nie opróżniony i wszystko tam siedzi, gnije i smród tylko jest przez to. Lubisz grać w Lola i oczywiście w DoC. Masz skype, którego wykorzystujesz do komunikowania się z innymi.
Teraz spróbuję zajrzeć trochę głębiej, spróbuje odczytać coś co nie jest bezpośrednio widoczne. Masz sporo gier, co wskazuje na to, że nie koncentrujesz się na jednej, w niektóre nie grałeś ponad miesiąc i leżą odłogiem. Sądzisz, że gdy inne ci się znudzą to do nich powrócisz, dlatego ich nie usuwasz. Sporo ściągasz z torrentów, bo gier typu Black&White, ze sklepów teraz ciężko dostać. Jesteś człowiekiem, który czasami zbyt łatwo się zniechęca, nie szukaj wyłącznie tego co najprostsze, musisz się czasem poświęcić, nie możesz cały czas podążać za rozrywką. Masz z pewnością spore możliwości i jesteś osobą, która potrafi wiele jest mądra i inteligentna. Dlaczego tak mówię? Można spojrzeć na gry w, które grasz, m.in. przygodówki, gry z fabułą, szukasz czegoś więcej w grach. Jednakże nie możesz poświęcić się jedynie rozrywce, widzę w tobie wielki potencjał. Możesz realizować znacznie większe cele. Może ci się wydawać, że jesteś gorszy od innych w różnych dziedzinach, jednakże gdy masz motywacje, możesz zrobić naprawdę wiele. Inni ludzie nie chcą NAPRAWDĘ osiągnąć sukcesu, po prostu by im było miło, gdyby coś osiągnęli, ale wolą poświęcać czas na telewizor, Internet czy imprezy. Możesz być od nich lepszy. Mówię to dlatego, ponieważ wiem, że mnie zrozumiesz. Będziesz wiedział co mam na myśli.

P.S. Oglądałeś Assassins creed: Rodowód? Nawet fajne. http://www.youtube.com/results?search_query=assassin%27s+creed+rodow%C3%B 3d+&oq=assasins+creed+rodow&gs_l=youtube.3.0.0i10.186.30595.0.31722.21.19.2.0. 0.0.640.3403.4j11j1j2j0j1.19.0...0.0...1ac.1.11.yo utube.vhaNlVczt9s

No mój skill w odczytywaniu pulpitów cały czas wzrasta. Każdy kolejny pulpit będzie coraz dokładniej opisywany, tak abyście wiedzieli kim naprawdę jesteście, choć prawda czasem boli, to warto się z nią mierzyć, aby coś zmienić.

Zuwwo
05-11-2013, 10:57 AM
dobra teraz ja ;) możecie sobie powiększyć ofc ...

http://i.imgur.com/UZce3Ck.jpg

matinemz
05-11-2013, 11:34 PM
Huhu To może też coś wrzuce.. ;) http://scr.hu/0ugk/tt7e9 gdyby nie wczytał obrazka.. http://scr.hu/0ugk/tt7e9

wsad43
05-30-2013, 12:50 AM
u Kolegi to mega tapetka pewnie jakiś zabijaka z niego ;)

daje link bo coś nie wczytuje ;)
http://imageshack.us/photo/my-images/534/beztytuuejf.png/

JUZIEK1
05-30-2013, 11:31 AM
http://img543.imageshack.us/img543/4052/tapetax.png

Fajne tapety macie ;)

xSkyWeix
05-31-2013, 06:58 PM
Ciekawe. Juz 4 screeny leżą odłogiem. A ja naoglądałem sie mentalisty więc chętnie spróbuje moich sił.

@Zuwwo
Jesteś zaawansowanym użytkownikiem komputera. Czesto robisz proste rzeczy z różnych dziedzin informatyki. Trochę artystyczna dusza, esteta. Ale nic powaznego. Jesteś czlonkiem jakiegoś community. Być może wrazzersowego, ale nie próbuje nawet zgadnać. Czesto pomagasz znajomym z komputerem. Nawiasem mimo, że masz 7 to twój komputer nie jest nowy. Ma już ładnych pare lat. Lekko przestarzały, ale nadal się spisuje. Pewnie coraz częsciej myślisz o wymianie częsci, ale uznajesz, że masz wazniejsze wydatki na głowie. To, że uwielbiasz anime jest oczywiste. Ale grasz również w japońskie gry więc jesteś też prawdopodobnie entuzjastą japonistyki.

