PDA

View Full Version : Kolejny dyskusyjny opis karty,....[Legion Serii]

h0jny
09-21-2012, 04:28 PM
Muszę jakoś zacząć sensownie moje posty nazywać bo za niedługo pogubię się co zgłosiłem a co nie ^^

Dziś szef kuchni serwuje..

http://imageshack.us/a/img221/7060/0e6e41f10000e855.jpg

OPIS PROBLEMU

Weź kartę stworzenia ze swojego cmentarza, i umieść ją za darmo na polu bitwy. Następnie przeszukaj swoją bibliotekę i znajdź do 4 innych kart o tej samej nazwie. Dodaj je do swojej ręki. Przetasuj bibliotekę

SPOSÓB REPRODUKCJI

Z tego co nam wiadomo w decku można mieć tylko 4 stworzenia takie same.
No więc szybka matematyka. Walczymy sobie, ginie nam jednostka, np Banshee no więc używamy sobie Legionu Serri i wyciągamy ją z cmentarza i dajemy nie ponosząc kosztów za darmo na stół.

PRAWIDŁOWE DZIAŁANIE

Weź kartę stworzenia ze swojego cmentarza, i umieść ją za darmo na polu bitwy. Następnie przeszukaj swoją bibliotekę i znajdź do 3 innych kart o tej samej nazwie. Dodaj je do swojej ręki. Przetasuj bibliotekę

WYJAŚNIENIE

Umiejętność tej karty przeszukuje naszą bibliotekę szukając do 4 innych kart o tej samej nazwie, i tutaj jest problem bo skoro jedną nam zabili i daliśmy ją ponownie na stół a w decku można mieć tylko 4 więc, w bibliotece pozostały nam 3 więc za cholerę nie znajdzie nam tam takich 4 :)

Ch3rryAC
09-21-2012, 06:14 PM
Oczywisty błąd ;)
Wynika on z tego, że w Closed Becie można było mieć do 5 sztuk danej karty w talii. Widocznie nie zaktualizowano opisu karty od tego czasu.

h0jny
09-21-2012, 06:16 PM
jak dla mnie bardziej op z ilości kart w decku jest brak limitu kart w ręce, co mi z tego że będę mieć 4 banshee w decku skoro mogę mieć je wszystkie w ręce razem z 4 apostro i innymi (teoretycznie oczywiście) powinien być limit do 8 kart na ręke