PDA

View Full Version : Czwartkowy Pojedynek Kombosów - Undead Pao Nation

Nisevaros
09-20-2012, 04:36 PM
Drodzy Gracze,

Abyście jeszcze lepiej mogli oswoić się z mechaniką gry i podszkolić swoje umiejętności, zespół Duel of Champions ma dla Was kolejne cotygodniowe wyzwanie, czyli...

"CZWARTKOWY POJEDYNEK KOMBOSÓW"

http://static2.cdn.ubi.com/F2P/MMDOC/UK/comboclash01_Pao_Nation.png

Zasady są proste:

Podczas tygodnia wysyłajcie nam wasze pomysły na najlepsze KOMBO (zgłoszenia należy przesyłać poprzez Prywatne Wiadomości -> PM do SpaceElephant (http://forums.ubi.com/member.php/1256655) lub Nisevaros (http://forums.ubi.com/member.php/1307255)), a my, czyli zespół CM-ów Duel of Champions, wybierzemy faworyta w danym tygodniu. Wszystko będzie się odbywać podobnie do naszych wtorkowych debat na temat kart. Jedyną różnicą będzie fakt, że pomysłodawca najlepszego rozwiązania otrzyma specjalną nagrodę w postaci 100 Pieczęci!!!

Na początek mam przyjemność zaprezentować wam pierwszy, przykładowy pomysł na combo autorstwa jednej z osób z zespołu Ubisoft. Louis, który pełni funkcję Writera oraz Project Coodinatora nad DoC podzielił się nami swoją potężną Undead Pao Nation!

http://static2.cdn.ubi.com/F2P/MMDOC/UK/louis02.jpg

Jest to efektywne KOMBO dla Nekropolii wykorzystujące następujące karty:

Legion Serii
Atropos, Tkacz umarłych
Poszukiwacz Śmierci z Pao
Zawalony Most

oraz opcjonalnie, aby jeszcze bardziej usprawnić kombo:

Bez litości dla grzesznych
Obserwatorium
Wezwanie do broni
Ołtarz wiecznej służby

Celem jest tu zagranie Poszukiwacza Śmierci z Pao, a następnie użycie Legionu serii, aby uzyskać wszystkie 4 kopie.
Następnie zagrywa się wszystkie Pao Deathseekery oraz przy pomocy Atroposa wskrzesza się 2 z nich.
Później, w następnej turze, umieszcza się jednego z nich przed Atroposem i wykorzystuje się Zawalony Most, aby karty ponownie "wróciły" do ręki i można było znów zagrać Atroposa i uzyskać kilka Poszukiwaczy Śmierci z Pao.

Dodanie wymienionych uprzednio kilku dodatkowych kart do cyklu powoduje, że jest on praktycznie niekończący się i po prostu, niezmiennie zadaje obrażenia...

---
EDIT:
Serdecznie zapraszam do dyskusji. :)

h0jny
09-20-2012, 05:01 PM
Pozwolę sobie skrytykować to kombo, jest ono efektywne ale tylko dla wybranych graczy, gdyż używa ono ekskluzywnej karty dostępnej dla wybranych graczy.

Ch3rryAC
09-20-2012, 05:06 PM
Myślałem, że ten temat będzie tylko po angielsku ;) Już przesłałem swoje COMBO do SpaceElephanta i Aza404 ;)

DjTechShadow
09-20-2012, 05:08 PM
h0jny: combo z reguły nie jest dla wszystkich frakcji.

Ch3rryAC
09-20-2012, 05:12 PM
Jak już pisałem na angielskim forum: Poszukiwacz Śmierci z Pao nie jest najbardziej efektywną kartą do zadawania obrażeń (3 Damage za 3 punkty Akcji) i to jest jedyna wada tego Combo ;)

h0jny
09-20-2012, 05:27 PM
h0jny: combo z reguły nie jest dla wszystkich frakcji. na chwilę obecną każdą frakcją da się robić combo i to nie w jednej wersji, opisane powyżej jest tylko i wyłącznie dla graczy z CB

DjTechShadow
09-20-2012, 05:42 PM
Tak, dlatego każda frakcje ma swoje COMBO, którego nie da się użyć gdzie indziej -_-

r3tsa
09-20-2012, 05:43 PM
Pozwolę sobie skrytykować to kombo, jest ono efektywne ale tylko dla wybranych graczy, gdyż używa ono ekskluzywnej karty dostępnej dla wybranych graczy.

Co Ty za głupoty gadasz? Wszystkich tych kart może się dorobić każdy grający, kopie za closed bętę mają unikalne artworki i testerzy dostali tylko po jednej sztuce pao i assasina.

h0jny
09-20-2012, 05:47 PM
Co Ty za głupoty gadasz? Wszystkich tych kart może się dorobić każdy grający, kopie za closed bętę mają unikalne artworki i testerzy dostali tylko po jednej sztuce pao i assasina.

z tego co wiem pao jest unikatem za CB, więc zakładam że nie jest on dostępny dla pozostałych graczy grających od OB, jeśli tak nie jest, zwracam honor.

r3tsa
09-20-2012, 05:50 PM
No jasne, że tak nie jest unikalny jest tylko artwork, możesz wyfarmić sobie tyle pao i DA ile chcesz tyle, że ilustracja będzie standardowa.

h0jny
09-20-2012, 05:56 PM
dziękuje za wyjaśnienie, i zwracam honor :)

mrseev
09-22-2012, 08:44 PM
Nie podoba mi się ten topic :) Lubie poznawac nowe komba dostając je prosto na twarz. Sam swojego który przygotowuje nie zamierzam zdradzić. Przecież karcianki to zawsze był popis inwencji graczy, a tutaj dostaną wszystko jak na dłoni :) Ale oczywiście życzę powodzenia uczestnikom.

h0jny
09-22-2012, 08:49 PM
przecież swoje combo wysyłasz na pm, i wgląd mają tylko twórcy gry