Teraz spróbuje zagłębić się w twoją osobowość. Jesteś spokojny, ze skłonnościami do melancholii. Często ukrywasz i tłamścisz w sobie gniew. Uporzadkowany i metodyczny, ale równie łatwo się nudzisz co czymś interesujesz. Znasz się na wielu dziedzinach, w informatyce jesteś wręcz "mistrzem". ALe też dużo czasu spędzasz przed kompem. Tym samotnika. Lekko dziwny. W szkole masz paru dobrych znajomych. Nie masz problemów ze strony rówieśników. Jesteś bardziej przez nikogo niezauważany. Podoba ci się to nawet. Nie zdziwiłbym się jeśli gimbaza swego czasu odwaliła ci pare numerów, które źle wspominasz.

I cholender pewnie nie przeczytasz tego postu, by powiedziec ile zgadłem, a ile głupot nagadałem, bo pewnie już na forum nie zaglądasz... xD

@Matimenz
Bez dwóch zdań sluchasz metalu. Jesteś również grafikiem-amatorem. Podejrzewam, że sam zrobiłem przynajmniej niektóre elementy loyoutu. Umiesz wybrać najbardziej opłacalną opcje. Czesto zanim dokonasz wyboru robisz mały research. Indywidualista, lubiący sie z tym obnosić. Na bank masz cały plecak w przyszywkach. Metodyczny, ambitny.

@WSAD43
Student. Politechnika. Siedzisz w RPG od dawna. Preferujesz gre single player. LoL zainstalowałeś dlatego, że zainteresowała cię ide. Może kolega namówił. Grasz w niego okazjonalnie. Nie masz parcia na wygrywanie. Jesteś zwolennikiem zorgryzania łamigłówek. Logicznego podejścia do kwestii. Mimo to unikasz wyzwań. Nie lubisz czuć presji. Jesteś jednak ambitny i dlatego próbujesz się motywowac prostymi w przekazie sloganami. Wolisz coś osiągnac ciezką pracą niż ryzykiem. Lekki niechluj. Lubisz robic wiele rzeczy naraz. I pozwalasz sobie na to, gdyż żadna nie wiąże cię z jakąkolwiek odpowiedzialnością.

@Juziek1
Strzelam, że jesteś piratem. Skrytym w sobie. Mimo, że dla zabawy pokazałeś nam tapete nie ma na niej żadnych ikon. Lekki fetyszysta. Nic nadzwyczajnego, w normie. Lubisz trollowac i pogrywać sobie z ludźmi. Lubisz patrzeć jak chaos eskaluje. Lubisz czarny humor, groteske i przesadnie. Lekkie uczucie nie zroumienia przez innych?

Mam nadzieje, że nikt nie czuje się urażony moją zgadywanką xD I jeśli udałomi się coś wydedukować to chętnie usłysze feed back ^ ^ Ale mam wrażenie, że pojechałem zbyt daleko w swoich psychoanalizach by faktycznie tak bło -.-

Bladeyyyy
06-02-2013, 01:17 PM
@Morgotheron

Windows 7 przecież taki nowy nie jest człowieku o.O

xSkyWeix
06-02-2013, 03:29 PM
Nowy to pojęcie względne. Po za tym można wina uaktualnić. Ale na tym kompie sa odpalone bezużyteczne gadżety. A je chyba ustawiają standardowo ludzie sprzedajacy całe komputery. Ja przy formatowaniu ich nie miałem przynajmniej a na oryginalnej xiście były. Ponadto chodzą mu dośc wymagające gry. Więc może pusty strzał, ale raczej trafny.

danc2
07-29-2013, 10:24 PM
Jak się dodaje zrzut pulpitu? :(

danc2
07-29-2013, 10:26 PM
:(